Andrea Pirlo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 12:02

jackop pisze:
11 sierpnia 2020, 11:58
Maly pisze:
11 sierpnia 2020, 11:05
wg mnie PRowo wgląda to średnio, przychodzi nowy trener do szatni i zanim się zawodnicy przebrali on już wskazuje kto z niej wylatuje to raz, dwa że serio gość bez meczu na ławce wskazuje palcem kogo pogonić a zarząd go słucha? przecież ponoć u nas to dyrektorzy budują skład
Ja odbieram to bardzo pozytywnie, bo zawsze preferowałem model angielski :ok: Poza tym pokazuje, że Andrzej nie jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, tylko ma jaja żeby osobiście wykonać taki telefon, a nie wspomagać się kimś z Zarządu.

Widzę od początku przyjąłeś taktykę bycia pasywno-agresywnym, a co z daniem nowemu trenerowi szansy i czasu? :prochno:

+1
Niech Pirlo, jak już ma kształtować zespół, mówi jasno kto ma <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> a kto ma szansę gry. Paratici niech się zajmie techniczna stroną.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 12:05

Zazdroszczę Pirlo, bo nawet nie wiecie jaką satysfakcję sprawiłoby mi, gdyby mógł wparować do siedziby klubu, stanąć przed tymi łajzami i powiedzieć:


Dokładnie to samo z Icardim i Radją zrobił, ulubieniec @Malego, Antoniusz Conteusz przychodząc do Interu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 12:13

nie, jakby to zrobił Conte czy Klopp tak samo byłbym zdziwiony, dodając do tego że u nas trener to nie manager moje zdziwienie rośnie dodatkowo

Khedira właśnie myślę, że lepiej by to zrozumiał od Fabio, co mu powie Pirlo? co on Pirlo może odpowiedzieć? "Stary, ale przecież nie widziałeś mnie nawet, nie poznaliśmy się, może charakterem jestem kimś kogo jednak potrzebujesz..."

i nie, oczywiście daje Pirlo szansę i chciałbym żeby przełamał wszystkie konwenanse, pokazał że można wejść "z ulicy" do wielkiego klubu, dostać wielu nowych zawodników i wygrywać z marszu ale staram się też patrzeć realnie i zastanawiam się co będzie w razie klopsu jaki miał np. Henry w Monaco, czy będziemy go trzymać do końca sezonu i damy szansę na kolejny?

Icardi i Radja nie byli decyzją Conte tylko Marotty
Podczas obozu przygotowawczego wziął mnie na bok, by powiedzieć, że szaleje na moim punkcie i chciał mnie już w Chelsea, lecz klub podjął inną decyzję, a on ją podziela. Powiedział mi to wprost już pierwszego dnia. Doceniam ludzi, którzy mówią takie rzeczy bezpośrednio.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 12:18

jackop pisze:
11 sierpnia 2020, 12:05
Zazdroszczę Pirlo, bo nawet nie wiecie jaką satysfakcję sprawiłoby mi, gdyby mógł wparować do siedziby klubu, stanąć przed tymi łajzami i powiedzieć:


Dokładnie to samo z Icardim i Radją zrobił, ulubieniec @Malego, Antoniusz Conteusz przychodząc do Interu.
Male sprostowanie. To glownie Marotta wykopal Radje. Przewijaly sie informacje bodaj od samego Belga, iz Conte myslal intensywnie nad szansa dla zawodnika i niekoniecznie chcial go wyoutowac. Swoja droga licze na jego powrot. Moim zdaniem swietnie wspieralby Barelle, czasem rotujac sie z nim na boisku.


Twitter: @K_Kamciu
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 12:41

Maly pisze:
11 sierpnia 2020, 12:13
Icardi i Radja nie byli decyzją Conte tylko Marotty
Dobra, niech wam będzie. Inny przykład: Conte poinformował przez SMS Diego Costę, że ten nie jest mu już potrzebny i ma sobie szukać nowego pracodawcy.
Maly pisze:
11 sierpnia 2020, 12:13
Khedira właśnie myślę, że lepiej by to zrozumiał od Fabio, co mu powie Pirlo? co on Pirlo może odpowiedzieć? "Stary, ale przecież nie widziałeś mnie nawet, nie poznaliśmy się, może charakterem jestem kimś kogo jednak potrzebujesz..."
Co tu jest do rozumienia, ma <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i tyle. Uważam, że Sami czy Blejz mają na tyle inteligencji, żeby wiedzieć dlaczego wylatują, nie trzeba im tego tłumaczyć jak dziecku.


