Andrea Pirlo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 21:59

Naprawdę rozumiem że Pirlo jest świeżakiem i dopiero się uczy trenerki ale poza tym on jest zwyczajnie tępy i uparty jak ten Andrzej z Rolnicy Podlasie.

Najlepszym asystentem w drużynie jest Cuadrado ,który jako jedyny potrafi dośrodkować więc Pirlo uparcie cofa go dalej od bramki przeciwnika na prawą obronę gdzie broni gorzej niż Danilo.

Morata i Ronaldo dublują się jako dwie 9 a kreatywniejszy Dybala grzeje ławę.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 22:25

Wystarczyło we wszystkich meczach, w których grał Chiesa wystawić go na prawej zamiast na lewej stronie i samo to dałoby pewnie kilka punktów więcej, ale co ja zwykły zjadacz chleba będę podpowiadać naszemu trenerowi. Nawet jego książki nie przeczytałem :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 maja 2021, 15:54

Praca napisana i obroniona Pirlo, może ktoś ma dużo czasu...
https://<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.com/wp-content/up ... ortivi.pdf


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2021, 11:08

jackop pisze:
10 maja 2021, 22:25
Wystarczyło we wszystkich meczach, w których grał Chiesa wystawić go na prawej zamiast na lewej stronie i samo to dałoby pewnie kilka punktów więcej, ale co ja zwykły zjadacz chleba będę podpowiadać naszemu trenerowi. Nawet jego książki nie przeczytałem :whistle:
Akurat z tym to bym polemizował, bo doskonale wiesz, że nie dało się umieścić Chiesy na prawej stronie, gdy Pirlo wystawiał Cuadrado na swojej nominalnej pozycji (czyli nie na obronie). Juan ma świetny sezon pod względem ilości asyst (19 we wszystkich rozgrywkach), więc posadzenie go na ławie kosztem młodego Włocha spowodowałoby, że miałby gorsze liczby (aczkolwiek były zawodnik Violi zapewne trochę lepsze niż dotychczas) i wcale nie musielibyśmy mieć więcej punktów. Zresztą jeśli mnie pamięć nie myli, to Federico rozegrał swój najlepszy dotychczasowy mecz w barwach Juve (czyli rewanż z Porto) hasając po lewej flance.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2021, 11:15

Chiesa mimo, że lepiej radzi sobie z prawej strony, musi przyzwyczaić się do lewej. W zależności od taktyki na prawej będzie grać Cuadrado i/lub Kulu, który jeśli trener da mu dać na skrzydle(ustali raz, a porządnie pozycje), będzie się dobrze prezentował, talent ma. Skrzydła Chiesa, Kulu i jakaś konkretna 9tka. Cuadrado na PO, tylko jakiś środkowy pomocnik musiałby zabezpieczać tą prawą stronę.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 maja 2021, 12:15

Chiesa na lewej to nie jest problem Federico ale Ronaldo, to on go podwaja i przez to są problemy. Jeśli CR7 gra w środku to wygląda to tak jak z Atalantą czy Porto.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 19:22

https://juvepoland.com/2021/05/24/pirlo-poprawilem-sie/
Poznając wszystkich innych, starałem się sprawić im odpowiednie warunki, aby dobrze grali.
Bentancur na pewno był zachwycony wystawianiem na pozycji tuż przed obrońcami. Wcale nie zaliczył zjazdu i nie stał się jednym z głównych wrogów tego forum.

Makeni też pewnie zadowolony, że z piłkarza, który według Malego miał się stać perłą drugiej linii został przemianowany na za słabego na Juventus.

Kilku innych też pewnie by się znalazło. Jak zwykle dobra robota Andrzeju :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 19:51

Nie zmyślaj, nigdy nic takiego nie napisałem.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 20:01

Maly pisze:
24 maja 2021, 19:51
Nie zmyślaj, nigdy nic takiego nie napisałem.
[...]który według Malego miał potencjalnie mógł się stać perłą drugiej linii[...] - lepiej? :)

Cały cytat:
Maly pisze:
21 września 2020, 10:23
świetnie się zapowiada, z każdym tygodniem rosną wobec niego oczekiwania, to może być nasz najlepszy transfer od lat, taka perełka jakiej kibice zazdroszczą zawsze innym klubom - młody, tani i ograny, oby za rok każdy się zastanawiał jakim cudem pozyskaliśmy go tak tanio
Co do drugiej części ([...]został przemianowany na za słabego na Juventus.) to parafrazowałem tę wypowiedź:
Maly pisze:
02 maja 2021, 22:26
Zasadniczo jednak nie ma się chyba co czarować, że to poziom Juventusu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 12:06

Misja wykonana. Zebry nie będzie, bo na 99,9% przychodzi za niego Allegri, więc nie ma się z czego cieszyć.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2021, 16:59

Igor Tudor pisze:Nigdy nie będę już niczyim asystentem. To był ciężki i intensywny sezon. Udało się nam zakwalifikować do Ligi Mistrzów, wygraliśmy także Puchar i Superpuchar Włoch, a jednak nas zwolniono. Przykro mi. Sądzę, że nie było to sprawiedliwie. Dzięki temu postanowiłem jednak, że już nigdy nie będę niczyim asystentem. Pirlo miał listę pięciu nazwisk i wybrał właśnie mnie. Ponieważ jednak jest przyjacielem Baronio, wziął także jego i wszystkich traktował identycznie. To nie było w porządku. Jestem trenerem. Zgodziłem się na rolę asystenta, bo to było Juve.
Czyli jednak nie było harmonii w składzie trenerskim ale jak się wybiera z nazwisk napisanych na kartce to co tu się dziwić.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2021, 17:55

Pirlo pisze:Wciąż myślę tak samo – chcę grać od tyłu, starać się utrzymać piłkę i jak najszybciej odzyskać posiadanie, po stracie.

Wiele zależy jednak od graczy, których masz do dyspozycji i od tego, co ci umożliwiają. Zawodnicy są znacznie ważniejsi niż trenerzy. To trenerzy muszą się dostosować.
Kolejny po Sarrim, mówi że tej drużyny nie da się trenować. Niestety zamiast próbować dalej wywiesiliśmy białą flagę i daliśmy zgodę na kolejne lata gównopiłki.

https://<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.pl/pirlo-wole-przeg ... ie-bronic/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2021, 18:00

Widzę, że ugrzązłeś. Andrzej jest tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, że przebiera w ofertach.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2021, 18:21

Buk trenerki Andrzej obsrane gacie, bidulek nie dostał drużyny na, którą zasługiwał więc na złość piłkarze grali mu gównopiłkę


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2021, 19:14

Pirlo pisze:chcę grać od tyłu
No to trzeba było wybrać inny klub. Nawet niedzielny kibic wie jakich piłkarzy dostaniesz do dyspozycji w Juve, a Andrzej nie wiedział. A w tej bajce były smoki? :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