Carlos Tevez

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2017, 16:14

Spędził w Juventusie 2 sezony, a zostawił po sobie ogrom pięknych chwil, tęsknię i myślę, że prędko z mojej pamięci nie zniknie :bravo:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2017, 16:14

Cabrini_idol pisze:Ktoś jeszcze tęskni za dzikiem ?
Ja cały czas za nim tęsknię, potrafił zrobić coś z niczego i strzelić z pozycji z jakiej inni nie odważyliby się strzelać.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2017, 20:21

Prawdziwy crack, nie zawaham się użyć stwierdzenia, że dycha po Del Piero powędrowała do odpowiedniego grajka, piłkarsko nie zawiódł i szkoda że już go nie ma.
Niech mu się tam wiedzie, swoją drogą.. to chyba najwięcej zarabiający piłkarz obecnie? ponoć 40 mln € za sezon w Chinach, kosmos.


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 00:07

Oj przydałby się jeszcze ,szkoda że nie wypełnił kontraktu. Nie bez powodu mam go w avatarze.


Obrazek
Juvefanatp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 213
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 02:13

Ja postanowiłem, że nie będę oglądał nic związanego Tevezem, bo mi się smutno robi na każde wspomnienie. Bramki jak bramki, ale to jak był waleczny, jak silny fizycznie, widać w nim takie prawdziwe serce do gry. Jedna rzecz świadczy o Carlitosie świetnie, a mianowicie, przez dwa lata jego gry u nas nigdy nie byłem zirytowany jego postawą, grą czy tam czymkolwiek, nawet jeśli miał słabsze okresy (teraz nawet nie pamiętam czy były takowe).
O czym tu w ogóle mówić. Tevez grał u nas zawsze w parze napastników, a grał tak naprawdę na całej długości, wracając się znacznie częściej i głębiej po piłkę, niż pełniący niby obecnie role ofensywnego pomocnika Dybala. Zresztą rozgrywał świetnie, sam tylko Messiego uważam za lepszego w tym elemencie wśród napastników. Tak po prostu tęsknię, bo obecnie wśród naszych najemników nikogo nie darzę szczególną sympatią, dodatkowo wszyscy, oprócz Alexa Sandro, zdążyli mnie poirytować.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 07:32

miał słabszy okres pod koniec sezonu 2014/15, cały maj i finał LM nie na swoim poziomie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 07:51

Maly pisze:miał słabszy okres pod koniec sezonu 2014/15, cały maj i finał LM nie na swoim poziomie
Zgadza się, w dwumeczu z Monaco całkowicie niewidoczny, przy czym, o ile się nie mylę, cały atak zmagał się wtedy z problemami żołądkowymi (koniec końców awansowaliśmy po karnym...), więc do końca bym się nie przyczepiał Argentyńczyka. Poza tym dwumecz z BVB miał genialny, a pod koniec sesonu, dodatkowo, Allegri zaczął stosować (przynajmniej moim zdaniem) nadmierną rotację i Carlitos czasem w ogóle nie wchodził na ligowe boisko (więc i liczby gorsze oraz samo w sobie [powtarzam - moim zdaniem] ogranie, płynność).


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 08:17

Juvefanatp pisze:Ja postanowiłem, że nie będę oglądał nic związanego Tevezem, bo mi się smutno robi na każde wspomnienie. Bramki jak bramki, ale to jak był waleczny, jak silny fizycznie, widać w nim takie prawdziwe serce do gry. Jedna rzecz świadczy o Carlitosie świetnie, a mianowicie, przez dwa lata jego gry u nas nigdy nie byłem zirytowany jego postawą, grą czy tam czymkolwiek, nawet jeśli miał słabsze okresy (teraz nawet nie pamiętam czy były takowe).
ja byłem raz -
wiem, że Neto dołożył wtedy od siebie, ale po prostu jestem wyczulony na boiskowe chamstwo, a Tevez moim zdaniem wtedy przegiął


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 08:25

@Mehehehe: mówiło się tylko o problemach Moraty chyba ale może coś mnie ominęło... tak czy inaczej Tevez grał słabiej i Max najwyraźniej chciał dać mu złapać oddech, czas pokazał że nic to nie dało i być może prędzej wrócił by do formy grając ale to już tylko gdybanie bo równie dobrze mógł być już myślami w Boca i było po prostu pozamiatane


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 09:32

Dla mnie Tevez to był niesamowicie dobry zawodnik ale przede wszystkim miał ogromne serce do gry. Chętnie zobaczyłbym go w parze z Higuainem, bez cienia wątpliwości ktoś taki jak Carlitos był bardziej wartościowy dla wyjściowego składu niż smarkacz Dybala.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 09:43

Maly pisze:@Mehehehe: mówiło się tylko o problemach Moraty chyba ale może coś mnie ominęło... tak czy inaczej Tevez grał słabiej
Dlaczego mnie to nie dziwi, że zapamietujesz jedynie problemy, które mogłyby usprawiedliwiać Hiszpana.

http://www.juvepoland.com/news.php?id=31582


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 12:36

po prostu jestem wzrokowcem a wymiotował przed kamerami tylko on


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2017, 19:42

Tevez zarabia 615 tysięcy funtów tygodniowo i tak się spasł, że trener powiedział, iż nie powącha murawy dopóki nie schudnie :prochno:.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 17:50

To niesamowite, jak Tevez po zaledwie 2 letnim pobycie w Juve został tutaj powitany. Piękne obrazki, które mnie rozczuliły choć ja osobiście nigdy nie ukrywałem sympatii do niego. Prawdziwa "10", kiedy odchodził to byłem nieco przybity ale rozumiem go. Przez dwa lata pobytu w Juve, zapracował na uznanie i szacunek, na jaki Dybala po 7 latach tutaj nie może liczyć. To nie jest złośliwość z mojej strony, stwierdzam tylko fakt. A pamiętam jakie teksty były tutaj kiedy wiadome było, że przyjdzie ale to już ewentualna robota @jackopa.


Obrazek
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 18:16

MRN pisze:
05 kwietnia 2022, 17:50
To niesamowite, jak Tevez po zaledwie 2 letnim pobycie w Juve został tutaj powitany. Piękne obrazki, które mnie rozczuliły choć ja osobiście nigdy nie ukrywałem sympatii do niego. Prawdziwa "10", kiedy odchodził to byłem nieco przybity ale rozumiem go. Przez dwa lata pobytu w Juve, zapracował na uznanie i szacunek, na jaki Dybala po 7 latach tutaj nie może liczyć. To nie jest złośliwość z mojej strony, stwierdzam tylko fakt. A pamiętam jakie teksty były tutaj kiedy wiadome było, że przyjdzie ale to już ewentualna robota @jackopa.
Ale o co chodzi?


ODPOWIEDZ