Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2018, 10:00

Maly pisze:ścierpiałem odejście Bonuca z powodu trenera i kompletny brak reakcji zarządu w tej kwestii czy jak kto woli stanięcie po stronie Maksia ale jak Marchisio odejdzie przez tego patałacha to chyba stracę cały szacunek do Marotty i spółki, żal patrzeć jak fanboy Mandzukica traktuje naszego wychowanka
Patałach? Lodu, dużo lodu.
Biorąc pod uwagę punkt widzenia trenera to taki ruch jest jak najbardziej racjonalny. Marchisio po kontuzji nawet nie zbliżył się do swojej szczytowej formy i niestety nic nie wskazuje by miał to zrobić w najbliższym czasie.

Uwielbiam Claudio tak jak chyba każdy z nas, ale niestety od wielu miesięcy sportowo nic go nie broni. Myślę, że nasz wychowanek chciałby sobie jeszcze pograć w piłkę i nie zadowoli go rola trzeciego pomocnika do wejścia. Taki ruch byłby więc bolesny ze względów sentymentalnych, ale jak najbardziej zrozumiały rozważając dobro drużyny, jak i samego zawodnika.

O sodówce Bonuca nie ma nawet co pisać, bo jaki koń jest każdy widzi. To był jeden z lepszych ruchów transferowych w ostatnim czasie. Pozbyliśmy się troublemakera, który jak widać po jego formie w nowym klubie nie potrafi funkcjonować w bloku defensywnym bez topowych partnerów tuszujących jego błędy.

PS: Czy pumex za określenia typu patałach nie powinien wręczać kartek? Ja tam się nie znam, ale w stosunku do mnie nawet ironiczna riposta nagradzana jest żółtkiem.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2018, 10:17

Bukol87 pisze: PS: Czy pumex za określenia typu patałach nie powinien wręczać kartek? Ja tam się nie znam, ale w stosunku do mnie nawet ironiczna riposta nagradzana jest żółtkiem.
Nienawidzę postów Małego, mega szanuję Allegriego i generalnie wspieram #TeamBukol, ale niestety, za słownikiem :

patałach pot. «człowiek robiący coś źle, niedbale lub niezdarnie»

Tak więc Mały do takiej opinii ma prawo. Jakkolwiek głupia ta opinia by nie była w naszych oczach. Pozdro!


2i) Pisanie postów nie wnoszących nic do dyskusji będzie karane żółtą kartką.

Wklejam to wam tu, żebyście dalej nie zaśmiecali tego tematu. To jest temat o Marchisio, a nie o Bukolu, Małym, czy kimś jeszcze innym.

f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora! Staraj się zachować granicę pomiędzy krytyką a obrażaniem. Wszelkie sprawy dotyczące dwóch osób należy załatwiać za pomocą Prywatnych Wiadomości.

Macie do siebie jakieś zastrzeżenia/problemy załatwiajcie to na pw, a nie każecie nam czytać wasze "szarpania".

Eric6666


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2018, 10:37

Wesoł pisze:
Bukol87 pisze: PS: Czy pumex za określenia typu patałach nie powinien wręczać kartek? Ja tam się nie znam, ale w stosunku do mnie nawet ironiczna riposta nagradzana jest żółtkiem.
Nienawidzę postów Małego, mega szanuję Allegriego i generalnie wspieram #TeamBukol, ale niestety, za słownikiem :

patałach pot. «człowiek robiący coś źle, niedbale lub niezdarnie»

Tak więc Mały do takiej opinii ma prawo. Jakkolwiek głupia ta opinia by nie była w naszych oczach. Pozdro!
Może masz rację, ale to jest dla mnie niewiarygodne, że istnieją tacy ludzie. Nigdy nie przestaną mnie zadziwiać analizy "ekspertów JP". Facet dochodzi do finałów LM, zdobywa we Włoszech wszystko co leci, a jakiś koleś z łapą w kalesonach wyzywa go od patałachów. Stan umysłu.

EDIT:
Koleś z łapą w kalesonach ? :bravo: co to ma do tego tematu? Chcecie się tak "szarpać" to idźcie na jakieś forum do tego stworzone.

f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora! Staraj się zachować granicę pomiędzy krytyką a obrażaniem. Wszelkie sprawy dotyczące dwóch osób należy załatwiać za pomocą Prywatnych Wiadomości.


