Alessandro Del Piero

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Tas2die4

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2011
Posty: 5
Rejestracja: 05 lutego 2011

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 18:01

Ja mam tylko nadzieje,ze po tych wakacjach wroci w jakims sensie do Juve, do sztabu/zarzadu itp.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2015, 14:54

Na konkurencyjnej stronie można przeczytać newsa mówiącego o rzekomym rozejmie pomiędzy Naszym ex-kapitanem, a prezydentem Agnellim. Podobno spotkali się przy kawie i nawet rozmawiali na temat przyszłości Aleksa w Juve. Nie ukrywam, że strasznie chciałbym zobaczyć ADP siedzącego obok Neveda na meczach Juventusu :happy:


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2015, 15:41

A był z nimi Hiddink i Van Persie? :lol: Sorry, nie mogłem się powstrzymać ;)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2015, 17:58

Slim pisze:A był z nimi Hiddink i Van Persie? :lol: Sorry, nie mogłem się powstrzymać ;)
Podobno siedzili dwa stoliki dalej, a plotki mówią, że obaj zamówili cappuccino :-D
Tak czy owak - miło byłoby zobaczyć Aleksa w zarządzie.


Obrazek
osesek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2015
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2015

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 23:50

ADP 10, jako niespełna 9 letni młokosik oglądałem w tv final LM 96/97, zobaczyłem jak Del Piero strzelił bramkę piętką i od tamtej pory wiedziałem, że to już jest mój ulubiony piłkarz oraz coraz bardziej interesowałem się Juve i w taki o to sposób Kocham całym sercem Starą Damę, a po prawie 20 latach kibicowania 29 lipca obejrzę moją ukochana na żywo. Jedyne czego będzie mi brakowało to widoku ADP10 na boisku, człowieka który 1 bramka wstrzelił w moje serce miłość do drużyny która stała się moją pasją oraz On Il Capitano stal się moim idolem.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 08:18

Jego to bym widział na miejscu dyrektora sportowego ;)


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 11:14

krystiank pisze:Jego to bym widział na miejscu dyrektora sportowego ;)
Jasne, weźmy ADP na dyrektora sportowego, bez żadnego doświadczenia... :whistle:


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 13:30

Slim pisze:Jasne, weźmy ADP na dyrektora sportowego, bez żadnego doświadczenia... :whistle:
A co powiesz o Nedvedzie? :)


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 13:44

sebinho86 pisze:
Slim pisze:Jasne, weźmy ADP na dyrektora sportowego, bez żadnego doświadczenia... :whistle:
A co powiesz o Nedvedzie? :)
Nedved nie zajmuje aż tak poważnego stanowiska...


osesek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2015
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 14:26

Każdy musi jakoś zdobyć doświadczenie. Alex wydaje się być człowiekiem rozważnym i stabilnym emocjonalnie więc wydaje mi się że dałby rade na tym stanowisku a z drugiej strony mógłby szkolić gołodupców na swą pozycję, ale gdybać moźna bo nie dali mu póki co żadnej opcji. Dziwi mnie to że Nedveda z całym szacunkiem dla niego potraktowali lepiej mimo jego jasnych upodobań.
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2015, 14:30 przez osesek, łącznie zmieniany 1 raz.


ALE'laJUVE

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2006
Posty: 9
Rejestracja: 29 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 14:34

osesek pisze:ADP 10, jako niespełna 9 letni młokosik oglądałem w tv final LM 96/97, zobaczyłem jak Del Piero strzelił bramkę piętką i od tamtej pory wiedziałem, że to już jest mój ulubiony piłkarz oraz coraz bardziej interesowałem się Juve i w taki o to sposób Kocham całym sercem Starą Damę, a po prawie 20 latach kibicowania 29 lipca obejrzę moją ukochana na żywo. Jedyne czego będzie mi brakowało to widoku ADP10 na boisku, człowieka który 1 bramka wstrzelił w moje serce miłość do drużyny która stała się moją pasją oraz On Il Capitano stal się moim idolem.
Mogę się pod tym postem podpisać, dokładnie taka sama sytuacja, nawet ten sam wiek ;)
Bardzo Alexa brak, taki symbol jak on, wierny jednemu klubowi przez tyle lat powinien być lepiej potraktowany, być ambasadorem Juventusu, a w przyszłości pełnić istotne funkcje w zarządzie. Mam nadzieje, że kiedyś się tego doczekam, bo jemu się to należy jak mało komu. Forza il Capitano!


