Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2014, 20:30

Obrazek

# 77 GIGI BUFFON

Obrazek

Data urodzenia: 28.01.1978
Miejsce urodzenia: Carrara, Włochy
Kariera seniorska: Parma (1995-2001), Juventus (2001-2018), PSG (2018-....)
Debiut w Juve: (26.08.2001) - Juventus 4:0 Venezia
Kwota transferu do Juve: 51 mln euro
Obecne zarobki: 4,5 mln euro rocznie
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2019, 07:43 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


90loker90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2008
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 12:17

Przez przypadek trafiłem na artykuł w necie...:
http://ofsajd.onet.pl/plotki/gianluigi- ... -sie/8ns44

ciekawe ile w tym prawdy i jak to wpłynie na naszego Gigiego...


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 12:33

Ta sprawa wypłynęła we Włoszech dość dawno. Gigi jest coraz częściej widywany z nową partnerką i jeśli miało to wpływ na jego formę, to pozytywny, bo ostatnio broni świetnie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 12:48

Tak jak mówi OH, sprawa nie jest jakaś świeża. Bodaj gdzieś na początku roku Buffon bronił ciut słabiej, przed którymś meczem Conte został o to zapytany i powiedział, że dla Gigiego to trudny okres i sam musi się z tym zmierzyć. Wygląda na to, że sobie poradził :)


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 12:54

Eh, cóż, kryzys wieku średniego. Zmieni sobie laskę, kupi nowy wózek i odzyska wiarę w swoją męskość i sens życia...a ja się pytam, jak to dzieci zniosą? Oj Gigi, Gigi, obyś tego nie żałował...


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 13:25

przeciez wczoraj jego zona byla na wreczeniu scudetta i wydawala sie byc raczej szczesliwa?


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 16:30

Jakim trzeba być bufonem, żeby zostawić tak piękną kobietę? Gigim Buffonem.

Będąc jeszcze świeżo po przeczytaniu jego autobiografii aż ciężko w to uwierzyć. Uroda, szczególnie w przypadku modelek, rzadko idzie w parze z dużą inteligencją więc Gigiemu się nieźle poszczęściło, dodatkowo mają dwójkę dzieci. Kupy się to nie trzyma, no ale...


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 18:41

mateo369 pisze:Jakim trzeba być bufonem, żeby zostawić tak piękną kobietę? Gigim Buffonem.

Będąc jeszcze świeżo po przeczytaniu jego autobiografii aż ciężko w to uwierzyć. Uroda, szczególnie w przypadku modelek, rzadko idzie w parze z dużą inteligencją więc Gigiemu się nieźle poszczęściło, dodatkowo mają dwójkę dzieci. Kupy się to nie trzyma, no ale...
Jeżeli to wszystko prawda, to w moich oczach Gigi sporo traci. Nie wiem czy jego żona wczoraj była na ceremonii z własnej woli, czy może była, bo taka była wizja (piłkarze z rodzinami) i wypadało być, natomiast to Numero Uno zdradził. Nie okazał się tytanem w życiu, w zasadzie zachował się bardzo typowo. Szkoda, bo w sporcie nie można mu nic zarzucić i spokojnie można go nazywać wzorem godnym do naśladowania. Niestety, Buffon nie jest tylko piłkarzem, jest przede wszystkim człowiekiem, a ludzie nie powinni się zdradzać, tym bardziej, jeśli w to wszystko są wmieszane małe dzieci.


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 20:30

Ale wy jesteście szlachetni wszyscy. Nikomu tego nie życzę, ale czasem lepiej, gdy dwójka ludzi rozejdzie się i zacznie żyć od początku szukając swojej prawdziwej połówki, niż gnić w związku, w którym się dusi.

Bogactwo to pokusa, której nie każdy się potrafi oprzeć, nie będziemy na jego miejscu. W roli kapitana jest świetny, broni świetnie. Nie mam zamiaru go oceniać, bo nie wiadomo jakie relację między nimi były. Życie ma się tylko jedno, lepiej robić to co się czuję, niż potem żałować.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 20:52

Machnes pisze: Bogactwo to pokusa, której nie każdy się potrafi oprzeć, nie będziemy na jego miejscu. W roli kapitana jest świetny, broni świetnie. Nie mam zamiaru go oceniać, bo nie wiadomo jakie relację między nimi były. Życie ma się tylko jedno, lepiej robić to co się czuję, niż potem żałować.
Dokładnie tak. Skąd możemy wiedzieć co tak naprawdę stało się między nimi, siedzicie u nich w sypialni czy co? Opieranie się na informacjach z włoskich pudelków itp raczej jest bez sensu. Równie dobrze to małżonka Gigiego mogła pierwsza nabroić. Nie nam to oceniać, zazwyczaj to wszystko nie jest takie proste, nie ma czarnego i białego.

A tak na marginesie to nigdy nie mogłem zrozumieć co ludziom podoba się w Seredovej, za to nowa kobieta Buffona niczego sobie :whistle:


#AllegriOut
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 09:00

A tak na marginesie to nigdy nie mogłem zrozumieć co ludziom podoba się w Seredovej, za to nowa kobieta Buffona niczego sobie :whistle:
Spokojnie, z pewnością Gigi może znaleźć sobie jeszcze bardziej "niczego sobie", raz zdradził, więc co mu szkodzi więcej?

Chłopaki, nie myślcie rozporkami...


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 09:57

:doh: Przeczytaj całą moją wypowiedź, a nie odwołujesz się tylko do ostatniego fragmentu, który nijak ma się do usprawiedliwiania przeze mnie Buffona.


#AllegriOut
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 11:46

Ouh_yeah pisze:Ta sprawa wypłynęła we Włoszech dość dawno. Gigi jest coraz częściej widywany z nową partnerką i jeśli miało to wpływ na jego formę, to pozytywny, bo ostatnio broni świetnie.
Przeczuwam kontuzję pachwiny u Gigiego :prochno: Pirlo ponoć też ma kogoś na boku. Ciekawe kto następny? Claudio?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 13:16

annihilator1988 pisze:
Ouh_yeah pisze:Ta sprawa wypłynęła we Włoszech dość dawno. Gigi jest coraz częściej widywany z nową partnerką i jeśli miało to wpływ na jego formę, to pozytywny, bo ostatnio broni świetnie.
Przeczuwam kontuzję pachwiny u Gigiego :prochno: Pirlo ponoć też ma kogoś na boku. Ciekawe kto następny? Claudio?
Markiz to ostatnia osoba jaką bym podejrzewał, cholernie nie pasuje mi do takiej sytuacji :)


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 17:00

Markiz to ostatnia osoba jaką bym podejrzewał, cholernie nie pasuje mi do takiej sytuacji
Zebys sie przypadkiem nie zdziwil, bo z ludzmi bywa... roznie :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
ODPOWIEDZ