Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 10:27

Max jest niestety ignorantem, który nie uczy się na błędach. Ustawianie Pjanicia i robienie z niego drugiego Pirlo to głupota trenera. Drugiego Pirlo już nie będzie, a Pjanic to całkiem inny typ zawodnika i obecna pozycja kastruje jego prawdziwe zalety. Marchisio na dzień dzisiejszy powinien grać z Matuidim jako typowy dm bo Khedira jest ostatnio bez formy. Nie chce mi się wierzyć by Claudio spisywał się gorzej od Turka.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 10:39

Jakieś oficjalne pożegnanie (z kibicami)? Nie oglądałem sparingów z Primką i U23, były jakieś wskazówki, że to może się zdarzyć? No po prostu nie wierzę, co się przez noc odwaliło.



WTF?! :((


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 10:43

Claudio napisał na FB, że będzie specjalne pożegnanie za kilka dni. Zobaczymy czy ze strony klubu czy też z jego w stronę kibiców.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 10:49

Szkoda, ale jego odejście wisiało w powietrzu już na początku czerwca. Szkoda, bo straciliśmy jedynego wychowanka z krwi i kości, a z drugiej strony chcę wierzyć, że zarząd nie robił tego złośliwie, tylko uznał, że Claudio nam już więcej nie jest w stanie dać. A jak miałby grać ogony w CI to może rzeczywiście lepiej, jak pójdzie pokopać w inne miejsce?


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 10:57

No niestety, ale musimy spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że Claudio już od chyba 4 sezonów kopał się po czole. Ja te rozstanie rozumiem, mam za złe zarządowi tylko to czemu zrobiono to tak późno. On powinien mieć godne pożegnanie takie jak Gigi tymczasem odejdzie jak jakiś zwykły najemnik.
No chyba że czymś nas zaskoczą, ale wątpię. Dziwne te nasze Juve będzie w przyszłym sezonie, mam nadzieję że się przyzwyczaję.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2018, 10:57 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 10:57

dzięki Allegri, poza gówno stylem zapamiętam więc go jeszcze za zniszczenia takiego zawodnika kosztem swoich pupilków tak jak kibice Milanu na zawsze będą mu pamiętać Pirlo a nie ich ostatnie mistrzostwo przed długą przerwą


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 10:59

Teraz Maly będzie miał pożywkę i będzie pieprzył przez pół roku o tym jaki klub i Allegri be... :-)


Obrazek
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 10:59

o ja Cię! Przeczytałem newsa na głównej i ścisnęło mnie w dołku, a teraz do oczu napłynęły mi łzy. Ostatnio tak się czułem w gimnazjum, kiedy rzuciła mnie dziewczyna, a potem kiedy Agnelli powiedział z Niemca, że Del Piero odchodzi. Co za zaskoczenie. Taki strzał prosto w jaja znienacka. Jest mi tak cholernie przykro, bez kitu. 8 to był zawsze mój ulubiony numer, tak się cieszyłem kiedy po parodyście Amaurim przejął go właśnie Claudio. Czuję taką pustkę - wszystko przez to, że to taki niespodziewany ruch. Ostatnio nikt o tym nie mówił. Masakra.

Cieszą te piękne słowa Claudio, facet ma klasę. Jednocześnie jeśli klub i on sam zadecydowali, że Il Principino nie będzie żadną wartością dodaną do zespołu, a i on nie będzie mógł grać tyle, ile by sobie życzył, to jest to jedyne słuszne rozwiązanie w tym momencie. Claudio wielkie dzięki i powodzenia, gdziekolwiek trafisz! Nierozerwalnie kojarzył mi się z odrodzeniem Juve po relegacji. Z tamtego zespołu został już tylko Chiellini...


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:04

Najbardziej zaboli, jeśli faktycznie w przyszłym roku klepniemy tego Uszatka. Marchisio, a także Buffon poświęcili całe kariery, żeby dojść z Juventusem tu gdzie jest teraz.

Pogodziłem się wcześniej z tym, że Gigi opuści nas w tym okienku, tak odmówić Claudio, rodowitemu Turyńczykowi i wychowankowi, ewentualnej możliwości wzniesienia Pucharu Ligi Mistrzów... zamiast tego otrzymał wilczy bilet na dzień przed startem sezonu :(


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:10

MRN pisze:Teraz Maly będzie miał pożywkę i będzie pieprzył przez pół roku o tym jaki klub i Allegri be... :-)
Szkoda, że był cicho jak przychodził Ronaldo i wracał Bonucci :think:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:22

jackop pisze:Najbardziej zaboli, jeśli faktycznie w przyszłym roku klepniemy tego Uszatka.
No, też tak to widzę, jak wygramy to zamiast euforii wszyscy będziemy płakać, bo nie dano Marchisio szansy na wzniesienie tego pucharu.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:30

szczypek pisze:
jackop pisze:Najbardziej zaboli, jeśli faktycznie w przyszłym roku klepniemy tego Uszatka.
No, też tak to widzę, jak wygramy to zamiast euforii wszyscy będziemy płakać, bo nie dano Marchisio szansy na wzniesienie tego pucharu.
najlepiej niech nie wyjdą z grupy, oszczędzmy sobie od razu tych niepotrzebnych ewentualnych smutków.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:36

szczypek pisze:
jackop pisze:Najbardziej zaboli, jeśli faktycznie w przyszłym roku klepniemy tego Uszatka.
No, też tak to widzę, jak wygramy to zamiast euforii wszyscy będziemy płakać, bo nie dano Marchisio szansy na wzniesienie tego pucharu.
what?! :facepalm: będziemy płakać, bo trofeum, którego nie wznieśliśmy od 10++ lat nie wzniesie Gigi albo Markiz? serio? ale serio?

postuluję faktycznie nie wyjść z grupy. also, protip: gdyby zakończyli kariery to ich by nie wznieśli trofeum.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:39

Teraz będzie umniejszanie przydatności Claudio dla Juve. Kopał się po czole? To jak określić popisy Sturaro? Próbował kopać się po czole a i tak nie trafiał?

Owszem, po zerwaniu wiązadeł, bardzo długo dochodził do siebie, ale kiedy wchodził, nigdy nie odstawał od reszty. Nie wiem jak wy Claudio zapamiętaliście sprzed kontuzji, ale to nigdy nie był zawodnik rzucający się w oczy. Bardzo ułożony taktycznie, wypełniał luki w środku pola. Mi przypominał mniej defensywną wersję Makalele.
Pamiętam jak Conte po przyjściu do Juve powiedział, że Marchisio jest dla niego największym zaskoczeniem. Nie spodziewał się, że jest taki dobry, bo to się po prostu nie rzuca w oczy. Nie miesza kilku zawodników, nie robi rajdów po całym boisku, nie ma piłkarskiej fryzury. On odbiera piłki, podaje i biegnie- niby podstawy piłkarskie, ale wystarczające, żeby być istotnym elementem w drużynie.
Bardzo żal mi tego odejścia i jak Allegriego lubię, tak nie zapomnę tego co zrobił z tym zawodnikiem. Przykre jest to, że Maxa prawdopodobnie za rok tu nie będzie a Claudio będzie się miotał gdzieś po MLS .
Btw. Markiz był jedynym autorem w zeszłym sezonie asysty ala Pirlo- tak mi się przypomniało.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:42

Szkoda, że pozwoliliśmy Nedvedowi zakończyć karierę bo jak zdobędziemy uszatka to będziemy płakać, że nie miał szans podnieść tego trofeum ;)


Obrazek
ODPOWIEDZ