Carlos Tevez

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 07:54

wydaje mi się, że Tevez mówił kiedyś, że najbardziej lubi grać wysuniętego napastnika... ale już pomijając to czy lubi czy nie - dlaczego nie miałby grać z Dybala w parze? dlaczego u was ciągle pokutuje przeświadczenie, że jak ktoś kreatywny to trzeba obok niego kołka postawić?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 08:23

vitoo pisze:Myślę, że jesteśmy wszyscy - a przynajmniej w dużej większości - zgodni co do tego, że gdyby Tevez dalej u nas grał, to Dybala by tak szybko nie eksplodował.
Jeżeli chodzi o aspekt czysto piłkarski, to zgadzam się z tym, co pisze Maly - argentyński duet z pewnością miałby rację bytu i wcale nie jest powiedziane że jeden musiałby grać kosztem drugiego. Ba, jestem prawie pewien że ich współpraca wyglądałaby lepiej niż Dybali z Moratą.

Możesz rzecz jasna wysnuć teorię, że brak prawdziwego lidera w ataku sprawił, że Dybala musiał szybciej piłkarsko dojrzeć na podobnej zasadzie, jak dzieci z patologicznych rodzin z konieczności szybciej stają się samodzielne. Ja natomiast mogę skontrować argumentem, że obecność doświadczonego rodaka mogłaby sprawić, że Argentyńczyk od samego początku sezonu grałby i ładował gole, zamiast siedzieć na ławce. Ani Ty mi, ani ja Tobie nie udowodnię że nie masz racji.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2016, 00:20

Info od Pedulli: Napoli chciało pozyskać Teveza, ale ten zażyczył sobie 8 milionów Euro za sezon, co ciekawe w lipcu zażądał tyle samo od West Hamu. Według tego dziennikarza miało to na celu spławienie Neapolitańczyków.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2016, 07:45

Zgodnie z wywiadem jakiego udzielił Tevez, grzecznie odmawiał on wszystkim zainteresowanym jego usługami. Nie podawał żadnych kwot bo nie po to wracał do Argentyny aby ponownie grać w Europie, szczególnie po prośbie jaką wystosował do zarządu Juve o rozwiązanie kontraktu. To bzdury.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2016, 16:52

Carlos daje o sobie znać. Odszedł za 7 kóz, 12 piłek i Hobbita (Vadala) rok przed końcem kontraktu, tak bardzo tęsknił...Prócz goli jednak

1. Niby były/ są problemy z płatnością.
2. Tevez łamie nogę rywalowi
3. Powoduje bardzo poważną kontuzję bramkarza rywali
3. Wczoraj podobno ostro pojechał z arbitrem czerwona kartka. Czytałem, że grozi mu od 3 do ...12 meczów zawieszenia.

Uwielbiałem gościa.


Obrazek
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2016, 17:00

To w sumie ciekawe, że u nas nie zdarzały się tego typu wybryki z jego strony, choć obawiałem się ich.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 września 2016, 18:16

Co ten Tevez :doh:
Swoją drogą faul, za który dostał żółtą kartkę w ostatnim filmiku też bardzo brzydki.
Ciekawe czy tak na niego działa argentyński klimat czy u nas też by zaczął takie numery wywijać.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2016, 21:08

RSelevan pisze:To w sumie ciekawe, że u nas nie zdarzały się tego typu wybryki z jego strony, choć obawiałem się ich.
jeden był, na szczęście chyba jedyny
Ale fakt, jak przychodził bałem się, że odpałów będzie więcej, tymczasem nie tylko świetnie grał, ale poza wskazanym wyjątkiem zachowywał się zadziwiająco spokojnie. Może jakieś dobre powietrze:)


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 09:44

pavel88 pisze:Może jakieś dobre powietrze:)
Taki mamy klimat ;)
Rzeczywiście to jest ciekawy temat na książkę, atmosfera jaka panuje w szatni Juventusu to jakaś magia. Wydaje mi się, że Buffon, Chiellini czy wcześniej Pirlo i Del Piero sprawiali, że piłkarze byli spokojniejsi.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 10:57

Dragon pisze: 3. Wczoraj podobno ostro pojechał z arbitrem czerwona kartka. Czytałem, że grozi mu od 3 do ...12 meczów zawieszenia.

Uwielbiałem gościa.
Podobno nazwał siostrę sędziego kobietą lekkich obyczajów, oczywiście nie ubierając tego w delikatne słowa, a załadował prosto z mostu.

Ten powrót do Boca to niestety był pewniak, że na posprzątanym w Juventusie strychu (głowie Carlosa) znów zapanuje bałagan. Tu jest panem i tyle, może robić co mu się podoba.

Dla mnie Tevez w Juventusie to była urocza historia, wyciągnęliśmy go za paczkę fajek, lekko już podupadłego na formie, tworzącego problemy w każdym klubie, a u nas stał się ponownie topem, do tego pokornym jak baranek. Szkoda, że minęli się z Dybalą i Higuainem, ależ mielibyśmy argentyńskie tridente w ataku, mózg wybucha.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 11:23

Vincitore pisze:
Dragon pisze: 3. Wczoraj podobno ostro pojechał z arbitrem czerwona kartka. Czytałem, że grozi mu od 3 do ...12 meczów zawieszenia.

Uwielbiałem gościa.
Podobno nazwał siostrę sędziego kobietą lekkich obyczajów, oczywiście nie ubierając tego w delikatne słowa, a załadował prosto z mostu.
Tak, nawet już tutaj o tym piszą :P

Decyzja o odejściu z Juventusu była bardzo zła...


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 18:27

Wspomniane zostało, że Boca ma problemy z wypłacalnością. Psychologiem nie jestem, ale uważam, że Tevez to taki typ człowieka, który jak się frustruje to odwala mu palma. Dlatego nasz zarząd nigdy nie dał mu powodu żeby źle się czuł w Turynie.

Poza tym w Argentynie jest niekwestionowaną gwiazdą. W Juventusie grali zawodnicy o większej renomie i lepszych karierach od niego.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2016, 14:56

http://transfery.info/95362,przelom-w-n ... pilkarskim

Niezła kasa, ale nigdy nie odżałuję jego odejścia, miał przed sobą jeszcze przynajmniej 2, a nawet 3 sezony gry na najwyższym poziomie. Wiadomo, że Dybala pomógł o nim chociaż częściowo zapomnieć, ale mimo wszystko nadal mi go trochę brakuje. W Argentynie jest pod formą, ale to było wiadome - bez większej presji wyników, mniejsze obciążenia treningowe, forma jest wypadkową kilku czynników.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2016, 15:13

Raczej nikt by nie odrZucił takiej kasy ale po co było gadac że porzuca ambicje sportowe żeby zakońcZyć karierę w ukochanej drużynie ?


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2016, 15:25

kawek pisze:Raczej nikt by nie odrZucił takiej kasy ale po co było gadac że porzuca ambicje sportowe żeby zakońcZyć karierę w ukochanej drużynie ?
Sam sobie odpowiedziałeś. :)


Zero szacunku dla Pogby
ODPOWIEDZ