Pavel Nedved

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 lutego 2021, 22:11



jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 19:01

Juve_Forever_88 pisze:
24 maja 2021, 13:26
Wymagasz merytorycznych komentarzy od typa, który kieruje się swoimi sympatiami i antypatiami?
Zarzucam wędkę ;)
Maly pisze:
24 maja 2021, 18:38
Nikt nie jest większy od drużyny. Indywidualności nie mają nic do rzeczy. Dybala też nią jest ale gra zespołowo. Del Piero tak samo.
A Nedved?
Obrazek

Trochę czasu minęło między zamieszczeniem tego posta, a krucjatą prowadzoną od 2? lat wobec Ronaldo, ale styl wypowiedzi, zarzuty i narracja ta sama - wystarczy podstawić nazwisko Portugalczyka. Dodam, że to był sezon, w którym Pavel otrzymał Złotą Piłkę...


Z Malym za sterami legenda Czecha w Juventusie nigdy by nie powstała, bo z dumą by go odpalił :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 19:33

@jackop
Ty to chyba pracujesz w jakimś IPNie albo w archiwum z teczkami SB, bo masz haka na każdego :P


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 19:43

Nie moja wina, że kibicuję Juventusowi a nie legendom Nedveda czy Ronaldo ;) Szanuję go, że został w 2006 ale zapomniałeś skomentować, że się nie myliłem i najlepsze lata miał już za sobą. W kolejnych sezonach nawet nie zbliżył się do wyniku z 02/03 za który otrzymał Złotą Piłkę (14 goli i 17 asyst).

A co do legendy to bardziej możliwe, że bez Calciopoli jego legenda by nie powstała. Chociaż może i nie bo ja bym go sprzedał w lato 2004 i miał kasę na Ronaldo ;) No może nie na niego bo to rok za późno ale ktoś by się znalazł.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 20:13

Maly pisze:
24 maja 2021, 19:43
Szanuję go, że został w 2006 ale zapomniałeś skomentować, że się nie myliłem i najlepsze lata miał już za sobą.
Nie ma potrzeby, przecież ty nigdy się nie mylisz, co najwyżej zmieniasz zdanie :prochno:
Maly pisze:
24 maja 2021, 19:43
Chociaż może i nie bo ja bym go sprzedał w lato 2004 i miał kasę na Ronaldo ;) No może nie na niego bo to rok za późno ale ktoś by się znalazł.
O nic mniej bym Cię nie podejrzewał.

Nadal trzymasz się mocno, chociaż to już druga i trzecia fala userów, której ataki odpierasz :D Do tego +1 za interpunkcję i znaki diakrytyczne - od razu przyjemniej się czyta.
dimebag11 pisze:
24 maja 2021, 19:33
@jackop
Ty to chyba pracujesz w jakimś IPNie albo w archiwum z teczkami SB, bo masz haka na każdego :P
Czysty przypadek, samo w ręce wpadło :dontknow: Przy okazji trafiłem na interesujący dowcip, ale to może kiedy indziej, bo sezon ogórkowy długi ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 20:23

jackop pisze:
24 maja 2021, 19:01
Obrazek

Trochę czasu minęło między zamieszczeniem tego posta, a krucjatą prowadzoną od 2? lat wobec Ronaldo, ale styl wypowiedzi, zarzuty i narracja ta sama - wystarczy podstawić nazwisko Portugalczyka. Dodam, że to był sezon, w którym Pavel otrzymał Złotą Piłkę...
Maly pisze:
24 maja 2021, 18:38
Nikt nie jest większy od drużyny. Indywidualności nie mają nic do rzeczy. Dybala też nią jest ale gra zespołowo. Del Piero tak samo. Nawet Ronaldo kiedyś grał zespołowo, ale nie u nas. Pomijam już kwestie finansowe - 117mln za transfer i 60mln co roku. To większa wtopa niż Higuain, z którym chociaż doszliśmy do finału LM bo GRAŁ ZESPOŁOWO. Szczerze to sportowo dawno nie zrobiliśmy gorszego transferu. Za 117 + 60mln co rok moglibyśmy mieć teraz taki skład, że strach myśleć.
Piękna sprawa. Tyle lat minęło, ale "ZESPOŁOWO" zawsze capslockiem. Wielkie umysły się nie starzeją.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 20:35

Bartosz Karawańczyk pisze:
24 maja 2021, 20:23
Piękna sprawa. Tyle lat minęło, ale "ZESPOŁOWO" zawsze capslockiem. Wielkie umysły się nie starzeją.
Każda ekipa ma swoich liderów. Jeśli Nedved nie udowodnił, że jest integralną częścią zespołu, to niewielu przed i po nim nią było. A już zarzuty, że tamten Juventus był klubem jednego piłkarza... rzeczywiście piękna sprawa :prochno:

Poza tym od tego, żeby z bandy indywidualności zarabiającej miliony stworzyć DRUŻYNĘ grającą ZESPOŁOWO jest trener/menadżer, a nie pojedynczy zawodnik.
Maly pisze:
24 maja 2021, 19:43
W kolejnych sezonach nawet nie zbliżył się do wyniku z 02/03 za który otrzymał Złotą Piłkę (14 goli i 17 asyst).
Jakbym Cię nie znał, to zacząłbym podejrzewać, że jesteś fanem suchej statystyki - takiej, która przemawia za Cristiano czy Maksem ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 11:19

jackop pisze:
24 maja 2021, 20:13
Maly pisze:
24 maja 2021, 19:43
Szanuję go, że został w 2006 ale zapomniałeś skomentować, że się nie myliłem i najlepsze lata miał już za sobą.
Nie ma potrzeby, przecież ty nigdy się nie mylisz, co najwyżej zmieniasz zdanie :prochno:
Maly pisze:
24 maja 2021, 19:43
Chociaż może i nie bo ja bym go sprzedał w lato 2004 i miał kasę na Ronaldo ;) No może nie na niego bo to rok za późno ale ktoś by się znalazł.
O nic mniej bym Cię nie podejrzewał.

Nadal trzymasz się mocno, chociaż to już druga i trzecia fala userów, której ataki odpierasz :D Do tego +1 za interpunkcję i znaki diakrytyczne - od razu przyjemniej się czyta.
dimebag11 pisze:
24 maja 2021, 19:33
@jackop
Ty to chyba pracujesz w jakimś IPNie albo w archiwum z teczkami SB, bo masz haka na każdego :P
Czysty przypadek, samo w ręce wpadło :dontknow: Przy okazji trafiłem na interesujący dowcip, ale to może kiedy indziej, bo sezon ogórkowy długi ;)
Wspaniałe.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
ODPOWIEDZ