Andrea Pirlo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 11:20

Pirlo przed meczem z Bologną
Chiesa może z radością grać na lewej lub prawej stronie.
Chiesa:
Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lutego 2021, 11:11

Kolejna żenująca wypowiedź po meczu.
Przegraliśmy przez sędziego, bramkarz rywali był najlepszy na boisku, zagraliśmy dobrze.
Nic z tych tanich wymówek nie jest prawdą a takie wypowiedzi nie przystoja trenerowi Juventusu bardziej niż dres i papieros Sarriego.

"Trener" bez charyzmy, ikry i warsztatu.


calma calma
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lutego 2021, 21:36

No do krytykowania sędziów to było wiele lepszych meczów chociaż oczywiście tu też kilka fauli na naszych arbiter postanowił pominąć w tym ten na drugą żółtą dla obrońcy Napoli.

Ale ich bramkarz? A to on coś obronił? Mi się wydawało, że poza tym, że Ronaldo strzelił w niego z 3 metrów a Chiesa z 20 to nie miał co robić... tak to też wyglądało na szybkim skrócie po meczu co tylko utwierdziło mnie w moim odczuciu.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2021, 20:16

Pirlo zdobył o 9 mniej punktów niż Sarri po 21 grach. :O


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 14:58

Poprostu pisze:
15 lutego 2021, 20:16
Pirlo zdobył o 9 mniej punktów niż Sarri po 21 grach. :O
Klopp zdobył 30 punktów mniej w 24 kolejkach niż trener Liverpoolu sezon wcześniej. Musi być kiepskim trenerem.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 15:24

@ Paya różnica jest taka, że w przeciwieństwie do Jurgena, Kiep bardzo nisko zawiesił poprzeczkę, a Andrzejowi i tak nie udało się jej przeskoczyć ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 15:39

jackop pisze:
16 lutego 2021, 15:24
@ Paya różnica jest taka, że w przeciwieństwie do Jurgena, Kiep bardzo nisko zawiesił poprzeczkę, a Andrzejowi i tak nie udało się jej przeskoczyć ;)
Ja będę do znudzenia przypominać jak niemiarodajny jest ten sezon i jak trudno jest nowemu trenerowi implementować swoje pomysły kiedy jego drużyna gra non-stop co 3 dni (w 2021 nie mieliśmy jeszcze przerwy! Pierwszą będziemy mieć za tydzień tylko dlatego, że Napoli gra w LE, tak to byśmy pewnie grali zaległe spotkanie). A jeśli chodzi o intensywność będzie już tylko gorzej. Btw, miałem chwilę to postanowiłem popatrzeć co pisałem w swoich pierwszych postach na stronie. Były to min..... obrony Allegriego, którego różne lordy, cabriniowie i inni chcieli wywozić na taczkach początkiem drugiego sezonu XD


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 15:49

Co ty za głupoty opowiadasz? Sarri zaliczył najlepszy start nowego trenera w erze AA.
Sarri po 21 meczach miał 51 punktów czyli więcej niż teraz Inter po 22 meczach.
Allegri miał więcej punktów tylko w swoich dwóch ostatnich sezonach, pierwsze trzy nie były lepsze (1 równy i 2 gorsze)
Conte tylko w ostatnim miał więcej
Czyli na 10 ostatnich sezonów wynik Sarriego po 21 meczach to pozycja nr 4, za 3 sezonem Antka oraz 4 i 5 sezonem Maksa, czyli tak jakby max co potrafili wyciągnąć z drużyny po wielu latach pracy.

Nie wiem co sobie w tych głowach ubzdurraliście ale w poprzednim sezonie robiliśmy świetne liczby do momentu (prawie) zapewnienia sobie mistrzostwa.

Pirlo robi aktualnie średnią 2 punktów na mecz, z takim wynikiem nikt nigdy nie wygrał ligi od kiedy wprowadzono 3 punktu za zwycięstwo nie tylko w Serie A ale i pewnie w ligach Top 7 Europy. Jeśli wygrał to był to wyjątek potwierdzający regułę. Zostało nam 17 meczów, 51 punktów, czyli matematycznie mamy szanse na 83 punkty i co najwyżej wyrównanie wyniku Maurizio, który w ostatnich meczach miał już wywalone bo wiedział, że po sezonie odchodzi.
Paya pisze:
16 lutego 2021, 15:39
miałem chwilę to postanowiłem popatrzeć co pisałem w swoich pierwszych postach na stronie. Były to min..... obrony Allegriego, którego różne lordy, cabriniowie i inni chcieli wywozić na taczkach początkiem drugiego sezonu XD
No i słusznie bo to był najlepszy czas na rozstanie z nim. Wtedy zapaliła się lampka u pierwszych kibiców, reszta na nafte do swoich musiała czekać kilka sezonów a i to nie dla każdego jej wystarczyło.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2557
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 16:02

Maly pisze:
16 lutego 2021, 15:49
Co ty za głupoty opowiadasz? Sarri zaliczył najlepszy start nowego trenera w erze AA.
Sarri po 21 meczach miał 51 punktów czyli więcej niż teraz Inter po 22 meczach.
Allegri miał więcej punktów tylko w swoich dwóch ostatnich sezonach, pierwsze trzy nie były lepsze (1 równy i 2 gorsze)
Conte tylko w ostatnim miał więcej
Czyli na 10 ostatnich sezonów wynik Sarriego po 21 meczach to pozycja nr 4, za 3 sezonem Antka oraz 4 i 5 sezonem Maksa, czyli tak jakby max co potrafili wyciągnąć z drużyny po wielu latach pracy.

Nie wiem co sobie w tych głowach ubzdurraliście ale w poprzednim sezonie robiliśmy świetne liczby do momentu (prawie) zapewnienia sobie mistrzostwa.

