Alessandro Matri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2015, 21:46

A moim zdaniem pozostawienie Matriego kompletnie nic by nie zmieniło w obecnej grze Juve. To napastnik, który tak jak Mandżukić i Zaza żyje z podań. U nas słabo funkcjonuje pomoc, więc Matri byłby tak samo bezproduktywny jak wspomniana dwójka. Pokazał to już w Milanie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 października 2015, 22:25

ale 35mln byłoby w kieszeni a o to chodzi w tej dywagacji


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
kamilkubiakgerda

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2016
Posty: 4
Rejestracja: 18 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 12:03

Kibice drużyn Serie A żyją w jakimś matrixie, zresztą nie od dziś. De Boer nagle sie okazuje topem wśród trenerów, Perisić (o gosciu usłyszałem na euro ostatnim) jest topem, a nie przeciętniakiem, a pamiętam czasy jak to Maicon rzekomo był najlepszym prawym obrońcą na świecie, Julio Cesar najlepszym bramkarzem, a Davide Santon nowym Maldinim... :lol: Z tej kadry, którą wrzucił ktoś tam wyżej, przeciętny kibic piłki nożnej zna może z 3-4 nazwiska, to pokazuje w jakim momencie jest teraz Inter.


Lypsky: Brakuje mi znawców mercato w tym temacie. Chłopcy, gdzie jesteście?

Kruczenzo: No jak gdzie są? Na VS pisali ze zamiana cabrini i mrozzi na DSów a Marotta i Paratici na forumek done dealio, jutro ma byc oficjalka.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 października 2016, 20:15

Matri dał dzisiaj remis Sassuolo po wejściu z ławki. Szczerze? Brakuje mi chłopa w Juve! Bardziej niż Quaga, Vucinica i Giovinco - chociaż ten ostatni byłby zbawieniem ławki i świetnym dublerem Dybali. :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2016, 22:44

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Matri dał dzisiaj remis Sassuolo po wejściu z ławki. Szczerze? Brakuje mi chłopa w Juve! Bardziej niż Quaga, Vucinica i Giovinco - chociaż ten ostatni byłby zbawieniem ławki i świetnym dublerem Dybali. :)
Krótka jest pamięć kibica. Matri był spoko, lubiłem gościa i życzę mu powodzenia, ale tęsknota za nim... Jesteśmy dzisiaj w innym świecie i niezależnie od tego, w jakiej formie jesteśmy w danym momencie, taki Matri od naszej kadry by odstawał, nawet nie chce mi się szukać porównania, które zobrazowałoby jak bardzo.

To samo dotyczy Giovinco. Zresztą koleś sam postawił na sobie krzyżyk, więc tym bardziej nie ma tematu. Matriemu przynajmniej wciąż się chyba chce.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2016, 22:45

Daj spokój, gość przecież żałuje co drugiego byłego gracza Juve i co drugiego niedoszłego gracza Juve. Z jego sentymentami, kadra liczyłaby 40 graczy + połowa primavery, bo młodym trzeba szanse dać!


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 października 2016, 22:53

Matri to idealny rezerwowy - dał nam 10 Puchar Włoch - uważam że jako 4/5 napastnik byłby idealny. Włoch zna się z naszymi, no i potencjał ma.

Marat87 jak zwykle dałeś mi powód do beki,z Twojego toku myślenia. :rotfl:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2016, 22:57

W takim wypadku cieszę się, że mogłem oddać choć cząstkę tego, co dajesz ty, nie tylko mnie, ale całemu forum! Tak na oko, 1682 razy, jakiejś setce userów :prochno:


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2016, 23:03

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Matri to idealny rezerwowy - dał nam 10 Puchar Włoch - uważam że jako 4/5 napastnik byłby idealny. Włoch zna się z naszymi, no i potencjał ma.
Zacznijmy od tego, że jak piszesz "brakuje mi chłopa w Juve", to tak jakbyś uważał, że Matri byłby w stanie dać tej drużynie coś, czego nie może jej dać nikt z dzisiejszego składu. A ja mogę tylko dziękować Stwórcy, że nie żyjemy w czasach, w których Matri stanowiłby wartość dodaną w naszej drużynie.

Po drugie, nie wiem co masz na myśli pisząc, że ma potencjał, bo facet ma 32 lata i jego prime już raczej bezpowrotnie minął.

A że wygrał nam CI... Cóż, wkład miał do tego niewątpliwy. Niemniej o jego ogólnej przydatności do Juve świadczy znacznie więcej niż dwa wiosenne mecze. Nie odmawiam mu zasług, ale on u nas grał w czasach, w których za rywali do składu miał Quagliarellę, Giovinco i Vucinicia.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 02:46

Wiesz brakuje mi go też z czystej sympatii - po prostu go lubię. Potencjał? Źle się wyraziłem miałem na myśli - umiejętności. Zawsze chłop po wejściu z ławki był wstanie coś zrobić...

Marat1987 - aha nie wczytując się wszystko negujesz - super! Po raz kolejny błysnąłeś.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2016, 00:36

Nieźle :eh:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