Z resztą myślisz, że Andrzej przez te lata w ogóle nie oglądał spotkań Juve i nie był blisko klubu?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 13:27

myślę, że jak to piłkarz oglądał od przypadku do przypadku, to przecież nie był i nie jest kibic Juventusu jak np. Del Piero

z jednej strony narzekasz na buractwo Sarriego a z drugiej popierasz buractwo wywalania kogoś bez spotkania się z nim, Pirlo przecież nie powie mu "nie chcę cię bo za dużo zarabiasz i jesteś za stary", serio nie wiem jakie on może mieć argumenty w takiej rozmowie do tego stopnia, że byłbym w stanie uwierzyć, że to zarząd kazał mu dzwonić bo sami nie są w stanie wykonać takiej rozmowy a chcieli wypchać co niektórych już rok czy 2 lata temu ;)

ps. Conte Costę znał już rok, po pół roku Costa sam chciał uciekać za pieniędzmi i tym się poróżnili, zupełnie inna sytuacja, sam SMS oczywiście nie powinien mieć miejsca


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 13:47

Maly pisze:
11 sierpnia 2020, 13:27
z jednej strony narzekasz na buractwo Sarriego a z drugiej popierasz buractwo wywalania kogoś bez spotkania się z nim, Pirlo przecież nie powie mu "nie chcę cię bo za dużo zarabiasz i jesteś za stary", serio nie wiem jakie on może mieć argumenty w takiej rozmowie do tego stopnia, że byłbym w stanie uwierzyć, że to zarząd kazał mu dzwonić bo sami nie są w stanie wykonać takiej rozmowy a chcieli wypchać co niektórych już rok czy 2 lata temu ;
Moim zdaniem nie jest to zupełnie nierealny wariant. Do mediów idzie informacja, że Andrea wszedł z przytupem do szatni zaprowadzając w niej swoje porządki, bo ma jakąś tam wizję, a w rzeczywistości w trakcie grzecznej rozmowy w cztery oczy umywa od całej sprawy ręce wyjaśniając, że decyzja poszła z góry i on nie ma na nią żadnego wpływu (co też wcale nie musi oznaczać, że jest mu ona nie na rękę).

Niezależnie od tego zgadzam się jednak z jackopem, wcale nie trzeba poprowadzić treningu w drużynie, żeby mieć jako takie pojęcie o sytuacji poszczególnych zawodników i ich dokonaniach w ostatnim czasie. Pirlo to może i nie jest drugi Alex, ale od czasu opuszczenia Juventusu nieraz komentował jego poczynania, no i jego powrót do Turynu był przygotowywany od jakiegoś czasu, musiał więc mieć wiedzę o tym, co się w klubie dzieje.
Kolejna rzecz. Dzieje się to, co wielu od dawna przewidywało - pozbywanie się żołnierzy Allegriego to w gruncie rzeczy wypychanie ich za darmo. Dla Maxa byli niezbędni, a nikt inny złamanego grosza nie chce za nich płacić. Nie ma się zatem co dziwić, a tym bardziej martwić, że Pirlo postrzega tych piłkarzy tak samo jak reszta Europy, a nie jak Allegri.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 13:50

Nicolo Schira
Sztab Pirlo:
Roberto Baronio- asystent
Antonio Gagliardi- analityk meczowy
Paolo Bertelli- przygotowanie fizyczne
Claudio Filippi- trener bramkarzy


