Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:44

I tak odchodzi ostatni z nieodżałowanego MVPP...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:44

Duży szok i smutek. Analizuję tą decyzję i nie mogę ogarnąć dlaczego. Dlaczego dzień przed ligą? Nie wiemy o powodach, ale jeśli mu dajemy sporą odprawę to chyba wiadomo już kto komu pokazał drzwi. Mógł odejść wcześniej i spokojnie się przygotować z nowym klubem do sezonu.

Piłkarsko zawodnik zniszczony przez zerwane więzadła. Później odbudowa mięśni itp. Masakra, wiadomo, że nie był już kluczową postacią, nadrabiał doświadczeniem. Poziom trzymał. Nie spodziewałem się dzisiaj takiej informacji...

Co teraz? Przy 4-3-3 mamy 5 pomocników, to o 1 za mało. Ja Berny nie wiedzę raczej w środku, przechodzimy na 4-2-3-1 na stałe. W jakiś transfer nie wierzę, na sztukę nie ma sensu nikogo kupować.

Bardzo emocjonalne okienko, oj bardzo.

Dzięki za wszystko i powodzenia Claudio !!!

przenoszę do byłych :-(


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:50

Poulinho pisze:
MRN pisze:Teraz Maly będzie miał pożywkę i będzie pieprzył przez pół roku o tym jaki klub i Allegri be... :-)
Szkoda, że był cicho jak przychodził Ronaldo i wracał Bonucci :think:
gdzie napisałem cokolwiek na klub/Marottę? podstawówka rusza za 2 tygodnie także nie zmarnujcie tej szansy nadrobić braki w czytaniu ze zrozumieniem i zapiszcie się ;]

ciekawi mnie jak teraz będzie wyglądała nasza kadra w LM bo chyba Maksio pozbawił się w niej jednego zawodnika więcej...

ps. ostatni z MVP


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:02

Maly pisze:
Poulinho pisze:
MRN pisze:Teraz Maly będzie miał pożywkę i będzie pieprzył przez pół roku o tym jaki klub i Allegri be... :-)
Szkoda, że był cicho jak przychodził Ronaldo i wracał Bonucci :think:
gdzie napisałem cokolwiek na klub/Marottę? podstawówka rusza za 2 tygodnie także nie zmarnujcie tej szansy nadrobić braki w czytaniu ze zrozumieniem i zapiszcie się ;]

ciekawi mnie jak teraz będzie wyglądała nasza kadra w LM bo chyba Maksio pozbawił się w niej jednego zawodnika więcej...

ps. ostatni z MVP
A gdzie ja napisałem, że chodzi mi o klub/Marotte ;)?

Do szkoły zapraszasz bo nikt nie chce siedzieć obok Ciebie w ławeczce?


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:18

Nie wierzę, nosz chyba ku... nie, pierwszą informację znalazłam na stronie Barcy, ale nie wierzyłam. Wchodzę na naszą stronę, gdzie miałam akurat otwarte "Ostatnio na forum", a wśród ostatnich tematów-"#8 Claudio Marchisio". Oczywiście nie trudno było się domyślić o co chodzi, a łzy od razu napłynęły mi do oczu. Po prostu nie wierzę w to co się stało. Niby były ploty od dawna, ale wydawało się, że wszystko będzie w porządku, okienko już się prawie skończyło, a tu takie coś... Smutno, cholernie smutno ;( Dlaczego teraz? Dlaczego tak w ostatniej chwili? Serce pęka, najpierw Gigi, teraz Claudio(w międzyczasie Lichy). Może i Claudio nie dawał tyle co kiedyś, a najgorzej było chyba po tej okropnej kontuzji(swoją drogą chyba tylko przegrane finały były równie przykre jak news o zerwaniu więzadeł przez Claudio), ale teraz? Kilka godzin przed końcem okienka? Przed być może historycznym sezonem...


Dzięki za wszystko i powodzenia, Książę :((


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:34

Nikt oczywiście nie stoi ponad klubem, ale honoru i godności trzeba się uczyć od takich jak on(Panie Amauri). Jednak nie mogę jakoś przełknąć tej informacji, że odchodzi od nas kolejna nasza legenda. Chiellini ze względu na charyzmę bardziej nadawał się na kapitana, ale ta opaska również należała się jemu..Boże, za dużo tych rozstań z moimi ulubieńcami jak na jeden rok...

