Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 08:34

Podobno niezle pieniadze Milan daje za Claudio ciekawe czy odejdzie czytalem ze ma jakies problemy z Allegrim i Marotta


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 11:16

od Allegriego odchodzili już tacy zawodnicy, że nic mnie nie zdziwi chociaż dla Marchisio byłoby to wyjątkowo trudne bo jest naszym wychowankiem i pewnie nie będzie robił takiego problemu jak Bonucci tylko zaciśnie zęby by romantycznie spędzić całą karierę u nas, wydaje mi się, że jedyne co może go posunąć do takiej decyzji to chęć gry na MŚ w Rosji która jeśli kupimy jeszcze jednego środkowego będzie mu się wymykała


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 12:36

Marchisio nigdzie nie odejdzie, chociażby już z tego względu, że jest za późno na ściągnięcie zastępstwa.
Aczkolwiek ciężko się spodziewać, że będzie często grał przy Pjaniciu i Matuidim, zresztą na razie nie ma tematu, bo znowu nie może grać.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 23:48

ścierpiałem odejście Bonuca z powodu trenera i kompletny brak reakcji zarządu w tej kwestii czy jak kto woli stanięcie po stronie Maksia ale jak Marchisio odejdzie przez tego patałacha to chyba stracę cały szacunek do Marotty i spółki, żal patrzeć jak fanboy Mandzukica traktuje naszego wychowanka


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 05:04

A to ponownie są plotki o jego odejściu? Wkurzyłbym się na Allegriego bo kurde, tak go kiedyś chciał w Milanie a teraz nagle stwierdza że Claudio jest mu tu nieprzydatny? Ja uważam że przy Matuidim i Pjaniciu to właśnie Claudio powinien rozpoczynać mecz.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 08:12

Simi pisze:A to ponownie są plotki o jego odejściu? Wkurzyłbym się na Allegriego bo kurde, tak go kiedyś chciał w Milanie a teraz nagle stwierdza że Claudio jest mu tu nieprzydatny? Ja uważam że przy Matuidim i Pjaniciu to właśnie Claudio powinien rozpoczynać mecz.
100% racji. Uwazam ze gdyby wczoraj Claudio wyszedl w podstawie to wygralibysmy ten mecz ciezko patrzylo mi sie na Khedire. Claudio dodatkowo wie czym sa dla kibicow Juve mecz z interem. Jak ostatnio wspomnial widzac znaczek Napoli zaczyna sie gotowac na boisku, podejrzewam ze na widok miszczow na boisku nie musi go nikt ani nic motywowac


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 08:39

Jak rozkręcić kolejną fame na Allegriego made by Maly.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 11:58

Simi pisze:A to ponownie są plotki o jego odejściu? Wkurzyłbym się na Allegriego bo kurde, tak go kiedyś chciał w Milanie a teraz nagle stwierdza że Claudio jest mu tu nieprzydatny? Ja uważam że przy Matuidim i Pjaniciu to właśnie Claudio powinien rozpoczynać mecz.
Nie, Mały postanowił zasiać trochę fermentu :prochno:
Ale zgadzam się z Tobą, że to Marchisio powinien grać w miejsce Khediry. Niepojęte jest też dla mnie, dlaczego wczoraj w miejsce Pjanicia wszedł Bentancur, a nie Claudio.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 12:10

Spokojnie panowie, jeszcze tylko pół roku, Marchisio o tym wie. Już żaden świetny gracz od nas nie ucieknie przez Allegriego.


calma calma
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2018, 13:53

Łudziłem się do końca, że zobaczę jeszcze Claudio w kluczowej roli na boisku, ale to już chyba tylko mrzonki. Facet jest skończony na najwyższym poziomie. Strasznie przykro to brzmi, ale wiek i ciągłe kontuzje robią swoje.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - przynajmniej mamy klasowego rezerwowego. Chociaż jest to marne pocieszenie. :confused2:
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2018, 14:11 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2018, 14:08

Marchisio podobno ponownie out na miesiąc :cry:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2018, 15:28

squinter pisze:Marchisio podobno ponownie out na miesiąc :cry:
Niestety o księciu powili trzeba zapominać jako o graczu pierwszego składu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2018, 17:37

Ja już dawno to zrobiłem bo to jest zawodnik znajdujący się w hierarchii nawet za Bentancurem.


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2018, 17:40

Poprostu pisze:
squinter pisze:Marchisio podobno ponownie out na miesiąc :cry:
Niestety o księciu powili trzeba zapominać jako o graczu pierwszego składu.
Dużo roboty musiałobyć u Deckarda Caina bo Claudio jest out z rok :)


:allegri: na śmietnik
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2018, 17:52

Bobby X pisze:
Poprostu pisze:
squinter pisze:Marchisio podobno ponownie out na miesiąc :cry:
Niestety o księciu powili trzeba zapominać jako o graczu pierwszego składu.
Dużo roboty musiałobyć u Deckarda Caina bo Claudio jest out z rok :)
Wiem wiem ale chyba jak każdy liczyłem, że po problemach z nogą wróci już na stałe i wygryzie ze pierwszej jedenastki ten nasz niemiecki skład z węglem. A tak co chwile jakaś przerwa spowodowana urazem.


ODPOWIEDZ