Fernando Llorente

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2014, 18:10

Nie chcę wchodzić w polemikę z małym, bo facet jest mega hejterem Ferdka i nigdy by go nie doceni. A to grał z ogórami, a to strzelił na pustą, a to miał farta itd... O Llorente nawet nie można powiedzieć, że ma słabą formę - on w tej chwili nie ma w ogóle formy. Ale prędzej czy później chyba musi ją odzyskać. Zgodzę się z jednym - starszy Hiszpan powinien w tej chwili zaczynać z ławki.
A tak w ogóle, to chciałem poruszyć tylko jedną kwestię.
Maly pisze:ps. na prawdę nie rozumie dlaczego niektórzy uważają się za lepszych niż Ferguson, Mancini, Ancelotti i inni... NIKT z nich nie chciał Llorente u siebie
Co? Co to w ogóle za argument? A skąd Ty to zresztą wiesz? Idąc tym tokiem rozumowania dlaczego nikt nie chciał u siebie...(tu można podać masę świetnych piłkarzy) prócz drużyny X.
Maly pisze:trener kadry wolał ostatnio powołać Moratę ale do niektórych i tak nie dociera, że LL się nie nadaje do TOP drużyny ;]
To jest akurat oczywiste. Nawet gdyby Fernando strzelił ponad 30 bramek w sezonie, to i tak Del Bosque nie stawiałby go na pierwszym miejscu, a spowodowane jest to ich stylem gry. Kwestia czasu, jak Costa straci miejsce w podstawowej 11 Hiszpanii.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2014, 18:54

Maly pisze:ps. na prawdę nie rozumie dlaczego niektórzy uważają się za lepszych niż Ferguson, Mancini, Ancelotti i inni... NIKT z nich nie chciał Llorente u siebie
Śmiać się czy płakać? Można wymyślić coś bardziej idiotycznego?

Panowie, chyba Wam się mocno tematy pomyliły. Przenoszę wątek w odpowiednie miejsce, kontynuujcie dyskusję. Bez kartek bo byłoby ich z 20ścia :wink: / Dragon


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2014, 19:23

wzięliśmy go za darmo bo nikt go nie chciał... koleś niby warunkami złoty na Anglię nie poszedł tam bo nikt poważny go tam nie chciał (bo chyba każdy się zgodzi, że mogli mu tam dać i 6mln na luzie) sezon przed końcem kontraktu, po tym jego super sezonie nikt nie chciał wyłożyć na niego kilkunastu mln w momencie gdy pierwszy lepszy koleś z Francji idzie do Anglii za kilkanaście

to nie jest argument z d... tylko taka jest rzeczywistość, do tej ligi nie trafia nikt na kogo rzucają się TOPowe kluby i to potrafi przyznać każdy widząc problem "staczającej się Serie A" ale przyznać rację, że tak właśnie trafił tu Llorente to już ciężko ;] a LL to nie był Vidal, którego poza Niemcami mało kto znał i nie doceniał, nie był to też Pogba bez żadnego sezonu za sobą, ani nawet też Tevez... zarabiający kupę kasy, kończący "powoli" karierę i wypychany z City bo stawiona na Aguero nie chcąc przedłużać z nim kontraktu, do tego z łatką taką a nie inną...

tak więc ułożonego kolesia, w niemal najlepszym wieku dla piłkarza tak na prawdę nie chciał za kilkanaście baniek kupić nikt, pół roku później nikt też nie dawał mu choćby 5mln żeby przebić naszą ofertę ;] ale wy sobie nadal myślcie, że wyrwaliśmy kurze złote jajo i to jajo zaprowadzi nas na szczyt ;) a tym czasem 2/3 meczów gramy po prostu w 10...

ps. a jeśli chodzi o gole to już setki razy wklejałem statystyki, że Matri też strzelał i nawet średnią gola na mecz miał lepszą lub bliską do tej co LL sezon temu... w dobrej drużynie każdy czasem coś strzeli z kilku metrów

i już tak na koniec...
alina pisze:Ciekawe stwierdzenie o napastniku, który gra nie przez gole, ale niemal wyłącznie przez robotę fizyczno-taktyczną jaką wykonuje.
jakoś po Boriello każdy jechał, pewnie nawet ty 8)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2014, 19:56

