Alessandro Del Piero

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 20:09

Chciałem zapytać o kompilację wszystkich goli Alexa, znalazłem na YT 5-cio częściową ale brakuje chyba bramek od 2010 albo 2011 roku...


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 20:28

A tego gola z kolejnego meczu towarzyskiego ktoś wrzucał?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 20:32

Push3k pisze:A tego gola z kolejnego meczu towarzyskiego ktoś wrzucał?
I oni pożegnali Alexa? Piękna bramka, jako zmiennik dla GH by się przydał na kilkanaście minut :D


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 23:31

Alex był gościem w ESPN FC:


W skrócie:
-Fajnie się żyje w LA, jak będziecie wpadnijcie do jego restauracji
-Juventus zdecydowanie najlepszy we Włoszech, tylko Inter w tym momencie jest na tym samym poziomie, Lazio na dłuższą metę nie będzie się liczyć
-Głównym celem CL
-W Italii gra się ciężko, drużyny nawet słabsze drużyny są zbyt dobrze zorganizowane taktycznie, wiec nawet taki tytan jak Ronaldo mniej strzela.
- Ciężko się gra co 3 dni.
-Napoli Sarriego grało najpiękniejszą piłkę ever (prawdopodobnie domyślnie we Włoszech)
-Juve jest w grupie 7-8 drużyn walczących o CL, ale ma mniejszą szansę, niż w pierwszym sezonie Allegro, kiedy energia i chemia w drużynie były lepsze
-Inter może namieszać bo ma Conte, który ma wsparcie zarządu, jest wspaniałym taktykiem i ma świetną mentalność. Zmusza piłkarzy, żeby biegali dużo i biegali mądrze
-Ostatni sezon w Juve był "dziwny z wielu powodów", ale bez związku z Conte
-Fajnie by było grać z Cristiano, mentalność jest jego największą zaletą
-Zdziwienie powrotem Buffona, dziwnie go widzieć na ławce
-De Ligt na początku sezonu był słaby, ale to niesamowity talent. Gdzie indziej gra się 1 na 1, ale we Włoszech jest ten bonusowy gość i ciężko się do tego przystosować.
- Ciężko na tym etapie przewidywać (ze względu na przerwę zimową) zwycięzcę CL, będziemy więcej wiedzieć po 1/8, ale na ten moment Alex wybiera City. Liverpool ma dużą szansę.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 15:00



Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 15:25

Czemu gra w bazarówkach? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2021, 08:25

Rok 2021, Del Piero bawi się w memy.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2023, 16:50

Dzisiaj 49. urodziny obchodzi wielki mistrz i legenda naszego klubu, Alessandro Del Piero. Drugich tyle il capitano!

Obrazek


Obrazek
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 13 listopada 2023, 20:49

tyle lat minęło, to przykre jak nikogo to nie obeszło w sumie :P



bramki i zagrania z ostatniego sezonu. Alex już właściwie biegał w miejscu, ale ta technika, IQ boiskowe i timing miał fenomenalny. Mało jest dzisiaj tak inteligentnych piłkarsko zawodników w świecie futbolu.

Jeszcze w kwestii upływającego czasu- mamy już całe nowe pokolenie fanów piłki, dla których Del Piero jest jak dla mnie Zbigniew Boniek :P


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 14 listopada 2023, 16:04

Szwamb pisze:
13 listopada 2023, 20:49

Jeszcze w kwestii upływającego czasu- mamy już całe nowe pokolenie fanów piłki, dla których Del Piero jest jak dla mnie Zbigniew Boniek :P
Jest kim? ;) Rudym z Rzymu, czy bello di notte? Bo to też jest smutne, że ludzie przyjmują jakąś chorą perspektywę, w ogóle nie znając i nie chcąc znać kontekstu.

Ja na swoją obronę, jeśli w ogóle muszę, widziałem ten temat, wiem kiedy ADP obchodzi urodziny itd. Nie napisałem niczego o moim ulubionym piłkarzu ever nie dlatego, że mi się nie chciało, tylko... atmosfera wokół klubu jest taka, a nie inna, meczów nie oglądam, czekam na wywalenie wiadomo kogo i owszem, obejrzałem z radochą tą ostatnią zabawę dziadków Del Piero - Zidane, ale jakoś tak odbieram to prywatnie.

Alex jest w niezłej formie, zastanawiam się czy w końcu zajmie się czymś poważniejszym niż tylko prowadzeniem knajpy
Obrazek
graniem w golfa, cieszeniem się piękną żoną w cudownej Kalifornii i okazjonalnym bywaniem w studiach telewizyjnych...

