Giorgio Chiellini

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2021, 11:01

Zupełnie się nie zgodzę, jako czwarty, ze swoim autorytetem i nadal bezcenna wartością sportowa Chiellini jest konieczny. Juz w środku pola popełniliśmy błąd pozbywanie się bezmyślnie wszystkich doświadczonych graczy.
Poza tym jeśli nie mamy pewnie opcji na Romero to trzebaby zainwestować na czwartego obrońcę a pieniędzy braknie na dużo pilniejsze wzmocnienia. Chyba nie ma wariata, który rozwazallby tutaj kandydaturę Dragusina.
Juz mitologizowany Demiral został ostatnio zweryfikowany, kolejny niepewny punkt do środka obrony to byłoby zakończenie marzeń powrocie na zwycięska ścieżkę.


calma calma
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 marca 2021, 04:04

Po tym sezonie kończy się wypożyczenie Ruganiego w Cagliari.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 19 marca 2021, 05:59

Moim zdaniem już czas i pożegnać się po tym sezonie. Powinno to nastąpić już przed rozpoczęciem tego wtedy Romero już by został i byłoby cacy, a tak to będziemy reanimować i pudrować trupa.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 marca 2021, 13:56

Rozumiem, że reprezentowanie barw narodowych to duma i ogromne wyróżnienie, ale po co Chiellini jechał na tę kadrę? 37 lat na karku, od dłuższego czasu łapie kontuzje co chwilę, jego klub daje ciała na całej linii i musi walczyć o top 4, a on jeszcze kusi los. Kusił, kusił i skusił.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 marca 2021, 18:34

Zrozum, że dla Chielliniego kadra i wyjazd na EURO jest teraz wszystkim. Wystarczy spojrzeć jak żył meczem z Irlandią, co robił przy zmianach - podbiegał na środek boiska, by przywitać, poklepac po plecach wchodzących zawodników. Ty z pozycji fotela mozesz sobie biadolić, ale Chiellini ma swoje ambicje.

Btw wypowiedź samego zainteresowanego ws. przedwczesnego powrotu z kadry:



Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lipca 2021, 00:14

Borkowski o Chiellinim (przed meczem z Hiszpanami). W sumie nic nowego dla kibica Juve ale dobrze się czyta.
https://www.meczyki.pl/newsy/guardiola- ... y/169193-n


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2021, 11:55


A tu od 8:25 Marciniak dużo opowiada o spotkaniach z Chiellinim. Fajnie się tego słucha, widać że dla takich charyzmatycznych piłkarzy jak Giorgio mecz trwa nie tylko na boisku, ale i w tunelu :)


#AllegriOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2021, 11:08

Ogólnie warto posłuchać całości. Marciniak mówi tam np. o dawaniu żółtych kartek w sytuacji gdy zawodnik jest zagrożony ale nie tylko.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2021, 12:49

Nie lubię typa. Ciągnięty za uszy średni sędzia, o którym co chwilę głośno w kontekście kontrowersji sędziowskich. W Polsce kreuje się go na jakiegoś guru, a on sam gwiazdorzy, jakby był niewiadomo kim.
A Kielon mam nadzieję wybije sterlingowi próby symulek przy pierwszej okazji, a Kanea schowa do kieszeni.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2021, 22:45

Michael_M pisze:
29 sierpnia 2021, 18:44
Gdzieś w internetach wyłapali jak Chiellini rozmawia z Maxem przy lini i mówi do niego "to nie jest drużyna".
Chiellini to niech się nie wypowiada. Pogonił Sarriego, miał odejść w to lato bo najwyraźniej Pirlo lub Paratici widział jego negatywny wpływ na mentalność drużyny ale AA stanął na głowie i chłop dostał jeszcze 2 lata na dobicie tej drużyny. Jego mentalność 1-0 i "cierpienie" to największe zło ostatnich lat tego klubu.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2021, 23:55

No, No mały jak zwykle w formie.
Giorgio zgarnął puchar na Euro zamykając usta wszystkim czereśniakom, a Ty nadal tkwisz w swoim urojonym świecie, w którym jest on winny niepowodzenia Juventusu.

Facet ma racje.

To nie jest drużyna.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2021, 08:32

A co ma wygranie Euro? Ja nie wypowiadałem się o jego grze tylko filozofię/mentalności jaką przenosi na drużynę. To podobnie jak Szczęsny czy Pjanic wyznawca Allegrizmu, minimalizmu, 1-0 jako idealnego wyniku, cierpienia i wszystkiego co niszczy ten klub od środka. Ja sobie tego nie uroiłem, to są jego słowa.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2021, 09:29

https://juvepoland.com/2021/11/10/chiel ... kilku-lat/
Nawet jeśli my, romantycy, chcemy znieść VAR, usunąć spalonego albo przywrócić możliwość podawania piłki do bramkarza tak, aby mógł ją złapać
Naszemu Capitano marzą się mecze, w których Juve strzela bramkę w 5-tej minucie i przez następnych 85 podaje do Szczęsnego, żeby obronić "idealny wynik".

Chiellini im starszy, tym bardziej uwidaczniają się w nim cechy typowego, włoskiego betonu. Jego wypowiedzi coraz ciężej się czyta. Tym bardziej, że to przez lata był mój ulubiony zawodnik Juve. A teraz... sam już nie wiem :/ I nie wiem też, czy ktoś o takich poglądach na futbol, byłby przeze mnie mile widziany kiedyś w kadrze kierowniczej Juventusu.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2021, 11:28

"Zawodnik na poziomie Juventusu" - czyli kto? Ramsey i Rabiot? Poziom Juventusu od kilku lat nic nie oznacza.
Póki dziadzia jest czynnym piłkarzem powinien sobie darować polityczne kocopoły.
Kiedyś przemawiało boisko, jak przestało to wymyślili "poziom Juventusu". Niech ten chłop ochłonie bo Euro go zamroczyło. Z Hellasem wyglądał jak dziecko ale będzie siedział w ciepłym k...dołku aż do katarskich MŚ. To go zmotywuje, a nie jakaś liga.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 listopada 2021, 12:39

Dlatego mówiłem, że on powinien odejść ale tu mnie beształ jeden z drugim. Gość tak przesiąkł Allegrizmem, że to aż nie do uwierzenia. Nie wiem może był taki zawsze ale po prostu o tym nie mówił w myśl powiedzenia "lepiej wyglądać na idiotę niż odezwać się i rozwiać wątpliwości" (nie sugeruję bynajmniej, że GC jest idiotą bo już czuję, że kilku tak to zaraz odczyta). Z takimi zawodnikami na pokładzie nigdy nie zobaczymy Juventusu jaki wielu się marzy a niestety dla nas czuć w kościach, że jak skończy karierę dołączy do zarządu bo po studiach, ma odpowiednie DNA i jeszcze myśli podobnie do AA. Nasza przyszłość nie zapowiada się różowo niestety.
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2021, 12:09 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