Alessandro Del Piero

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 15:32

LordJuve pisze: Przecież nie od razu Kraków zbudowali. Jeżeli klubowi zależy na postaci Alexa i chce, by ta legenda klubu była zaangażowana w jego życie także po zakończeniu kariery, to tutaj nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba inwestować w Del Piero i budować jego kapitał osobowościowy.
Ja nie mówię, że nie. Jedyne co mi nie pasuje to posada dyrektora sportowego ;-) Na dzień dobry to niech zajmie się czymś mniej odpowiedzialnym. O ile będą go chcieli.
LordJuve pisze:Doświadczenie nie spada z nieba, więc Alex musiałby dostać ofertę pracy w klubie - właśnie między innymi po to, by uczyć się niezbędnych rzeczy.
Zgadzam się, ponownie również - dlatego na początku powinien to być niższy szczebel kariery.
LordJuve pisze:Możliwa jest też sytuacja, że Del Piero nie jest - pomimo ostatniego ocieplenia relacji - mile widziany w obecnym Juve. Nie można całkowicie tego wykluczyć. W takim wypadku cały mój wywód traci sens, bo nie da się inwestować w pracownika, które wcale się nie chce.
I to chyba niestety prawda. Tak jak Maldini w Milanie tak Del Piero w Juve chyba obecnie nie jest zbytnio chciany. A szkoda.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 15:40

Dopiero co był news na głównej JP, że Del Piero wpadł na kawkę do Agnellego, ale jeszcze mu się nie widzi żaden stołek dyrektorski. Facet do tej pory jeszcze kopał w piłkę, to jak miał siedzieć w zarządzie klubu?

http://www.juvepoland.com/news.php?id=32166
Zresztą naszym dyrektorem sportowym jest Paratici, który choć jest tylko dwa lata starszy od Alexa, to od 15 zajmuje się skautingiem i właśnie wykręca w Juve "życiówkę". DP może zostać dyrektorem, ale takim od spraw ważnych i ważniejszych, niczym Nedved, którego rola jest, co by nie mówić, marginalna (na samym początku oprowadzał pierwsze wycieczki po stadionie).
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2015, 15:42 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 15:42

Slim pisze: I to chyba niestety prawda. Tak jak Maldini w Milanie tak Del Piero w Juve chyba obecnie nie jest zbytnio chciany. A szkoda.
Jestem szalenie ciekaw dlaczego? Jedyny powód, jaki mi przychodzi do głowy, to obawa zarządu o popularność i posłuch Del Piero wśród kibiców - co zapewne pozwoliłoby mu na szybkie ugruntowanie swojej pozycji w klubie, a w dłuższej perspektywie mogłoby zagrozić aktualnym włodarzom - w końcu stołek w zarządzie dużego klubu to całkiem dobry pomysł na życie.
Ouh_yeah pisze:Dopiero co był news na głównej JP, że Del Piero wpadł na kawkę do Agnellego, ale jeszcze mu się nie widzi żaden stołek dyrektorski. Facet do tej pory jeszcze kopał w piłkę, to jak miał siedzieć w zarządzie klubu?
To też jest jakieś wyjaśnienie.

Trzeba poczekać parę lat na rozwój sytuacji i wtedy będzie można powiedzieć więcej o faktycznych relacjach na linii Del Piero - zarząd Juve.


osesek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2015
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 16:17

Ja nie chce odrazu z niego robic dyrektora tylko chodzi mi o to że ma cechy odpowiednie na staanowisko wyższe. Ktoś kto jest dyrektorem od czego kolwiek powi ien być zrównoważony i przede wszystkim opanowany. Mam nadzieję że doczekam się kiedyś informacji że Alex zasiądzie w zarządzie odpowiednio przeszkolony bo drugiego takiego który na to zasługuje chyba nie ma.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2016, 08:41

Del Piero został dyrektorem w Mallorce :jaw: tak przynajmniej twierdzi Marca, przypadkiem na stronie Realu to zobaczyłem:
http://www.marca.com/multimedia/primera ... /0107.html


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2016, 09:28

AdiJuve pisze:Del Piero został dyrektorem w Mallorce :jaw: tak przynajmniej twierdzi Marca, przypadkiem na stronie Realu to zobaczyłem:
http://www.marca.com/multimedia/primera ... /0107.html
Pewnie w związku z tym, że jego kolega Steve Nash zakupił Mallorce.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2016, 21:22