A nie, kurde, to brzmi jak całkiem klawe życie. Po co miałby wracać do tej chorej :ball: ?? :P


Tak czy siak buona fortuna, Pinturicchio!


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 listopada 2023, 16:14

Bart985 pisze:
14 listopada 2023, 16:04
cieszeniem się piękną żoną
A to nie rozstali się w 2018?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 14 listopada 2023, 16:58

Maly pisze:
14 listopada 2023, 16:14
Bart985 pisze:
14 listopada 2023, 16:04
cieszeniem się piękną żoną
A to nie rozstali się w 2018?
A to nie wiem. Życie prywatne piłkarzy aż tak jest mi dość obce, więc... zostaje szamka, równie piękna.

Obrazek


Obrazek
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2023, 18:56

Maly pisze:
14 listopada 2023, 16:14
Bart985 pisze:
14 listopada 2023, 16:04
cieszeniem się piękną żoną
A to nie rozstali się w 2018?
Z tego co wiem byli w separacji, ale od jakiegoś czasu znowu można ich zobaczyć razem.

Alex jak to Alex, szczegóły jego życia prywatnego niezbyt często goszczą na Pudelkach, stąd mało o tym było informacji.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 15 listopada 2023, 08:29

Bart985 pisze:
14 listopada 2023, 16:04
Szwamb pisze:
13 listopada 2023, 20:49

Jeszcze w kwestii upływającego czasu- mamy już całe nowe pokolenie fanów piłki, dla których Del Piero jest jak dla mnie Zbigniew Boniek :P
Jest kim? ;) Rudym z Rzymu, czy bello di notte? Bo to też jest smutne, że ludzie przyjmują jakąś chorą perspektywę, w ogóle nie znając i nie chcąc znać kontekstu.

Ja na swoją obronę, jeśli w ogóle muszę, widziałem ten temat, wiem kiedy ADP obchodzi urodziny itd. Nie napisałem niczego o moim ulubionym piłkarzu ever nie dlatego, że mi się nie chciało, tylko... atmosfera wokół klubu jest taka, a nie inna, meczów nie oglądam, czekam na wywalenie wiadomo kogo i owszem, obejrzałem z radochą tą ostatnią zabawę dziadków Del Piero - Zidane, ale jakoś tak odbieram to prywatnie.

Alex jest w niezłej formie, zastanawiam się czy w końcu zajmie się czymś poważniejszym niż tylko prowadzeniem knajpy
Obrazek
graniem w golfa, cieszeniem się piękną żoną w cudownej Kalifornii i okazjonalnym bywaniem w studiach telewizyjnych...

A nie, kurde, to brzmi jak całkiem klawe życie. Po co miałby wracać do tej chorej :ball: ?? :P


Tak czy siak buona fortuna, Pinturicchio!
Jest piłkarzem, który zakończył karierę przed moimi urodzinami/+/- z chwilą moich urodzin. Chodziło mi o to (napiszę jeszcze raz), że czas tak szybko leci i Alex, który był dla nas idolem od czasów dzieciństwa i pamiętamy go jak mial 20-25-30 lat jest teraz dla 10o czy nawet 15o latków tym kim dla nas (urodzonych po 90 roku) Boniek czy dla urodzonych po 80 roku np. Beckenbauer. Wszystko dzieje się tak szybko.

Del Piero nie odnalazł w sobie cech by być trenerem czy działaczem i dobrze. Czasami/często jest tak, że legendy z boiska, które wszyscy kochali rozdrabniają się w chwili gdy obejmują inne funkcje, gdzie nie ma takiej hmmm... prawdy jak na boisku (lepszy/gorszy) tylko wchodzą w grę często szarawe kombinacje. Mnie się to podoba, że Del Piero już jako Pan w średnim wieku i jako dawny piłkarz, którego byłem fanem jest gdzieś daleko na orbicie tego wszystkiego.


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 16 listopada 2023, 05:15

Szwamb pisze:
15 listopada 2023, 08:29

Jest piłkarzem, który zakończył karierę przed moimi urodzinami/+/- z chwilą moich urodzin. Chodziło mi o to (napiszę jeszcze raz), że czas tak szybko leci i Alex, który był dla nas idolem od czasów dzieciństwa i pamiętamy go jak mial 20-25-30 lat jest teraz dla 10o czy nawet 15o latków tym kim dla nas (urodzonych po 90 roku) Boniek czy dla urodzonych po 80 roku np. Beckenbauer. Wszystko dzieje się tak szybko.
Ale staro się poczułem :think:


Obrazek
ODPOWIEDZ