Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2016, 16:54

Marchisio z powłóczącą nogą 3 razy lepszy od Hernanesa z Asą razem wziętych.

Jeszcze nie tak dawno Buffon z kontuzją łokcia lepiej grał od chyba trzeciego i czwartego bramkarza Juve, bo drugi również był kontuzjowany. Jeśli coś pogmatwałem "Łukasz" na pewno poprawi ;)


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 października 2016, 20:48

juveman7 pisze:Marchisio z powłóczącą nogą 3 razy lepszy od Hernanesa z Asą razem wziętych.

Jeszcze nie tak dawno Buffon z kontuzją łokcia lepiej grał od chyba trzeciego i czwartego bramkarza Juve, bo drugi również był kontuzjowany. Jeśli coś pogmatwałem "Łukasz" na pewno poprawi ;)
Ja to bym nie obrażał Księcia, zestawiając go obok tych "piłkarzy". Pozbycie się tej dwójki to absolutny priorytet zimowego mercato.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 października 2016, 20:02

Dzisiaj odbył się sparing z Fossano w którym Claudio grał 60 minut. Nasi wygrali go 1-0 po bramce Kean'a. Z pierwszej drużyny oprócz księcia grali w nim: Neto, Lichtsteiner, Benatia, Mattiello, Hernanes, Sturaro, Kean.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2016, 14:22

Niepełne dwa mecze i można stwierdzić -Marchisio jesl liderem,numerem jeden w środku pola.Z nim w składzie nasza gra wygląda o wiele lepiej.Potrafi ją popychać do przodu,nie traci głupich piłek,dobrze się ustawia i wprowadza spokój. Wyraźnie widać,że dojrzał, po tej kontuzji wrócił silniejszy.Jest o dwie klasy lepszy niż Hernanes,Lemina czy Asamoah,których obecność w podstawowym składzie będzie się lończyć jak nasz książe wróci do pełni sił na 90 minut.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2016, 21:15

powiem więcej - z nim w składzie wygralibyśmy ten finał z Barcą ;] ale wtedy każdy się pukał w głowę jak mówiłem, że Pirlo się już nie nadał...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 października 2016, 21:18

Przecież dzięki piętce Marchisio padł nasz jedyny gol z Barca w finale, czy nie ? :prochno:


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 października 2016, 21:19

Mówisz o tym sezonie, co większość już narzekała na Pirlo i uważało Marchisio na jego pozycji za lepsze rozwiązanie ( bo miał okazje dużo tam grać )?
Jak tak to zmień lekki.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2016, 21:34

Maly pisze:powiem więcej - z nim w składzie wygralibyśmy ten finał z Barcą ;] ale wtedy każdy się pukał w głowę jak mówiłem, że Pirlo się już nie nadał...
Dokładnie! Gdyby jeszcze Vidal przed sezonem nie zdecydował się na Bayern...

A nie, czekaj... :facepalm2:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2016, 21:39

@Marat87: tak tak, to był ten sezon gdy Pirlo grał już kał ale raz na jakiś czas walnął z wolnego i większość forum zaraz miała mokro w gaciach, może z "każdy" przesadziłem ale na pewno nie byłem w większości, z tego co pamiętam w licznej mniejszości także nie ;]

jakbyś się nie zgadzał oszczędź klawiatury i poczytaj:
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... highlight=
przykładowe wypowiedzi, których nikt nie negował:
on po prostu jest w stanie zagrać magiczną piłkę w każdym momencie meczu
Pirlo koniecznie musi grać


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 30 października 2016, 22:27

Cabrini_idol pisze:Przecież dzięki piętce Marchisio padł nasz jedyny gol z Barca w finale, czy nie ? :prochno:
dokładnie, nie mam pojęcia, co maly miał na myśli w swoim kolejnym genialnym poście :confused2:


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2016, 22:43

Maly pisze:powiem więcej - z nim w składzie wygralibyśmy ten finał z Barcą ;] ale wtedy każdy się pukał w głowę jak mówiłem, że Pirlo się już nie nadał...
Warto przypomnieć w tym miejscu skład Juventusu z finału z Barceloną, niestety nie zwycięski:
Buffon - Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra - Marchisio, Pirlo, Pogba, Vidal - Tevez, Morata.