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 13:58

Dywagujecie nad czymś co być może się nie wydarzyło lub miało inny charakter. Dziwie się, że na podstawie jednej wzmianki dziennikarzy, którzy po zeszłorocznej forumowej karuzeli, powinni być z góry na cenzurowanym - oceniacie człowieka czy jego ruchy. Nawet jeśli SKY jest wyrocznią i mają billingi wszystkich rozmów Pirlo, skąd na litość boską wnioskujecie, że Andrzej dzwonił, żeby się pożegnać. Może chciał wybadać jakie nastawienie mają koniki z czarnej listy. Może dzwonił do wszystkich z gratulacjami mistrzostwa, a pismaki przerobili to na swój sposób. Może w końcu dzwonił do Higuaina po przepis na szarlotkę z rabarbarem. Tak niestety jest, że każdy widzi co chce zobaczyć, jak kogoś lubimy to usprawiedliwiamy, jak ktoś gdzieś nam nie pasuje, zawsze coś się znajdzie.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 14:35

Bertelli od fizjo ma być dziś puszczony przez Sampę. Ma porozumienie z nami. "Zastępcą" Pirlo nie będzie Baronio a ktoś bardziej doświadczony. Mówi się (Momblano) o Andreazzolim albo Tasottim. Baronio i Gagliardi mają być i tak w sztabie, z czego pierwszy odpowiedzialny za analizę meczową.

Ornstein
Poch chciał 10 mln netto za sezon, co uznaliśmy, że jest za dużo...


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2020, 10:28

Fajny artykuł:
https://weszlo.com/2020/08/12/andrea-pi ... us-trener/

No jestem mega ciekawy jak to będzie wyglądało. Wydaje się, że od strony teoretycznej wszystko wygląda ok, zobaczymy jak Andrzej to w praktyce ugryzie i czy nie pogubi się, jak jakiś mecz nie wyjdzie/przegramy/wpadniemy w dołek.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2020, 11:57

Osgiliath pisze:
12 sierpnia 2020, 10:28
Fajny artykuł:
https://weszlo.com/2020/08/12/andrea-pi ... us-trener/

No jestem mega ciekawy jak to będzie wyglądało. Wydaje się, że od strony teoretycznej wszystko wygląda ok, zobaczymy jak Andrzej to w praktyce ugryzie i czy nie pogubi się, jak jakiś mecz nie wyjdzie/przegramy/wpadniemy w dołek.
Wiele zależy od tego, z czego będzie musiał rzeźbić. Moment nie jest idealny.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2020, 12:06

nie będzie musiał z drewnianego Matudiego i podającego tylko do tyłu Pjanicia a to już spory handicup, przy nich nawet ten Locetelli wygląda jak maestro, kadra na pewno będzie lepsza niż w tym sezonie, lepsza, młodsza i z większym zapałem a jeśli jeszcze na prawdę Roma wzięłaby Bonucciego to chyba 3/4 forum otwierałaby szampany na koniec okna transferowego

jeśli mnie coś martwi to tylko Dybala, obym się mylił ale czuje jego odejście bo to jedyny zawodnik na którym możemy zarobić konkretny hajs, jak oddamy za darmo 5 zawodników to na zakup nowych skądś trzeba będzie wygrzebać pieniądze, jeśli zainteresowanie Realu jest prawdziwe to chyba Pawełek już może pakować walizki, weźmiemy jakiegoś Isco w rozliczeniu i zaliczymy 80mln do FFP


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2020, 12:15

Właśnie tego się obawiam, czy kadra napewno będzie lepsza, bo jednak sytuacja finansowa nie napawa optymizmem. Odmłodzona może i tak, ale czy napewno lepsza poziomem.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2020, 12:43

fazzi pisze:
12 sierpnia 2020, 12:15
Właśnie tego się obawiam, czy kadra napewno będzie lepsza, bo jednak sytuacja finansowa nie napawa optymizmem. Odmłodzona może i tak, ale czy napewno lepsza poziomem.
Biorąc pod uwagę, że mieliśmy Matuidiego, nie będziemy mieć Khediry, to taki Locatelli to już byłby imo in plus. Podobnie Kulusevski zamiast Berny. Melo gorszy od Pjanicia nie będzie, więc nie ma co tu siać aż tak defetyzmu. Owszem, nie będzie pewno żadnego topa, ale w obecnych realiach młodzi, ambitni > ci, których mamy, ale zaraz nie będziemy mieć.


ODPOWIEDZ