Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2016, 13:10

W internecie pojawiły się informacje, że Claudio opuścił zgrupowanie w Coverciano z powodu kontuzji mięśniowej. Oficjalny twitter kadry podaje na razie tylko tyle, że zawodnik wraca do domu.

Oby to nie było coś poważnego, a jedynie zapobiegawczo w związku z niedawno wyleczoną kontuzją. Nie wyobrażam sobie na ten moment naszego środka pola bez Marchisio.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2016, 13:18

No tak. W temacie meczowym o Chievo mówiłem, że obawiam się, że nam zajadą Marchisio w przerwie na reprę. I co?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2016, 13:20

Co w ogóle za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pomysł, żeby go powoływać na mecze reprezentacji po takiej przerwie w grze?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 listopada 2016, 13:38

pewnie był u nas zajechany i dlatego nie zagrał wczoraj ;] na reprze już go tylko sprawdzili, że się nie nadaje


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2016, 14:22

Widzę że Max się uczy na błędach...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2016, 18:35

Pocieszam się, że to zagrywka ze strony piłkarza/klubu, bo w przeciwnym razie leczymy i kwiczymy. Bez Marchisio ta pomoc w ogóle nie ma po co wychodzić na murawę.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2016, 18:43

CavAllano pisze:Bez Marchisio ta pomoc w ogóle nie ma po co wychodzić na murawę.
Nie chcę być nudny, ale co poniektórzy inaczej śpiewali pod koniec sierpnia. Nie dymię bezpośrednio do Ciebie.

Szeroko ławka, mercato 11/10 :lol:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2016, 19:31

Nawet jeżeli to zagrywka, to co się odwlecze, to nie uciecze. Na wiosnę 2015 wykrakaliśmy taką zagrywką zerwane więzadła Marchisio, aby był w pełni gotów na Monaco, zachichotaliśmy z losu, ale ten oddał nam rok później. Dwójeczka pod tyłkiem mu pewnie strzeli do końca roku jeżeli pojawi się na murawie, bo to już tradycja.

A jeżeli faktycznie nabawił się kontuzji mięśniowej, to na tych nieudaczników z naszego sztabu już brak mi jakichkolwiek słów. Co to za rewolucja w lecie była z tymi medykami? Z tego co pamiętam to tylko jednego gościa zastąpili innym i jak znam życie zajmował się jedynie przybijaniem pieczątek na kartach lekarskich.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2016, 23:33

Sztab tych kiepow od przygotowania fizycznego chyba sie nie zmieni, dopoki Max jest u nas trenerem. Nawet trawe na J-s naprawili, a z ta halastra nic nie potrafia zrobic ::/:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2016, 15:19

Mi to się już nawet nie chcę tego komentować. Sezon się dopiero zaczął, a u nas już szpital, a do tego mamy zwyczajnie o jednego sensownego pomocnika z mało, bo "odkryty na nowo" Asamoah okazał się takim samym kasztanem, jak pod koniec zeszłego sezonu. Do tego znów jest kontuzjowany. Mam nadzieję, że Marotta nie będzie pajacował i ściągnie Witsela, nawet jakbyśmy mieli za niego zapłacić z 10 baniek.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2016, 15:46

dawno pisałem, że się go w tym roku nie spodziewam i nawet nie chciałbym żeby wracał bo zaraz coś znów złapie albo mu się odnowi bo to za szybko no ale ja jestem tylko szarym kibicem a tam pracują przecież profesjonaliści i wiedzą lepiej...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 09 listopada 2016, 12:40

Maly pisze:dawno pisałem, że się go w tym roku nie spodziewam i nawet nie chciałbym żeby wracał bo zaraz coś znów złapie albo mu się odnowi bo to za szybko no ale ja jestem tylko szarym kibicem a tam pracują przecież profesjonaliści i wiedzą lepiej...
Mówiłem to samo i to właśnie mnie najbardziej boli, że Ci "profesjonaliści" mają gorszą wiedzę niż ja...

Reprezentacja go tylko przebadała nawet piłki nie kopnął tylko się przejechał na konsultację.


Quake

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 12 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2016, 12:48

to w sumie jak z tym Markizem? Są jakieś oficjalki? Nic mu nie jest będzie żył? Czy znowu czeka go jakaś przerwa od gry w barwach Juve?


Forza Juve
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2016, 23:11

No właśnie nikt nie pisze chyba o jakiejś dłuższej przerwie, a zwolennicy teorii sezonu bez Marchisio już odtrąbili swoje zwycięstwo. Panowie, dopiero 1/4 sezonu biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki!


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 listopada 2016, 02:09

Swoją drogą, Pogba powinien - o ile w głębi serca nie jest - być jemu wdzięczny do końca swego życia za to że doznał kontuzji, dzięki której jego talent eksplodował... Tak się zastanawiam, kim byłby teraz Pogba, gdyby Marchisio w tamtym meczu z Lazio o Superpuchar się nie poturbował... :? :think:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