Pozdrawiam Eric6666


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2018, 13:17

Bukol87 pisze:Marchisio po kontuzji nawet nie zbliżył się do swojej szczytowej formy i niestety nic nie wskazuje by miał to zrobić w najbliższym czasie.
no bo do formy nie zbliża się siedząc na ławce co panie trenerze powinieneś doskonale wiedzieć ;] a Marchisio nawet jak miał NAJWYŻSZĄ średnią ocen w listopadzie z całej drużyny to i tak nie grał co chwilę byle tylko przypadkiem tej swojej formy nie złapał i nie okazało się, że zjada pupilka trenera na śniadanie

tak jak Del Piero po kontuzji miał swojego trenera tak samo teraz Marchisio powinien go mieć bo widać gołym okiem, że Allegri go po prostu niszczy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2018, 18:07

A niby za kogo Markiz miałby grać skoro na chwilę obecną każdy z pomocników oprócz Sturaro wciąga go nosem ? Nawet Bentancur, który też gra sporadycznie po wejściu na murawę potrafi przytrzymać piłkę i nie podawać do rywala. Markiz to jeden z moich ulubieńców tej drużyny ale niestety, patrząc obiektywnie to nie daje nic temu zespołowi w trudnych momentach...jego karierę zniszczyły kontuzje.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2018, 19:56

to za co miał to najwyższą średnią w listopadzie? a skoro miał to czemu nie grał? czemu nie grał w Superpucharze skoro w sparingach wciągał innych nosem? to czcze gadanie... nie gra niezależnie od formy, bo Max go nie lubi i tyle, nigdy nie lubił

a co do podawania do przeciwnika to chyba nie widziałeś Matuidiego w akcji ;] zresztą zobacz sobie podania Pjanica do przodu z ostatniego meczu a dowiesz się kto podaje do rywali...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 00:04

Zaczął grać regularniej to znowu złapał jakiś uraz. Lajtowa wersja Giuseppe Rossiego wśród pomocników. Ogromna szkoda, bo gdyby grał choćby na 80-90% tego co pokazywał w pierwszym sezonie Allegriego to mielibyśmy topową pomoc z szerokim polem do manewrów.

Mamy pecha do kontuzji, bo niszczą się nawet młodzi na wypożyczeniach. Teraz kiedy wreszcie mamy w składzie klasowego wychowanka to jest on piłkarzem-szklanką, który na dobrą sprawę jako udane może zaliczyć sobie raptem trzy sezony.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 22:35

Jeśli Maks zostanie na następny sezon, to mam nadzieję, że Claudio odejdzie do klubu z ambicjami.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 22:51

jackop pisze:Jeśli Maks zostanie na następny sezon, to mam nadzieję, że Claudio odejdzie do klubu z ambicjami.
Kolejny amator pisania postow pod "wplywem" albo poprostu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> (odnosi sie do wszytskich postow napisanych po zakonczeniu meczu ze Spurs)


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 23:22

kawek pisze:
jackop pisze:Jeśli Maks zostanie na następny sezon, to mam nadzieję, że Claudio odejdzie do klubu z ambicjami.
Kolejny amator pisania postow pod "wplywem" albo poprostu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> (odnosi sie do wszytskich postow napisanych po zakonczeniu meczu ze Spurs)
Mam wrażenie, że wielu kibiców myśli podobnie. Marchisio nawet po kontuzji to wartość dodana, piłkarz, który w kilka minut zrobił więcej niż Khedira i Bentacur razem. Nie licząc bramek Niemca, jest on przesłabym piłkarzem i w momencie, kiedy usłyszałem, że Can ma go zastąpić byłem naprawdę happy. Nie wiem czy dojdzie do tej sytuacji, ponieważ o transferze jest mega cicho. Uważam jednak, że Marchisio to nie jest piłkarz, który powinien siedzieć kosztem Sturaro albo Bentacura.


