Carlos Tevez

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 19:15

Ale jak to o co chodzi ? W niedzielę był w klubie i na trybunach w czasie meczu.



Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 19:23



Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 19:32

MRN pisze:
05 kwietnia 2022, 17:50
To niesamowite, jak Tevez po zaledwie 2 letnim pobycie w Juve został tutaj powitany. Piękne obrazki, które mnie rozczuliły choć ja osobiście nigdy nie ukrywałem sympatii do niego. Prawdziwa "10", kiedy odchodził to byłem nieco przybity ale rozumiem go. Przez dwa lata pobytu w Juve, zapracował na uznanie i szacunek, na jaki Dybala po 7 latach tutaj nie może liczyć. To nie jest złośliwość z mojej strony, stwierdzam tylko fakt. A pamiętam jakie teksty były tutaj kiedy wiadome było, że przyjdzie ale to już ewentualna robota @jackopa.
O Dybali za 8 lat nikt tu nie będzie pamiętał. Zwykły mazgaj i cherlawy chłoptaś.
Carlitos pewnie nawet teraz dałby więcej od niego, nawet jeżeli nie piłkarsko, to mentalnie. Skopałby tyłki tym mięczakom, gdyby odwalali fuszerę i nie chcieli zasuwać po boisku. Miewał różne wybryki na przestrzeni swojej kariery, ale u nas ewidentnie dojrzał i stał się prawdziwym liderem.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 20:42

Ta... gadacie jak potłuczeni. Jakby przyjechał Matri tak samo by go witali, jakby to był De Ceglie także tak samo by z każdym miśki strzelał i tak samo będzie jak za parę lat przyjedzie Dybala czy inny Arthur.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 20:47

Ja pierniczę, chłop grał tylko 2 lata, a brakuje mi go strasznie mocno. Ostatni świetny napastnik w Juve. Od tamtej pory nikt już nie zbliżył się do jego poziomu, nawet Ronaldo...

Całe wideo, które wrzucił MRN obejrzałem z uśmiechem na twarzy, ale i nostalgią.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ODPOWIEDZ