Wielkie dzięki Mistrzu, za wspaniałą kartę historii, którą napisałeś dla tego klubu.
Dragon pisze:przenoszę do byłych :-(
;( :((


Obrazek
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:59

lenor pisze:Nikt oczywiście nie stoi ponad klubem, ale honoru i godności trzeba się uczyć od takich jak on(Panie Amauri). Jednak nie mogę jakoś przełknąć tej informacji, że odchodzi od nas kolejna nasza legenda. Chiellini ze względu na charyzmę bardziej nadawał się na kapitana, ale ta opaska również należała się jemu..Boże, za dużo tych rozstań z moimi ulubieńcami jak na jeden rok...

Wielkie dzięki Mistrzu, za wspaniałą kartę historii, którą napisałeś dla tego klubu.
Dragon pisze:przenoszę do byłych :-(
;( :((
Właśnie... Kto teraz będzie zastępcą Chielliniego ? Marchisio był najbardziej "naturalny" ? Barzagli? Mandżukić ?


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:10

Hubson pisze:
lenor pisze:Nikt oczywiście nie stoi ponad klubem, ale honoru i godności trzeba się uczyć od takich jak on(Panie Amauri). Jednak nie mogę jakoś przełknąć tej informacji, że odchodzi od nas kolejna nasza legenda. Chiellini ze względu na charyzmę bardziej nadawał się na kapitana, ale ta opaska również należała się jemu..Boże, za dużo tych rozstań z moimi ulubieńcami jak na jeden rok...

Wielkie dzięki Mistrzu, za wspaniałą kartę historii, którą napisałeś dla tego klubu.
Dragon pisze:przenoszę do byłych :-(
;( :((
Właśnie... Kto teraz będzie zastępcą Chielliniego ? Marchisio był najbardziej "naturalny" ? Barzagli? Mandżukić ?
Barza. Trzecim Dybala, dlatego zapewne w sparingu założył opaskę.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:43

Poulinho pisze:
Hubson pisze:
lenor pisze:Nikt oczywiście nie stoi ponad klubem, ale honoru i godności trzeba się uczyć od takich jak on(Panie Amauri). Jednak nie mogę jakoś przełknąć tej informacji, że odchodzi od nas kolejna nasza legenda. Chiellini ze względu na charyzmę bardziej nadawał się na kapitana, ale ta opaska również należała się jemu..Boże, za dużo tych rozstań z moimi ulubieńcami jak na jeden rok...

Wielkie dzięki Mistrzu, za wspaniałą kartę historii, którą napisałeś dla tego klubu.



;( :((
Właśnie... Kto teraz będzie zastępcą Chielliniego ? Marchisio był najbardziej "naturalny" ? Barzagli? Mandżukić ?
Barza. Trzecim Dybala, dlatego zapewne w sparingu założył opaskę.
Swoją drogą niezłą przeszliśmy ostatnio wymianę pokoleniową skoro Dybala jest 3 w kolejce po opaskę kapitańską. Biorąc pod uwagę to, że Kielon lubi się połamać, a Barza powinien być przyspawany do ławki niestety już w tym sezonie to na pewno kilka razy tę opaskę założy.

Widzielibyście Dybiego w roli kapitana w przyszłości (o ile zostanie?). Mi jakoś ciężko sobie wyobrazić takiego "ładnego" młodo wyglądającego i drobnego "chłopczyka" w roli kapitana po takim Buffonie czy Kielonie :prochno:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:46

Warto sobie wziąć do serca słowa Marchisio:

Kocham te barwy do tego stopnia, że ponad wszystko inne jestem przekonany, że dobro drużyny powinno się stawiać na pierwszym miejscu. Zawsze. W tak trudnym dla mnie dniu jak ten dzisiejszy tym mocniej trzymam się tej zasady.

Powodzenia Claudio w innym klubie.

Jakoś tak smutno będzie bez księcia. Ostatni ze słynnego MVP. Ciekawe kiedy dożyjemy czasów tak świetnej trójki(czwórki) w pomocy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 14:24

szczypek pisze:No, też tak to widzę, jak wygramy to zamiast euforii wszyscy będziemy płakać, bo nie dano Marchisio szansy na wzniesienie tego pucharu.
rammstein pisze:najlepiej niech nie wyjdą z grupy, oszczędzmy sobie od razu tych niepotrzebnych ewentualnych smutków.
Osgiliath pisze:postuluję faktycznie nie wyjść z grupy. also, protip: gdyby zakończyli kariery to ich by nie wznieśli trofeum.
MRN pisze:Szkoda, że pozwoliliśmy Nedvedowi zakończyć karierę bo jak zdobędziemy uszatka to będziemy płakać, że nie miał szans podnieść tego trofeum ;)
Jeżeli tak odebraliście moje słowa, to pozostaje mi tylko współczuć i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. alessandro i Osgiliath mnie nie dziwią bo ciągnie swój do swego, ale nie wiem co robisz robisz w tym gronie szczypku.