Maly pisze:
alina pisze:Ciekawe stwierdzenie o napastniku, który gra nie przez gole, ale niemal wyłącznie przez robotę fizyczno-taktyczną jaką wykonuje.
jakoś po Boriello każdy jechał, pewnie nawet ty 8)
:rotfl: Jeśli ktoś po nim nie cisnął, to właśnie alina


Z jakiegoś powodu stawia na niego Allegri. Nie wiemy dlaczego, ale może rację mają Ci, co trzymają się wersji, że odwala fizyczną robotę. Osobiście wolałbym tego Moratę oglądać (ponoć ma jutro dostać szansę od 1. minuty), ale Max zna Fernando i Alvaro od nas lepiej, wie co w danej dyspozycji mogą dać drużynie, zna ich braki. A robota, którą jak narazie Allegri wykonał w 100%, pozwala mi ufać w jego umiejętności i nie krytykować decyzji odnośnie Llorente.[/b]


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2014, 21:42

Mehehehe pisze:Z jakiegoś powodu stawia na niego Allegri. Nie wiemy dlaczego
jak nie? Taktyka 'laga na Zlatana' kiedyś przyniosła mu scudetto i wicemistrzostwo Włoch.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2014, 22:10

Pluto pisze:Leci celne podanie do Llorente, ten zaczyna śmiertelną walkę o utrzymanie równowagi i to żeby piłka nie odskoczyła za daleko.
Poległem :prochno:
W temacie o Mercato, pisalem ze ciekawa opcja na lato jest Gignac (oczywiscie najwieksza jego zaleta jesto, ze jest za friko). No i odpowiadajac @AdiJuve mowie, ze owszem Żabojad, to nie jest TOP, ale gorszy niz Llorente nigdy nie byl. Druga sprawa: Bask jest teraz kompletnie bez jakiegokolwiek slady formy snajperskiej, a majac trzydziestke na karku, to blizej mu do dziadowania, jakie pokazuje teraz, anizeli do zyciowej formy. Krzykacze widze juz dissuja za porownania Lwa do innych napadziorow. To do jasnej-ciasnej z kim go porownywac? Z jego wlasnym cieniem?

WERDYKT: sprzedac Llorente.

PS.
pan Zambrotta pisze:'laga na Zlatana'
:smile:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2014, 22:44

Jaki by Llorente nie był to przyszedł za darmo i w LM swoje robi. Też nie rozumiem krzyku, który się podnosi, kiedy pojawia się opcja żeby sprowadzić jakąś bardziej współczesną "9", a Lwa sprzedać. Po pierwsze można na tym zarobić, po drugie odmłodzić skład, a po trzecie po prostu usprawnić drużynę. Nie twierdzę, że wszystkie trzy punkty są łatwe do spełnienia, ale jakoś daleko od realności wcale im nie jest.

Taka sytuacja dotyczy nie tylko Baska, ale też Asamoaha, czy Caceresa. Naprawdę lubię tych zawodników, ale Kwadwo przy zmianie ustawienia staje się najmniej przydatnym zawodnikiem, za którego można dostać naprawdę godziwe pieniądze.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2014, 23:12

Mehehehe pisze:
Maly pisze:
alina pisze:Ciekawe stwierdzenie o napastniku, który gra nie przez gole, ale niemal wyłącznie przez robotę fizyczno-taktyczną jaką wykonuje.
jakoś po Boriello każdy jechał, pewnie nawet ty 8)
:rotfl: Jeśli ktoś po nim nie cisnął, to właśnie alina
Dokładnie - ja pisałem, żeby go drugi raz wypożyczyć za free (zakładając, że się dało). Wzięliśmy marnego Bendtnera, a Marco w Genoi zaliczył bardzo przyzwoite 12 goli w 28 meczach.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2014, 23:13

Jacky pisze:
Pluto pisze:Leci celne podanie do Llorente, ten zaczyna śmiertelną walkę o utrzymanie równowagi i to żeby piłka nie odskoczyła za daleko.
Poległem :prochno:
W temacie o Mercato, pisalem ze ciekawa opcja na lato jest Gignac (oczywiscie najwieksza jego zaleta jesto, ze jest za friko). No i odpowiadajac @AdiJuve mowie, ze owszem Żabojad, to nie jest TOP, ale gorszy niz Llorente nigdy nie byl. Druga sprawa: Bask jest teraz kompletnie bez jakiegokolwiek slady formy snajperskiej, a majac trzydziestke na karku, to blizej mu do dziadowania, jakie pokazuje teraz, anizeli do zyciowej formy. Krzykacze widze juz dissuja za porownania Lwa do innych napadziorow. To do jasnej-ciasnej z kim go porownywac? Z jego wlasnym cieniem?

