Alessandro Del Piero

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 22:11

fazzi pisze:
pan Zambrotta pisze:to ten parodysta zakończył już karierę? zaraz, jak to było - po to poszedł do Indii, bo tam sezon krótki i może się przygotować do startu w MLS, o której tak marzył i wszyscy go tam chcą ? :lol:
Żałosny jesteś. Ja rozumiem, że każdy ma własne zdanie i każdego można lubiec lub nie, ale będąc kibicem Juve nie mieć choc trochę szacunku do legendy i symbolu tego klubu? :doh:
Jak można nie wyczuć takiego trolla :rotfl:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 22:18

@Ouh_yeah Też mam pytanie, skąd wiesz, że prezes chce się z nim dogadywać? Z tego co wiadomo to on był głównym powodem tego, że Del Piero opuścił Juventus, więc raczej nie zależy mu na tym, by Alex do Juve wracał. Przecież wszyscy wiemy kto grał w Juventusie po tym, jak Del Piero z niego odszedł: Bendtner, Boriello, a podstawowy duet to był Vucinic Quagliarella, z rotacją na Giovinco albo Matriego. Trudno więc sądzić, że decyzja o nieprzedłużaniu kontraktu z Alexem była podyktowana względami sportowymi.

@fazzi Nie karm trolla. To tak nędzny błazen, który tutaj z jakiegoś powodu jest tolerowany, że szkoda tracić czasu, dając mu satysfakcję, że ktoś zwraca na niego uwagę.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 22:19

Alex mial potencjal, by wyciagnac z tej swojej pilkarskiej emerytury duzo wiecej. Tulaczka po jakichs dziwnych ligach (te Indie to juz w ogole jakis kosmos). Nie ukrywam, ze po zakonczeniu jego kariery w Juve spodziewalem sie kontraktu z ktoryms z klubow MLS. Swego czasu najwiecej pisalo sie o Galaxy. Alex zawsze mial slabosc do USA, a Kalifornia piekna, dobrze by mu w LA placili. Nie wierze, ze jakies oferty z tego kierunku nie wplynely, zwlaszcza ze popularnosc Alexa pewnie przyciagnelaby amerykanskich Januszy na stadiony.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 22:22

@CavAllano Wydaje mi się, że jemu nie zależało na tym, by coś z emerytury piłkarskiej wyciągać. Podejrzewam, że po odejściu z Juve mógłby spokojnie grać w poważniejszych ligach, niż ta, w której Giovinco jest gwiazdą, ale on wolał popularyzować piłkę w miejscach, gdzie gwiazdy z Europy rzadziej się zapędzały.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 22:39

Ja tam się więcej naczytałem o tym jak to Conte rzekomo nie chciał Alexa żeby nie było gęstej atmosfery w szatni kiedy Del Piero by nie grał a Antek nie zamierzał go wstawiać do składu za zasługi niż o konflikcie na linii Agnelli-Alex. Kto ich tam wie ile w tym wszystkim prawdy.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 22:47

@RICTOR Przecież już wcześniej było wiadomo, że kontraktu z Del Piero nie przedłużą. To raz. Dwa to trudno uwierzyć w taką wersję, jaką przedstawiasz, skoro do przyjścia Teveza i Llorente nie było w Juve napastników wyraźnie lepszym od Del Piero. Warto zerknąć na to w jakich meczach, z kim, Del Piero strzelał gole: Inter, Milan, Lazio, Roma. Przy ruchliwości Vucinica trudno mówić o tym, że problemem było zaangażowanie w destrukcję Alexa, przy umiejętnościach całej reszty - że chodziło o poziom sportowy.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 23:10

Ja tam nie twierdzę, że było tak czy inaczej ani nie rozważam, która wersja jest bardziej prawdopodobna. Piszę co czytałem, a ludzie, którzy o tym pisali są dość wiarygodni i znani w środowisku kibicowskim.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 07:40

LordJuve pisze:Skąd wiesz, że Nedved i Agnelli chcą się dogadywać z Alexem? :spiteful:
Makiavel pisze:Też mam pytanie, skąd wiesz, że prezes chce się z nim dogadywać?
Od czasu do czasu w wywiadach Agnellego albo Nedveda pojawia się stwierdzenie typu "Juve to dom Alexa, czekamy na niego". W wakacje nawet była mowa o tym, że Del Piero wpadł kilka razy na kawkę do klubu http://www.juvepoland.com/news.php?id=32166
RICTOR ma rację. Alexa odpalił Conte i to oni nie przepadają za sobą. Chyba nawet nie podali sobie ręki, jak Alex schodził w ostatnim swoim meczu.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 15:03

Del Piero i Buffon przypomnieli na swoich oficjalnych Facebookach o Dniu pamięci ofiar holocaustu.
:bravo:
yamakasi pisze:Marchisio na fejsie również wspomniał
Musiało mi umknąć. Szacunek.
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2016, 15:11 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 15:10

Marchisio na fejsie również wspomniał


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 17:24

:o
Obrazek


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 17:43

Arcadio Morello pisze::o
Obrazek
Interminator i Terminator na jednym zdjęciu :D Btw, Cuadrado obchodził 26 maja 28 urodziny a na głównej ani słowa


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 19:30

Bo to piłkarz Chelsea :prochno:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 19:33

annihilator1988 pisze:Btw, Cuadrado obchodził 26 maja 28 urodziny a na głównej ani słowa
W wydarzeniach podajemy jedynie urodziny tych piłkarzy, trenerów i osób związanych z klubem, którzy coś znaczą dla fanów Juventusu. Jeden sezon Cuadrado to trochę za mało, żeby sobie zasłużył na takie wyróżnienie.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2016, 12:43

Włączajcie Eleven teraz ! Legendy futbolu-Del Piero.


ODPOWIEDZ