Kwadwo Asamoah

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2018, 11:38

Cancelo / Darmian - za Ase/ Sandro to źle nie wygląda. Inaczej.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2018, 12:00

MRN pisze:faktem jest, że mercato będzie bardzo trudne i pracowite dla Marotty i Paraticiego.
a wystarczyłoby pożegnać Maksia i na lewej hasał by Sandro ale jak widać nie od dziś chłopaki lubią robić sobie pod górkę...

co do Asy to wg mnie sprawa jest przegrana, gość chce grać w 1 składzie a nie być rezerwowym, u Maksa przez 4 lata nigdy nie był pierwszym wyborem i nigdy nie będzie, on to doskonale wie... a jak jeszcze inni oferują mu więcej kasy? no to ludzie, kto by się zastanawiał?

innym tematem jest jego pozycja bo zawsze powtarzał, że chciałby grać w pomocy a nie na obronie ale na ile to mu przeszkadza to już nie do odgadnięcia bo nie wydaje mi się, żeby w nowym klubie grał w pomocy... skrzydło w 352/343 to max co mógłby dostać


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2018, 12:26

Dragon pisze:Chyba, że coś się ma u nas zmienić i idziemy w ofensywę kosztem olania obrony. Czyli tak jak się wygrywa LM :whistle:
Boczni obrońcy to jeden z najważniejszych elementów ofensywy we współczesnym futbolu także tego...


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 09:10

Obrazek
Pożegnanie Kwadwo z Juve.


★ ★ ★
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 09:24

niedobrze, bardzo niedobrze zważywszy na kontuzję Spiny i prawdopodobną sprzedaż Sandro.

Nie mniej i tak należy się podziękowanie dla Asy za to ile serca wkładał dla drużyny, szczególnie, kiedy u Conte hasał na lewej, a i teraz, kiedy po kontuzji się odbudował i prezentował równą formę.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 10:28

Szkoda. Zbyt łatwo zawodnicy od nas odchodzą. W takim Napoli każdy siedzi i nie myśli o odejściu.
Czyli jednak Inter skoro mówi, że ciężko będzie grać przeciwko byłym kolegom.
Sandro z jego 2,8 mln pensji już powinien podpisywać nowy kontrakt. Nie wiem na co tu czekać. Gość miał trochę zjazd ale to wciąż top. Został po ostatnim sezonie potraktowany nie fair z brakiem nowej umowy. Nie wiem co planuje zarząd, ale odejście 2 lewych obrońców to zbyt wiele. Zwłaszcza ogranych u nas.

Decyzja Asamoah mnie jednak trochę dziwi. Grał naprawdę sporo w tym sezonie. Jak wspomniałem, przy bardzo prawdopodobnym odejściu Sandro miałby pierwszy plac od ręki.
Kwestie, że za free i do Interu z bólem przemilcze...


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 11:00

Dragon pisze:Decyzja Asamoah mnie jednak trochę dziwi. Grał naprawdę sporo w tym sezonie. Jak wspomniałem, przy bardzo prawdopodobnym odejściu Sandro miałby pierwszy plac od ręki.
Przecież sam napisał, że chodzi o kasę: "I had to ma make this new commitment purely to the interest of my family..."


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 11:02

Dziwi was jego decyzja?

Ludzie, z całym szacunkiem ale kogokolwiek dziwi ta decyzja, to albo ma 18 lat i nie wie co się dzieje, albo nie potrafi liczyć.

Asamoah to żaden gwiazdor, który zbiera miliony z reklam czy swojego wizerunku.

Jeżeli to prawda i dostanie podwyżkę do 3,5 mil netto to dla niego jest to wzrost rzędu 100%. Nikt by tego nie odrzucił.

O ile między zarabianiem 11, a 13 milionów to jest podwyżka, to u niego jest to naprawdę skok, który zapewnia mu jedną z najlepszych pensji w Serie A, wykorzystując <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> włodarzy Interu, którzy z bólu czterech liter oferują nieadekwatne do klasy piłkarza stawki.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 11:08

Szkoda,bo w obliczu kontuzji Spinazzoli liczyłem,że go namówimy na jeszcze jeden sezon. Aż boje się pomyśleć jak nasi jeszcze sprzedadzą Sandro. To będzie katastrofa. Sandro musi zostać i podpisać nowy kontrakt a nasi muszą kupić jeszcze dwóch bocznych. Darmiana+ kogoś lepszego na PO. Mattia z konieczności może grać na lewym póki Spinazzola nie wróci.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 11:25

W takiej sytuacji klub nie puści Sandro, nie ma opcji..