WERDYKT: sprzedac Llorente.

PS.
pan Zambrotta pisze:'laga na Zlatana'
:smile:
Ale chodzi Ci,że nie był gorszy od obecnego Llorente czy od Ferdka w formie? Z pierwszą wersją jestem wstanie się zgodzić, ale w drugiej myślę wręcz odwrotnie,ze Ferdek w formie to jednak poziom wyżej niż Gignac w formie. Wiek ten sam, a brać podobnego gracza bo jest za darmo to wg mnie mija się z celem.
Ja nie byłem zwolennikiem transferu Llorente(tym abrdziej bym nie był Gignaca), ale poprzednim sezonem Llorente udowodnił,że jest bardzo dobrym napastnikiem i na pewno zasłużył by go oceniać po 40-kilku meczach a nie kilkunastu :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2014, 08:16

@alina: w takim razie wydaje mi się, że nie wiesz/rozumiesz jaką rolę w TOPowym zespole pełnią dziś "fizyczni" napastnicy... podpowiem ci - marginalną

Arbuzini to dobrze napisał, sympatie sympatiami ale to nie drużyna podwórkowa, że się do składu wybiera kolegów z klatki ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2015, 12:17

wszystko wskazuje na to, że jeden koszmar dobiega końca a zaczyna się drugi - Mandzukic, taki ciut lepszy Zaza... no i w sumie ciut droższy :? tylko po co?

nie mniej jednak chciałbym stonować kolegów liczących już miliony za Llorente - nie dostaniemy za niego nawet 10, ja z 5 będę się cieszył bo nie wierzę, by ktokolwiek dał więcej


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2015, 12:31

Maly pisze:wszystko wskazuje na to, że jeden koszmar dobiega końca a zaczyna się drugi - Mandzukic, taki ciut lepszy Zaza... no i w sumie ciut droższy :? tylko po co?

nie mniej jednak chciałbym stonować kolegów liczących już miliony za Llorente - nie dostaniemy za niego nawet 10, ja z 5 będę się cieszył bo nie wierzę, by ktokolwiek dał więcej
Spoko Mały, dzieki za oświecenie.
Tak wydaje mi się, że masz rację.
Za Llorente powinnismy dostac z 5 mln. Z tego co słyszałem, Wolfsburg zaproponował 3 banki,. Monchenglabdach 4, a Monaco 4,5. Czekamy na oferte od Sevilli, podobno ma opiewać na 4, 89 mln euro i to oni maja wygrać aukcje.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 23:09

ja już wiem :co?: to była licytacja w dół od 15mln a nie w górę... kto da mniej a nie kto da więcej :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 23:29

Gol ze Szwedami i bramka na 2:2 u nas z Olympiakosem. Oprócz Teveza, Llorente był najjaśniejszą postacią fazy grupowej. Obie bramki mega ważne. Mimo wszystko bardzo dobrze go zapamiętam, szczególnie z 1go sezonu.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2015, 00:23

Pięknie. Miałobyć 10, potem 5 i jest 4,5... ale z jego pensji. Rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron w tym wypadku jest dla mnie śmieszne. Marotta znowu dał ciała przy sprzedaży. Tak jak z Tevezem, że niby klepną jakiś talent, w zamian za Teveza do którego i tak trzeba będzie dopłacić 10 baniek... Jestem strasznie zawiedziony. Nawet ta piątka by jakoś wyglądała, ale za fryn?

Co do samego Llorente to bardzo pozytywny człowiek. Profesjonalista, szybko chwytał wnioski, aktywny w mediach społecznościowych, wyważony. Pierwszy sezon wręcz świetny. W 3-5-2 odnajdywał się bardzo dobrze. W 4-3-1-2 dużo gorzej, ale i tak dawał dobre zmiany, kiedy trzeba było pograć na ścianę i zawalczyć o górne piłki.


Obrazek
ODPOWIEDZ