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2016, 23:11

Kicek7 pisze:
Maly pisze:powiem więcej - z nim w składzie wygralibyśmy ten finał z Barcą ;] ale wtedy każdy się pukał w głowę jak mówiłem, że Pirlo się już nie nadał...
Warto przypomnieć w tym miejscu skład Juventusu z finału z Barceloną, niestety nie zwycięski:
Buffon - Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra - Marchisio, Pirlo, Pogba, Vidal - Tevez, Morata.
Maly od dawna błyszczy rozeznaniem w sytuacji, więc to, że kolejny raz pobłądził kreując alternatywną rzeczywistość nie może dziwić.
Nawiązując do tematu, Książę wraca w wielkim stylu. Miło oglądać każdy jego kontakt z piłką. Mam nadzieję, że nawet Ci, którzy nigdy go nie doceniali są w stanie przyznać, że z nim na boisku nasza gra wygląda diametralnie lepiej. Mam nadzieję, że nie będzie zbytnio forsowany na początku i dostanie czas na spokojny powrót do optymalnej formy fizycznej. Cieszę się, że znów możemy oglądać Marchisio w akcji.


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2016, 00:02

Maly pisze: jakbyś się nie zgadzał oszczędź klawiatury i poczytaj:
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... highlight=
przykładowe wypowiedzi, których nikt nie negował:
on po prostu jest w stanie zagrać magiczną piłkę w każdym momencie meczu
A nie był w stanie? To, że suma sumarum było bardzo dyskusyjne czy był wartością dodatnią w tamtym składzie tego w żaden sposób nie neguje. A nawet potwierdza, bo argumenty piłkarskie były przed tamtym meczem zdecydowanie po stronie Barcelony więc trzeba się oprzeć na magicznym myśleniu.
Maly pisze:
Pirlo koniecznie musi grać
Fajnie. A teraz rozszerzmy ten cytat o jeden przecinek do tyłu i...
Arturo i Marchisio to pewniacy,Pirlo koniecznie musi grać

Z ciekawości otworzyłem sobie pierwszy lepszy temat niewygranego meczu z drugiej połowy 14/15 (i przewinąłem kilka stron do tyłu, bo później toczyła się dyskusja "jak można oglądać tak zły Juventus zamiast meczu repry ręcznej")
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... c&start=90
koło 5-6 osób wspomina o "tragicznym Pirlo". Opozycji nie zauważono.


Morata i Marchisio byli najlepszymi zawodnikami Juve tego dnia. Gdyby mieli czterech do brydża, to może nawet byśmy ten mecz wygrali.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2016, 09:23

ale zauważyli to dopiero PO meczu

ogólnie to sorry za niedoprecyzowanie swojej pierwszej wypowiedzi, napisałem:
powiem więcej - z nim w składzie wygralibyśmy ten finał z Barcą ;] ale wtedy każdy się pukał w głowę jak mówiłem, że Pirlo się już nie nadał...
myśląc o tym, że powinien zagrać ZAMIAST Pirlo, na jego pozycji itp. tak jak gra teraz a nie jako b2b


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2016, 12:56

Mnie przede wszystkim cieszy, że Markiz wrócił po kontuzji w całkiem niezłej dyspozycji, co zdarzało się u niego niezmiernie rzadko. Wręcz przeciwnie, pierwsze mecze po urazach miewał bardzo kiepskie i dość długo dochodził do optymalnej formy.
Miejmy nadzieje, że ta tendencja się utrzyma i Książę szybko powróci do swojej najwyższej dyspozycji.
Oczywiście moje obserwacje mogą być zakrzywione biedą, jaka obecnie panuje w naszej drugiej linii :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
ODPOWIEDZ