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2018, 21:53

Polecam zajrzeć na profil Allegriego na Instagramie pod najnowsze zdjęcie. Ludzie robią tam trochę hałasu . #marchisio


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lutego 2018, 02:28

I dobrze,że się kibice domagają. Marchisio to nie jest byle leszcz tylko doświadczony gracz(Nie wspomnę,że wychowanek). To,że przegrywa rywalizację nawet ze Sturaro to jest jakieś nieporozumienie.Możliwe,że to On mógłby być kluczowym zawodnikiem na Wembley.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2018, 07:49

zrozumcie, że Maksio nie da Marchisio pograć bo szybko okazałoby się, że jest lepszy niż Pjanic i co wtedy? musiałby posadzić swojego pupilka na ławce a to się nie godzi, Pjanic i Mandzukic muszą grać i tyle, choćby nie wiem kto był w jakiej formie i ile mógł dać drużynie, zagra Sturaro bo 3 lata temu wyszedł mu jeden dobry mecz w życiu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lutego 2018, 08:31

Maly pisze:zrozumcie, że Maksio nie da Marchisio pograć bo szybko okazałoby się, że jest lepszy niż Pjanic i co wtedy? musiałby posadzić swojego pupilka na ławce a to się nie godzi, Pjanic i Mandzukic muszą grać i tyle, choćby nie wiem kto był w jakiej formie i ile mógł dać drużynie, zagra Sturaro bo 3 lata temu wyszedł mu jeden dobry mecz w życiu
Kompletnie nie rozumiem, coś się tak Pjanicia przyczepił. To bezsprzecznie nasz najlepszy środkowy pomocnik. W formie absolutny top.

Co innego reszta świty, z Khedrią na czele. Ten to jest ewenement większy niż Mandżukić ostatnio... :facepalm:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2018, 09:04

już to wyjaśniałem, podrzucałem linki do statystyk i filmików z poszczególnych meczów jak gra Marchisio a jak Pjanic, raczej nikt nie skasował więc możesz sobie odkopać

ale ok - pomijając już, że nie wiem kiedy miał tą formę o któej piszesz to on po prostu nie nadaje się na pozycję na której gra, to nie jest rozgrywający, gość może i ma dobre podanie ale chyba bardzo słaby przegląd pola bo ciągle gra do obrońców i na nich zrzuca rozgrywanie, w defensywie także jest miałki i tak to właśnie wygląda nasz "najlepszy" środkowy pomocnik od którego zależy nasza gra, jeśli narzekamy że nasza pomoc jest słaba to jak to możliwie, że jednocześnie jej 1/2 składa się z topowego zawodnika? a drugie pół z kapitana reprezentacji mistrzów świata? czyż nasza pomoc nie wygląda tragicznie od przyjścia Pjanica właśnie? zbieg okoliczności czy brak wyśmiewanego Pogby?

podrzucam ci komentarze po meczu ze Spurs żebyś nie myślał, że wymyślam sobie te wszystkie rzeczy albo jestem uprzedzony do niego:
Garreat pisze:Nasz środek pola to jest dramat. To naprawdę jest formacja pomocy, bo sama nic nie robi, tylko próbuje pomagać. Przejście z obrony do ataku to komedia. Rzadko kiedy udaje się wymienić 3 podania. Pjanic zazwyczaj pierwsze zagranie ma do przeciwnika. W środku nikt nie chce piłki, więc trzeba wrócić do Buffona, który wykopie na oślep. To powoduje stratę. W fazie defensywnej cały nasz środek jest tak zajęty 'zamykaniem wolnych przestrzeni', że zapominają o istnieniu piłki. Tak przy okazji, ciekawe kim jest Marchisio, że przed nim wchodzą Bentancur i Sturaro.
Arbuzini pisze:Jeszcze takie jedno spostrzeżenie pod adresem Pjanicia. Nie znam drugiego rozgrywającego, który tak bardzo unikałby piłki jak nasz Miralem. Do tego dochodzi mocno dyskusyjna jakość przerzutów, których w jego wykonaniu oglądamy jak na lekarstwo. Poza tym jeśli chodzi o utrzymanie przy piłce to Marchisio (jeśli tylko ten jest wyjątkowo w formie) to może buty wiązać. Poza tym to nie regista, ale Allegri zdaje się tego ciągle nie widzieć. Ogólnie nasza pomoc to jest niezły dramat i po prawej obronie chyba najsłabiej obsadzona formacja. Chociaż nie byłbym tego taki pewien, bo być może wiedzie i prym...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