Pirlo robi aktualnie średnią 2 punktów na mecz, z takim wynikiem nikt nigdy nie wygrał ligi od kiedy wprowadzono 3 punktu za zwycięstwo nie tylko w Serie A ale i pewnie w ligach Top 7 Europy. Jeśli wygrał to był to wyjątek potwierdzający regułę. Zostało nam 17 meczów, 51 punktów, czyli matematycznie mamy szanse na 83 punkty i co najwyżej wyrównanie wyniku Maurizio, który w ostatnich meczach miał już wywalone bo wiedział, że po sezonie odchodzi.
Paya pisze:
16 lutego 2021, 15:39
miałem chwilę to postanowiłem popatrzeć co pisałem w swoich pierwszych postach na stronie. Były to min..... obrony Allegriego, którego różne lordy, cabriniowie i inni chcieli wywozić na taczkach początkiem drugiego sezonu XD
No i słusznie bo to był najlepszy czas na rozstanie z nim. Wtedy zapaliła się lampka u pierwszych kibiców, reszta na nafte do swoich musiała czekać kilka sezonów a i to nie dla każdego jej wystarczyło.
Źle policzyłeś, bo mamy szansę na maksymalnie 93 punkty (42 zdobyte + 51 możliwych do ugrania). Przy max 83 oczkach, to już dziś moglibyśmy zapomnieć o Scudetto, bo Interowi wystarczyłoby wygranie 11 meczów na 16 pozostałych im do końca sezonu. Nie zmienia to faktu, że Sarri wcale źle nie punktował do pewnego czasu, bo 51 oczek przy 21 kolejkach daje średnią prawie 2,43 pkt/mecz i jeśli Pirlo miałby takową w tym sezonie, to na koniec rundy uzbierałby ... 92 punkty. Jak wiadomo Andrea takiego wyniku mieć nie będzie, bo musielibyśmy do końca kampanii wygrać już wszystkie pozostałe spotkania.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 16:10

Maly pisze:
16 lutego 2021, 15:49
Pirlo robi aktualnie średnią 2 punktów na mecz, z takim wynikiem nikt nigdy nie wygrał ligi od kiedy wprowadzono 3 punktu za zwycięstwo nie tylko w Serie A ale i pewnie w ligach Top 7 Europy. Jeśli wygrał to był to wyjątek potwierdzający regułę. Zostało nam 17 meczów, 51 punktów, czyli matematycznie mamy szanse na 83 punkty i co najwyżej wyrównanie wyniku Maurizio, który w ostatnich meczach miał już wywalone bo wiedział, że po sezonie odchodzi.
Maly ja nie wiem jak Ty to liczysz, ale matematycznie jak jest 17 spotkań i 51 punktów do zdobycia a my mamy już 42 punkty to sumarycznie możemy zrobić 93 punkty.

Zespoły na 2 miejscu w ostatnich sezonach zdobywały: od 11/12: 80, 78, 85, 70, 82, 87, 91, 79, 82.

Piłka w grze moi Państwo.

szczypek estymuje Juventus na koniec sezonu z wynikiem 85 punktów.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2557
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 16:25

szczypek pisze:
16 lutego 2021, 16:10
Zespoły na 2 miejscu w ostatnich sezonach zdobywały: od 11/12: 80, 78, 85, 70, 82, 87, 91, 79, 82.

Piłka w grze moi Państwo.

szczypek estymuje Juventus na koniec sezonu z wynikiem 85 punktów.
Raczej mało prawdopodobne, bo oznaczałoby to np. 14 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki na pozostałe nam 17 spotkań. Moim zdaniem ugramy max 80-81 oczek (11-12 zwycięstw, 3-4 remisy i ze 2 porażki).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 16:44

Krótka piłka panowie - zeszłoroczny mistrz którego kraju z top5 lig będzie miał na koniec sezonu więcej punktów niż rok temu?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 18:53

Oczywiście macie rację i na szczęście źle policzyłem. Tak czy inaczej nikt już nie wygra mistrza z Interem, jedynie oni sami mogą go przegrać tak jak my mogliśmy w poprzednich sezonach. Musiałaby tam się jednak dokonać jakaś katastrofa - może kontuzja Lukaku i nie wiadomo co jeszcze.

@szczypek: czyli punktujemy na 2 miejsce mniej więcej.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 22:45

Maly pisze:
16 lutego 2021, 18:53
Oczywiście macie rację i na szczęście źle policzyłem. Tak czy inaczej nikt już nie wygra mistrza z Interem, jedynie oni sami mogą go przegrać tak jak my mogliśmy w poprzednich sezonach. Musiałaby tam się jednak dokonać jakaś katastrofa - może kontuzja Lukaku i nie wiadomo co jeszcze.

@szczypek: czyli punktujemy na 2 miejsce mniej więcej.
Jeśli na miejscu Interu byłby Juventus moglibyśmy już sobie przygotowywać koszulki z kolejnym Scudetto. A to Inter, nie Juventus. Oni mają teoretycznie autostradę, w praktyce przewiduję, że mogą pojechać nawet Napoli w Neapolu a potknąć się na jakieś Parmie. Jak dla mnie kluczowy i decydujący będzie mecz Juventus - Inter, w maju.

Szansę na Scudetto oceniłbym plus minuts tak:
Inter 90%
Juventus 75%
Milan 60%


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 23:02

Razem 225%, coś tu nie gra ;)
Masz rację, może i potkną się na Parmie ale co z tego? Żeby mieć 90 punktów na koniec mogą jeszcze stracić 8 punktów, czy będzie to Parma czy Napoli czy Juventus nie ma żadnego znaczenia.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