Gdzieś z tyłu głowy będzie mi przykro, podobnie jak wtedy gdy wspomniany Nedved otrzymał kartę z Realem i nie mógł wystąpić z Milanem. Tym bardziej jeśli Zdrajca będzie miał okazję szczerzyć swoją swoją nieumytą gębę z Uszatym w rękach.

Skoro Barzagli zachował swój status w drużynie, to nie rozumiem jak mogło zabraknąć miejsca dla Marchisio. Gdyby trzeba było go poświęcić ze względu na brak miejsca w kadrze na SA/LM, ale przecież nie ograniczały go żadne przepisy...

Profesjonalizm, ciężka praca, lojalność a przede wszystkim miłość i szacunek do barw. Mam nadzieję, że kibice urządzą Claudio pożegnanie godne Księcia Turynu :uklon:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 14:28

jackop pisze:
Osgiliath pisze:postuluję faktycznie nie wyjść z grupy. also, protip: gdyby zakończyli kariery to ich by nie wznieśli trofeum.
spójrz jeszcze raz kogo komentowałem, więc to nie do ciebie, no ale to było ponad twoje siły dojść do tego, więc pretensji nie mam.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 14:58

Poulinho pisze:
Maly pisze:
Poulinho pisze:
Szkoda, że był cicho jak przychodził Ronaldo i wracał Bonucci :think:
gdzie napisałem cokolwiek na klub/Marottę? podstawówka rusza za 2 tygodnie także nie zmarnujcie tej szansy nadrobić braki w czytaniu ze zrozumieniem i zapiszcie się ;]
A gdzie ja napisałem, że chodzi mi o klub/Marotte ;)?
a co niby miałeś na myśli wymieniając Ronaldo? nie udawaj głupszego niż jesteś ;]

a trzecim kapitanem to nie Khedira? Sturaro by był ale odszedł :) za 2-3 lata pierwszym kapitanem będzie jakiś przebieraniec tak czy inaczej, czas legendarnych kapitanów w Juve się skończył, teraz 3 sezony i wskakujesz, chociaż Khedirze zabrało to mniej niż 3... to ja już wolę chyba Ronaldo w tej roli


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 15:23

Maly pisze:
Poulinho pisze:
Maly pisze: gdzie napisałem cokolwiek na klub/Marottę? podstawówka rusza za 2 tygodnie także nie zmarnujcie tej szansy nadrobić braki w czytaniu ze zrozumieniem i zapiszcie się ;]
A gdzie ja napisałem, że chodzi mi o klub/Marotte ;)?
a co niby miałeś na myśli wymieniając Ronaldo? nie udawaj głupszego niż jesteś ;]

a trzecim kapitanem to nie Khedira? Sturaro by był ale odszedł :) za 2-3 lata pierwszym kapitanem będzie jakiś przebieraniec tak czy inaczej, czas legendarnych kapitanów w Juve się skończył, teraz 3 sezony i wskakujesz, chociaż Khedirze zabrało to mniej niż 3... to ja już wolę chyba Ronaldo w tej roli
Ty na szczęście udawać nie musisz ;)

Nie wiedziałem, że Ronaldo będzie trenował po za klubem i Allegri nie będzie jego trenerem, no ale cóż. Widocznie takie info mi umknęło.

Dybala właśnie rozpoczyna czwarty sezon w barwach Juve, a pierwszym kapitanem najprędzej to będzie właśnie za 2-3 lata, więc nie ośmieszaj się po raz kolejny. Dodatkowo jeżeli utrzyma liczbę spotkań w sezonie to będzie miał wtedy więcej spotkań w naszej koszulce niż Marchisio.

Sturaro nie byłby nawet 10 w kolejce do opaski, ale skąd możesz to wiedzieć śledząc wyniki na livescorze.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 15:37

https://www.youtube.com/watch?v=SQoH22M3btI
Chyba najlepiej pamietany przeze mnie gol Marchisio w naszych barwach.

Został jeszcze Chiellini i pewna era sie powoli kończy.


ODPOWIEDZ