Kwadwo Asamoah

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 23:00

No bo widzisz, Juventus jest dymany przez wszystkich i tutaj się z Tobą zgodzę ale przecież są tutaj wyznawcy poglądu, że jesteśmy klubem dżentelmenów ;)
- Conte kopnął nas w zad mimo, że klub stanął za tym typem murem jak ten był zawieszony z powodu afery jaka wytworzyła się wokół niego...powinien był wylecieć już wtedy na zbity ryj i klub pokazałby, że nie toleruje żadnych ciemnych praktyk.
- Tevez odszedł za darmo, następny klub zarobił na nim hajs.
- Llorente odszedł za darmo, kolejny klub zarobił na nim hajs.
- Bonucci, podobnie jak Asa był wspierany przez klub w trudnych chwilach ale poszedł do Milanu mimo, że mógłby wybrać każdy inny klub.
- Asa, wszystko napisałeś...akurat musiał iść do tych gnid, klubu którego kibice zbojkotowali transfer wymienny Vicinić - Guarin.
Wszystko w temacie ale zaraz zostanę zasypany argumentami tego rodzaju, że Asa może nam się odwdzięczyć w przyszłości dobrym słowem jakby komuś na tym zależało. W tym klubie to nie zarząd dyktuje warunki tylko piłkarze.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2018, 23:14

Dodając do mojego posta w innym temacie. Być może jesteśmy mniej TOPowym pod względem atrakcyjności kierunkiem dla zawodników, niż nam się to wydaje? :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 02:52

@jackop

Nie chodzi o Topowy, ale w po prostu podejrzewam, że w Turynie musi być nudno i zimno. Jak sobie pomyślisz o Hiszpanii, no żyć nie umierać. Anglia znowu inne pieniądze. Jest dużo czynników dla których Juve jest mało atrakcyjne dla wielu graczy, zwłaszcza młodych albo latynosów.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 07:56

MRN pisze:No bo widzisz, Juventus jest dymany przez wszystkich i tutaj się z Tobą zgodzę ale przecież są tutaj wyznawcy poglądu, że jesteśmy klubem dżentelmenów ;)
- Conte kopnął nas w zad mimo, że klub stanął za tym typem murem jak ten był zawieszony z powodu afery jaka wytworzyła się wokół niego...powinien był wylecieć już wtedy na zbity ryj i klub pokazałby, że nie toleruje żadnych ciemnych praktyk.
- Tevez odszedł za darmo, następny klub zarobił na nim hajs.
- Llorente odszedł za darmo, kolejny klub zarobił na nim hajs.
- Bonucci, podobnie jak Asa był wspierany przez klub w trudnych chwilach ale poszedł do Milanu mimo, że mógłby wybrać każdy inny klub.
- Asa, wszystko napisałeś...akurat musiał iść do tych gnid, klubu którego kibice zbojkotowali transfer wymienny Vicinić - Guarin.
Wszystko w temacie ale zaraz zostanę zasypany argumentami tego rodzaju, że Asa może nam się odwdzięczyć w przyszłości dobrym słowem jakby komuś na tym zależało. W tym klubie to nie zarząd dyktuje warunki tylko piłkarze.

I pewnie o ironio sypnie nam bramkę w przyszłym sezonie :D

Mam szacunek do gościa, dał nam sporo, był kluczową postacią taktyki Conte, potem trochę zgasł, by w ostatnim sezonie znów pokazać się z dobrej strony. Jeden z tych symboli odrodzenia nowego Juve. Ja rozumiem, że rozglądamy się za topem na jego pozycji, więc analogicznie może być dla niego za mało miejsca w składzie. Ja wiem, że dla niego to ostatni dzwonek, żeby pograć na fajnym poziomie. Ja wiem, że nie chce opuszać Włoch... ALE CZEMU KUŹWA INTER?! ASA WHY?


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 11:29

Tony Montana pisze:+ to, że jak u nas siedział połamany przez połowę swojego pobytu tutaj to miał pełne wsparcie klubu, nikt nie chciał rozwiązywać z nim umowy, czy renegocjować kontrakt po kolejnych absencjach. Nieładnie z jego strony
a gdzie ty widziałeś takie renegocjacje kiedykolwiek?

gość chciał odejść już rok temu i rok temu my chcieliśmy go sprzedać więc o co ten płacz i skąd niedowierzanie? zagrał połowę meczów w sezonie i nagle miałby zmienić zdanie? trzeba było sprzedawać go w lecie i wziąć kogoś na wypożyczenie jak się chciało coś na nim zarobić ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 12:00