Hmmm :think: My kochamy Juve - My kochamy Alexa - No więc jak to, Alex ma nie kochać się z Juve ;) ? ( przynajmniej z jego zarządem) Nie wszystko jest tak jakbyśmy chcieli. Del Piero i Andrea Agnelli - to nie jakieś idolki gimbo-nastolatek, co będą udawać publicznie że są przyjaciółeczkami - nawet jeśli w rzeczywistości, szczerze się nienawidzą - bo tego wymaga koniunktura rynku. Del Piero jest mistrzem powściągliwości, ale wiadome jest że ma ogromny żal - prędko do Juventusu nie wróci. Sądzę że nie wróci dopóki prezydentem będzie Andrea. Szczerze? Kocham Alexa - mój jedyny Idol jakiego miałem - ale wole by było jak jest. Dobro klubu jest najważniejsze. Wole Andree na stanowisku Prezydenta i sukcesy niż za wszelką cenę ADP w zarządzie.

Jak ma objąć pracę tam - życzę mu samych sukcesów!

BTW. On tak właściwie Zakończył Karierę? Nie przypominam sobie by było oficjalne Info o tym?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2016, 21:33

ForzaItanimulli3vujcm pisze:BTW. On tak właściwie Zakończył Karierę? Nie przypominam sobie by było oficjalne Info o tym?
Z tego co pamiętam to pod koniec już mu nie szło i chyba nie miał zbyt wielu ciekawych ofert, więc oficjalnie czekał na jakąś propozycję, a nieoficjalnie zakończył karierę.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2016, 23:12

Grający dyrektor sportowy :D


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 18:43

to ten parodysta zakończył już karierę? zaraz, jak to było - po to poszedł do Indii, bo tam sezon krótki i może się przygotować do startu w MLS, o której tak marzył i wszyscy go tam chcą ? :lol:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 19:59

pan Zambrotta pisze:to ten parodysta zakończył już karierę? zaraz, jak to było - po to poszedł do Indii, bo tam sezon krótki i może się przygotować do startu w MLS, o której tak marzył i wszyscy go tam chcą ? :lol:
Już, już? Pośmiałeś się panie "Nikt"? Niech nabiera doświadczenia. Jestem pewien, że wróci do Juve jako działacz typu Nedved, z tym że Alex będzie miał ogarnięty rynek Hiszpański.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 20:26

To Nedved pewnie ma ogarnięty rynek czeski.

A tak na poważnie, to widocznie nieskazitelny Alex jednak ciągle jest obrażony i woli latać po Australiach i Majorkach, niż dogadać się z Agnellim i Nedvedem.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 20:37

Ouh_yeah pisze:To Nedved pewnie ma ogarnięty rynek czeski.

A tak na poważnie, to widocznie nieskazitelny Alex jednak ciągle jest obrażony i woli latać po Australiach i Majorkach, niż dogadać się z Agnellim i Nedvedem.
Skąd wiesz, że Nedved i Agnelli chcą się dogadywać z Alexem? :spiteful:
pan Zambrotta pisze:
:lol:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 20:46

Ouh_yeah pisze:To Nedved pewnie ma ogarnięty rynek czeski.

A tak na poważnie, to widocznie nieskazitelny Alex jednak ciągle jest obrażony i woli latać po Australiach i Majorkach, niż dogadać się z Agnellim i Nedvedem.
No śmieszne.. Nie wiem czy wiesz ale Steve Nash (genialny były zawodnik NBA) chce zainwestować w Hiszpański klub. A że Del Piero jest jego dobrym znajomym to polecił go na to stanowisko.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 22:01

pan Zambrotta pisze:to ten parodysta zakończył już karierę? zaraz, jak to było - po to poszedł do Indii, bo tam sezon krótki i może się przygotować do startu w MLS, o której tak marzył i wszyscy go tam chcą ? :lol:
Żałosny jesteś. Ja rozumiem, że każdy ma własne zdanie i każdego można lubiec lub nie, ale będąc kibicem Juve nie mieć choc trochę szacunku do legendy i symbolu tego klubu? :doh:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ODPOWIEDZ