JUVE-SEMPRE NEL MIO CUORE!
IL CAPITANO-SEMPLICEMENTE IL MIGLIORE!
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 14:41

osesek pisze:będziesz lepszy to startuj %-)
Co ma piernik do wiatraka?
Poza tym dziękuje, ale nie narzekam na brak obowiązków na obecnym stanowisku 8)


osesek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2015
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 14:44

Slim pisze:
osesek pisze:będziesz lepszy to startuj %-)
Co ma piernik do wiatraka?
Poza tym dziękuje, ale nie narzekam na brak obowiązków na obecnym stanowisku 8)

W razie czego Ci pomogę, w sensie że przejmę część obowiązków :}
a piernik do wiatraka ma to że mąke czerpie z tego przybytku ;)


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 14:56

osesek pisze:Dziwi mnie to że Nedveda z całym szacunkiem dla niego potraktowali lepiej mimo jego jasnych upodobań.
A jakież to upodobania ma Złotowłosy? Co do ADP, to niewątpliwie legenda klubu, ale samo opanowanie i stabilność emocjonalna nie czyni z nikogo dyrektora. Raczej tu nie przejdzie "Mój mąż z zawodu jest, proszę pani, dyrektorem". Dyrektor Sportowy to bardzo poważne zadanie, poza tym ta rola jest bardzo dobrze obsadzona, mam nadzieje na lata. Posade w Juve mogłby dostać a i owszem, ale coś odpowiedniego. Nie bujajmy w obłokach mówiąc, Alex na prezydenta, itp. Owszem, zgadzam się, że fajnie by było gdyby wrócił do Juve i został dyrektorem. Jednak powinni mu powierzyć odpowiednie stanowisko do doświadczenia i umiejętności, bez szkody dla klubu. Alex moim zdaniem idealnie nadaje się do promowania klubu, tylko angielski niech podszkoli.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 15:04

Slim pisze: A jakież to upodobania ma Złotowłosy? Co do ADP, to niewątpliwie legenda klubu, ale samo opanowanie i stabilność emocjonalna nie czyni z nikogo dyrektora. Raczej tu nie przejdzie "Mój mąż z zawodu jest, proszę pani, dyrektorem". Dyrektor Sportowy to bardzo poważne zadanie, poza tym ta rola jest bardzo dobrze obsadzona, mam nadzieje na lata. Posade w Juve mogłby dostać a i owszem, ale coś odpowiedniego. Nie bujajmy w obłokach mówiąc, Alex na prezydenta, itp. Owszem, zgadzam się, że fajnie by było gdyby wrócił do Juve i został dyrektorem. Jednak powinni mu powierzyć odpowiednie stanowisko do doświadczenia i umiejętności, bez szkody dla klubu. Alex moim zdaniem idealnie nadaje się do promowania klubu, tylko angielski niech podszkoli.
Przecież nie od razu Kraków zbudowali. Jeżeli klubowi zależy na postaci Alexa i chce, by ta legenda klubu była zaangażowana w jego życie także po zakończeniu kariery, to tutaj nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba inwestować w Del Piero i budować jego kapitał osobowościowy.

Doświadczenie nie spada z nieba, więc Alex musiałby dostać ofertę pracy w klubie - właśnie między innymi po to, by uczyć się niezbędnych rzeczy.

Masz rację z tym, że powinien dostać - na początku - posadę odpowiednią do jego predyspozycji. Właśnie - powinien (przynajmniej moim zdaniem), ale coś się włodarze Starej Damy nie kwapią do takiej decyzji.

Z czasem Alex będzie coraz lepiej zorientowany w kwestiach klubowych i być może za N lat mógłby awansować. Przecież to jest naturalny kierunek.
Przykładem niech będzie kariera Giampiero Bonipertiego w strukturach Juventusu.

Możliwa jest też sytuacja, że Del Piero nie jest - pomimo ostatniego ocieplenia relacji - mile widziany w obecnym Juve. Nie można całkowicie tego wykluczyć. W takim wypadku cały mój wywód traci sens, bo nie da się inwestować w pracownika, które wcale się nie chce.


ODPOWIEDZ