Maly pisze:
Tony Montana pisze:+ to, że jak u nas siedział połamany przez połowę swojego pobytu tutaj to miał pełne wsparcie klubu, nikt nie chciał rozwiązywać z nim umowy, czy renegocjować kontrakt po kolejnych absencjach. Nieładnie z jego strony
a gdzie ty widziałeś takie renegocjacje kiedykolwiek?

gość chciał odejść już rok temu i rok temu my chcieliśmy go sprzedać więc o co ten płacz i skąd niedowierzanie? zagrał połowę meczów w sezonie i nagle miałby zmienić zdanie? trzeba było sprzedawać go w lecie i wziąć kogoś na wypożyczenie jak się chciało coś na nim zarobić ;]
Atalanta zablokowała Spinę, więc Asa został.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 12:40

MVP pisze:@jackop

Nie chodzi o Topowy, ale w po prostu podejrzewam, że w Turynie musi być nudno i zimno. Jak sobie pomyślisz o Hiszpanii, no żyć nie umierać. Anglia znowu inne pieniądze. Jest dużo czynników dla których Juve jest mało atrakcyjne dla wielu graczy, zwłaszcza młodych albo latynosów.
Uważam dokładnie tak samo. Żona Kwadwo poza większym hajsem dawanyn przez miszczow wolała życie w Mediolanie aniżeli Turynie ponoć sama Wanda Icardiego nie chce wyprowadzać się z Mediolanu zmuszajaac bądź co bądź świetnego piłkarza na granie w średnim klubie SA

Co do Asy szkoda mi go jako faceta którego loajrzylem z tymi barwami jako piłkarza już mniej a więc niech idzie i buja się po Karabachach czy Splitach europejskiej piłki


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 13:34

Chyba najwyższy czas na przenosiny Poniedziałka z tego tematu ;)
Inter Mediolan na swojej oficjalnej stronie poinformował o zakontraktowaniu Kwadwo Asamoah.

Były zawodnik Juventusu Turyn stał się piłkarzem Interu na zasadzie wolnego transferu i związał się umową do 2021 roku.
Skromne info jak na piłkarza, który zdobył 1/3 Scudetti, co cały ich klub :prochno: Za to o De Vriju na polskiej stronie napisali 3 opasłe paragrafy.

Gotowe. Dragon


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 07:08

Jak już się bawię w pogromcę mitów. I tutaj widziałem pisanie o tym, i na stronie Interu w jednym artykule też to powielili, jakoby Asamoah ostatni sezon miał najbardziej udany w swojej karierze w Juve. Mit. Najlepszy sezon Poniedziałek miał pierwszy u nas, jak za Conte śmigał po lewym wahadle. Rozegrał wtedy więcej minut niż rok temu (a u nas tylko w jednym sezonie miał minut rozegranych więcej niż w tym pierwszym), miał też najlepsze statystyki (2 gole i 7 asyst) i ogólnie można sobie odpalić pierwszą lepszą kompilację z tamtego okresu i zobaczyć co wyprawiał na boisku wtedy a co teraz. Skończyłem, dziekuję za uwagę :whistle:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 07:29

Najlepszy Asamoah to Asamoah przed tą nieszczęsną kontuzją. Potem Kwadwo grał albo przeciętnie albo co najwyżej solidnie (jak w wiekszosci spotkan zeszlego sezonu).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 07:41

Mi tam on nie przeszkadza w barwach Interu, ani to legenda ani jakiś mega zasłużony piłkarz, ALE jednak rozegrał te ponad 100 meczy w naszych barwach. Życzę mu powodzenia, w Interze spokojnie bedzie mial podstawowy skład + gra w lidze mistrzów, więc no źle nie wybrał mimo wszystko.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 00:32

Pierwsze co Spaletti zrobił z naszym byłym "TOPowym" lewym obrońcą? Przestawił go z powrotem do środka pomocy gdzie podobno spisuje się całkiem zacnie i zbiera pochwały. Przypadek? :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 01:25

Nie sądzę żeby był to wynik jakichś fantastycznych przemyśleń taktycznych. Po prostu Inter na lewej ma dobrze spisującego sie w okresie przygotowawczym Dalberta, a w pomocy wieje mizerią. Ostatnio zagrali nawet 3 z tyłu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 08:57

biorąc pod uwagę, że Asa zawsze powtarzał, że nie lubi grać na lewej obronie wielce prawdopodobne, że zmiana pozycji została mu obiecana przed popisaniem kontraktu i była jednym z czynników dla których wybrał Inter


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 09:09

Asamoah to taki gracz że raz na X lat zrobi coś po czym powiemy 'ale gość', i równie często zrobi coś po czym powiemy 'co on odjaniepawla'.

Po prostu solidny rzemieślnik.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ODPOWIEDZ