Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2018, 19:58

taki tam felietonik po ang jakby ktoś chciał
https://www.blackwhitereadallover.com/2 ... o-farewell


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2018, 20:13

Decyzja Claudio niestety oddaje jego charakter...poddał się, nie chciał walczyć więc odchodzi. Słaby mental.

Dla przykładu Mandzukić, przychodzi pierwszy sezon i gra, w drugim przychodzi Higuain i już się mówiło, że musi szukać nowego klubu, ale został, bo chciał walczyć o grę w 1 składzie i to wywalczył. A Higuaina już niema :D


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2018, 20:27

Wojtek pisze:Decyzja Claudio niestety oddaje jego charakter...poddał się, nie chciał walczyć więc odchodzi. Słaby mental.

Dla przykładu Mandzukić, przychodzi pierwszy sezon i gra, w drugim przychodzi Higuain i już się mówiło, że musi szukać nowego klubu, ale został, bo chciał walczyć o grę w 1 składzie i to wywalczył. A Higuaina już niema :D
co za brednie :facepalm:


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2018, 20:30

Marchisio to jest odpowiednik Pirlo w Milanie za Maxa

Kontuzje gościa zniszczyły, ale jeszcze się odbuduje.
https://www.transfermarkt.pl/claudio-ma ... eler/44716
Łącznie 390dni był kontuzjowany w ciągu 3 lat.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2018, 20:38

Aleexxx pisze:Marchisio to jest odpowiednik Pirlo w Milanie za Maxa

Kontuzje gościa zniszczyły, ale jeszcze się odbuduje.
https://www.transfermarkt.pl/claudio-ma ... eler/44716
Łącznie 390dni był kontuzjowany w ciągu 3 lat.
Szczerze wątpię. Kluczową kontuzją było zerwanie krzyżowych. Miał wtedy szczyt formy, był filarem w kadrze. W 100% niestety się nie wraca po takiej kontuzji. Oby mu się powiodło gdzieś, gdzie poziom będzie niższy bo ma jeszcze 2-3 lata gry na dobrym poziomie. Trudno byłoby mu wygrać rywalizację przy obecnej linii pomocy, nie był ulubieńcem Allegriego, więc grałby ogony. Nie gwarantował też jakości po swoich wejściach (a taki Totti np. zawsze był groźny). Szkoda rozwiązanego kontraktu, niefajnie to wygląda na papierze. Myślę jednak, że decyzje na ten temat zapadły już wcześniej. Nawet na ogórkowym poziomie w Polsce nie robi się takich rzeczy w stylu rozwiązanie umowy dzień przed końcem okienka. Trzeba mu życzyć powodzenia bo napisał tu piękną historię i szczerze mam nadzieję, że wróci do Turynu, do domu. Niewielu już zostało piłkarzy, którzy na takim poziomie pozostają w jednym klubie przez całe piłkarskie życie.


e: Khedira jest kapitanem kadry Niemiec. To, że w Juve gra niemrawo nie znaczy, że nie jest doceniany w Europie :)
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2018, 20:52 przez eastsider, łącznie zmieniany 1 raz.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2018, 20:42

Myślę, że masz racje, ale tak czy inaczej wierze, że się odbuduje i w sumie mam taką nadzieje.

Z tego co pamiętam to bardzo blisko był z Giovinco, to może jednak MLS i Toronto?

Muszę przyznać, że ciężko mi być obiektywnym w tej kwestii, bo żywie do tego piłkarza niesamowicie ciepłe uczucia. Prawde powiedziawszy to jeden z moich ulubionych piłkarzy i smuci mnie jego sytuacja.

Dodatkowo uważam, że Khedira jest na podobnym poziomie sportowym, może troszkę w lepszej formie, bo jednak cały czas gra.


PS: W ogóle khedira odniósł się do tego w jaki sposób potraktowali Oezila w reprezentacji niemiec?


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2018, 22:37

eastsider pisze:e: Khedira jest kapitanem kadry Niemiec. To, że w Juve gra niemrawo nie znaczy, że nie jest doceniany w Europie :)
Według dużej części ekspertów był indywidualnie najgorszym zawodnikiem ostatniego mundialu ;)
Nie jest to moja opinia, ale warto czerpać z różnych źródeł, więc można to potraktować jako ciekawostkę ;)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2018, 23:30

Rzekomo słaby psychicznie Marchisio w pierwszym sezonie Allegriego był naszym najlepszym pomocnikiem i miał duży wpływ na to, że udało nam się dojść do finału Ligi Mistrzów, a przez chwilę nawet marzenia o korzystnym dla nas rozstrzygnięciu były całkiem realne.

Khedira ma tę zaletę, że może nie grać miesiąc albo i dłużej, po czym wchodzi na boisko i jakby nigdy nic zalicza kluczowe dla wyniku meczu zagranie. Taki stary wyga, który do biegania i walki fizycznej już się nie nadaje, ale ma doświadczenie i niesamowity spryt, które wciąż może wykorzystywać z korzyścią dla zespołu.

Indywidualnie każdy z naszym pozostałych pomocników był na mundialu lepszy od Samiego i to powinien być drogowskaz dla Maksa na ten sezon.

(chyba trochę zboczyliśmy z tematu)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2018, 01:33

Tony Montana pisze:Marchisio dołączył do akademii „Starej Damy” w wieku sześciu lat. Przebrnął przez wszystkie poziomy szkolenia i do tej pory jedynym sezonem, który spędził poza Turynem, był ten, kiedy grał na wypożyczeniu w Empoli. Z Juventusem sięgnął po wiele trofeów - siedem mistrzostw Włoch, mistrzostwo Serie B, cztery Puchary oraz trzy Superpuchary Włoch.
I to jest najbardziej bolesne. Obawiam sie, ze jeszcze dlugo nie zobaczymy naszego wychowanka mogacego rownac sie poziomem z Marchisio.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2018, 18:38

I co z tym pożegnaniem? Miało coś być przed meczem z Lazio, chyba, że coś mnie ominęło. Kto jak kto ale Claudio zasługuje na godne odejście ale znając nasz zarząd to różnie z tym bywa.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 13:57

Jakieś ploty na temat tego gdzie będzie grał?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 14:14

Czytałem o Monaco, Porto, Sportingu i Benfice.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 14:32

jackop pisze:Czytałem o Monaco, Porto, Sportingu i Benfice.
Jeszcze przewinął się Zenit i Sandecja :ahsisi:


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2018, 20:52

Oficjalnie - nasz Il Principino zagra dla Zenita.


Obrazek
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 03 września 2018, 21:14

Szkoda, że wypada z obiegu najważniejszych lig. Milej byłoby go widzieć w Hiszpanii czy we Francji... a nawet w Milanie...

no cóż, trzymam kciuki za jego zdrowie, powrót do formy i być może do obiegu reprezentacji Włoch :)


ODPOWIEDZ