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 12:06

Dragon pisze:Sandro z jego 2,8 mln pensji już powinien podpisywać nowy kontrakt. Nie wiem na co tu czekać.
no zasadniczo Sandro czeka na odejście Maksia to dość oczywiste, zatrzymanie go u nas na siłę na kolejny sezon będzie głupotą jakich mało bo on ma kontrakt tylko do 2020 więc za rok odejdzie za psi grosz także Wojtek nie nastawiaj się, że sytuacja się powtórzy...

w ogóle Maks to taki trener jakiego w Juve jeszcze nie było - nigdy z nikim tak hurtowo nie uciekali od nas zawodnicy jak przy Allegrim ;]

EDIT:
@down: to nie teoria tylko fakt (bo nie napisałem tu, że to jego wina a ew. wina może być rozpatrywana w kategoriach teorii)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018, 15:24 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 14:53

Maly pisze: w ogóle Maks to taki trener jakiego w Juve jeszcze nie było - nigdy z nikim tak hurtowo nie uciekali od nas zawodnicy jak przy Allegrim ;]
Dodaj do swojej teorii jeszcze Buffona :ahsisi:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 17:35

No cóż, bardzo złe wieści, bo podejrzewam, że Sandro uprze się na transfer w to okienko, a przetrzymywanie go na siłę, pewnie skończy się jeszcze gorszą grą niż w tym sezonie. Boję się, że zostaniemy bez bocznych obrońców na przyszły sezon, i z jednej i drugiej strony (bo De Sciglio, Darmian czy Spinazzola to są w tym momencie dla mnie graczami na ławkę, a nie pierwszy skład). W konsekwencji znowu będziemy mieć poważne braki w wyjściowym składzie :sad:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 17:51

Ech, po co on idzie do merdaczy? Przecież jesteśmy o dwie długości przed interem i to pod każdym względem! Próbuję zrozumieć i tylko jakieś personalne niesnaski wydają mi się jedyną sensowną motywacją. Może to trochę tak (oczywiście na mniejszą skalę), jak z Bonucem?
Adrian27th pisze: Jeżeli to prawda i dostanie podwyżkę do 3,5 mil netto to dla niego jest to wzrost rzędu 100%. Nikt by tego nie odrzucił.
A u nas nie mógłby dostać podwyżki, tym bardziej, że mamy napiętą sytuację na bokach obrony? Żeby się nie okazało, że przez nasze wartości (czytaj: bezsensowne decyzje finansowe) znów zostaniemy z wyrwą w którejś z formacji.

Odejście Asy znacznie poprawi pozycję negocjacyjną A. Sandro. No chyba, że nasz zarząd ma jakieś (nomen omen) asy w rękawie. Np. gotową umowę z dobrym LO. Inaczej Brazylijczyk będzie mógł sobie wynegocjować całkiem wysoki kontrakt (może tak ma być i dlatego nasi nie dali Ghańczykowi tak dużej podwyżki, jak Inter).
Chociaż znając nasze podejście do tematu to się nie zdziwię, jak an LO biegać będzie MDS... do czasu pierwszego urazu.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 22:04

LordJuve pisze: Odejście Asy znacznie poprawi pozycję negocjacyjną A. Sandro. No chyba, że nasz zarząd ma jakieś (nomen omen) asy w rękawie. Np. gotową umowę z dobrym LO. Inaczej Brazylijczyk będzie mógł sobie wynegocjować całkiem wysoki kontrakt (może tak ma być i dlatego nasi nie dali Ghańczykowi tak dużej podwyżki, jak Inter).
Chociaż znając nasze podejście do tematu to się nie zdziwię, jak an LO biegać będzie MDS... do czasu pierwszego urazu.
I to jest właśnie klucz do wszystkiego - odejście w tym momencie nie tylko wzmacnia pozycję Sandro, ale również innych klubów, z których będziemy chcieli kupić LO, ponieważ wiedzą, że potrzebujemy go na gwałt.
Gdyby jeszcze jakimś cudem wcześnie odszedł Sandro (nie wierzę, że można to tak przeprowadzić chyba, że w grę wejdą kosmiczne pieniądze) to jesteśmy w kompletnej dupie bo każdy będzie wiedział, że potrzebujemy 1-2 zawodników tam (od biedy chyba może tam pograć DS no i ten Spina może będzie dostępny w połowie sezonu).

No i kolejna kwestia jest taka, że nie wierzę, iż Juventus nie był w stanie zaoferować Poniedziałkowi kontraktu na poziomie 3 melonów, skoro rezerwowy bramkarz ma dostać syty kontrakt na poziomie 2,5.
3 melony od nas, a 3,5 od merdaczy to już wielka różnica nie jest, albo w niego nie wierzymy, albo tam ma ciekawszy jego zdaniem projekt + może jakieś dodatkowe premie w kontrakcie za występy czy coś (to takie moje gdybanie). Ale najbardziej prawdopodobną wersją dla mnie jest to, że sam zawodnik chciał odejść, gdybyśmy tylko chcieli to jesteśmy w stanie zapewnić mu porównywalny kontrakt do tego co dostanie od Interu.

+ to, że jak u nas siedział połamany przez połowę swojego pobytu tutaj to miał pełne wsparcie klubu, nikt nie chciał rozwiązywać z nim umowy, czy renegocjować kontrakt po kolejnych absencjach. Nieładnie z jego strony, ale zwolennikiem jego talentu nie byłem. Gdyby nie odejście Sandro, o którym tyle się mówi to nie płakałbym za nim. Niestety w przypadku odejścia Alexa sytuacja zrobi się zwyczajnie słaba bo za byle leszcza w naszej sytuacji będą wołać po 20-30 melonów.


ODPOWIEDZ