Martin Caceres

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 14:03

Jutro testy medyczne Martina w ... Milanie. Nie grał przez rok. Milan ma ciśnienie bo wypadł im De Sciglio.


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 16:02

Dragon pisze:Jutro testy medyczne Martina w ... Milanie. Nie grał przez rok. Milan ma ciśnienie bo wypadł im De Sciglio.

WOW, aż dziw bierze, że nikt poza Italią go nie chce. Miał już grać w tylu włoskich klubach i nie pykło, może uda się w Milanie. Tylko pytanie brzmi, jak ten ostatni rok spędził.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 16:10

Caceres ma problemy ze znalezieniem klubu z uwagi na swoją gażę. Fonseca chce sporo ugrać dla swojego klienta (coś jak u nas z Llorente, który przychodząc za darmo dostał 4,5/rok), bo ma kartę na ręku i oprócz podstawy chce jakichś bonusów. Pogonili go przez to w Napoli i kilku innych klubach, bo nikt nie będzie tyle płacił piłkarzowi z taką kartoteką lekarską.

Jak trafi do Milanu i doprowadzą go do dobrej formy fizycznej, jednocześnie będą omijały go urazy, to mają bardzo dobrego, uniwersalnego obrońcę.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 16:22

To po zamknięciu okna wolni zawodnicy mogą przychodzić?


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 18:13

DonPatch pisze:To po zamknięciu okna wolni zawodnicy mogą przychodzić?
Tak, ale jest to również ograniczone. Można ich zarejestrować do któregoś momentu, ale nie jestem pewien czy jest to miesiąc czy dwa.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 09:37

Trzymam kciuki za Martina. Strasznie lubiłem(lubię) chłopaka i byłem trochę zniesmaczony, gdy nasi włodarze nie sprowadzili go na stałe po pierwszym wypożyczeniu. Niech mu się wiedzie w tym Milanie i niech omijają go kontuzje. Życzę mu żeby strzelił w meczach z Interem i Romą bramkę na wagę 3 punktów, tak jak to zrobił w naszych barwach w meczu właśnie z Milanem :)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 09:57

Sila Spokoju pisze:Trzymam kciuki za Martina. Strasznie lubiłem(lubię) chłopaka i byłem trochę zniesmaczony, gdy nasi włodarze nie sprowadzili go na stałe po pierwszym wypożyczeniu. Niech mu się wiedzie w tym Milanie i niech omijają go kontuzje. Życzę mu żeby strzelił w meczach z Interem i Romą bramkę na wagę 3 punktów, tak jak to zrobił w naszych barwach w meczu właśnie z Milanem :)

Milan porzucił Caceresa. Powodem są jego żądania finansowe. Więcej na FI.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 21:47

Southampton <--- nowy klub Martina.

Szczerze mówiąc sądziłem, że skończy w jakiejś egzotycznej lidze i przejdzie sobie na 'emeryturę', a tu taka niespodzianka. Kontrakt podpisany do końca roku, zapewne z możliwością przedłużenia.

Zawsze go lubiłem i życzę powodzenia. :hellyes:


Obrazek
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2017, 12:28

Cáceres w Hellas Verona.

Wg mnie ciekawy ruch dla niego, może się odbuduje :ok:


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2017, 15:58

Gdzieś czytałem, że to tylko przystanek przed Lazio, bo Ci nie mogą już w tym oknie sprowadzić nikogo non-UE i w styczniu lub czerwcu Martin wyląduje w Rzymie


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 09:48

Dopiero zauważyłem, że Martin wylądował w Hellasie. Szczerze mówiąc, nasza prawa obrona wygląda póki co tak słabo, że z chęcią bym go widział znowu u nas ale teraz to juz tylko gdybanie.


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 11:14

Judzio pisze:Dopiero zauważyłem, że Martin wylądował w Hellasie. Szczerze mówiąc, nasza prawa obrona wygląda póki co tak słabo, że z chęcią bym go widział znowu u nas ale teraz to juz tylko gdybanie.
A to jego nie wykopali za to, że zarywał do jakiejś małolaty? Coś było takiego pozaboiskowego. Piłkarsko był spoko, a teraz by się przydał. Stefan często gubi krycie, a De Sciglio to w sumie nie wiemy co potrafi.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2017, 11:27

Shadow Marshall pisze:
Judzio pisze:Dopiero zauważyłem, że Martin wylądował w Hellasie. Szczerze mówiąc, nasza prawa obrona wygląda póki co tak słabo, że z chęcią bym go widział znowu u nas ale teraz to juz tylko gdybanie.
A to jego nie wykopali za to, że zarywał do jakiejś małolaty? Coś było takiego pozaboiskowego. Piłkarsko był spoko, a teraz by się przydał. Stefan często gubi krycie, a De Sciglio to w sumie nie wiemy co potrafi.
Nie, rozbił się wstawiony. tutaj
Ponadto zerwał achillesa i miał pauze przez ponad pół roku a w czerwcu wygasał mu kontrakt...

Do Verony trafił w porozumieniu z Lazio, tam ma przejść nawet już w zimie. Teraz ma się ogarnąć sportowo. Też o nim luźno pomyślałem w to mercato :P Niestety w Juventusie z obecnym zarządem nie ma powrotów. Zwłaszcza za pozaboiskowe wybryki. To nie czasy wracającego Cannavaro. Ponadto Martin to już niestety wrak piłkarza. On ma zaległości treningowe i brak rytmu meczowego sięgający 2 lat...


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2017, 22:07

Brawo Martin. Pokaral leszczy :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2017, 22:50

jackop pisze:Brawo Martin. Pokaral leszczy :bravo:
Poszukaj sobie w domu leszczy :dance2:


Obrazek
ODPOWIEDZ