11 piłkarzy Serie A, którzy grali przeciwko Juve w serie B

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2013, 18:25

Dzisiaj z ciekawości przeglądałem archiwalny terminarz z sezonu 06/07, spędzonego w serie B, spoglądając na składy podane w zapiskach transmisji live z Juvepoland. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, już w pierwszym meczu ligowym z Rimini rzuciły mi się w oczy 2 ciekawe nazwiska w drużynie gospodarzy, na które w tamtym sezonie w życiu nie zwróciłbym uwagi, a mianowicie: Samir Handanovic i Alessandro Matri! Sprawdzając inne mecze z tamtego sezonu, znalazłem sporo innych przykładów piłkarzy, którzy wtedy grali przeciwko Juve w serie B, natomiast teraz są naszymi oponentami w serie A (a jeden z nich jest obecnie naszym piłkarzem ;) )
Udało mi się z nich sporządzić taką ciekawą jedenastkę:

Handanovic
Abate - Ranocchia - P.Cannavaro - Criscito
Padoin - Lodi - Nocerino
Hamsik
Matri - Floro Flores

Zdziwiło mnie również, że oprócz P. Cannavaro nie kojarzę żadnego z ówczesnych piłkarzy Napoli (Hamsik grał jeszcze w Brescii).
Temat nie jest może zbyt wielkim polem do dyskusji, ale chciałem podzielić się z Wami moim spostrzeżeniem :)


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 11 listopada 2013, 21:34

Hehe no ciekawe w sumie spostrzezenie, niektorzy z tych zawodnikow kariery porobili. To byly czasy jak jeszcze bylismy powaznie Hamsikiem zainteresowani... A Floro Floresa kojarzylem bo czesto sie go dawalo do typera :D A z tamtego Napoli to kojarze ze jeszcze pogrywaja Calaio, Gargano i bodajze Garics.

btw. A gosc co strzelil pierwsza bramke w Serie B, Matteo Paro, pogrywa cos jeszcze? Pamietam ze pol forum szczalo jakiego to nowego wymiatacza w srodku nie mamy, a wyszlo jak wyszlo :smile:


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 11 listopada 2013, 23:30

Ardjan pisze: btw. A gosc co strzelil pierwsza bramke w Serie B, Matteo Paro, pogrywa cos jeszcze? Pamietam ze pol forum szczalo jakiego to nowego wymiatacza w srodku nie mamy, a wyszlo jak wyszlo :smile:
No tak, Paro to mial byc gosc. A Bojinov to chyba mial byc nowym Del Piero czy cos? :D

Ogolnie to ja lubie takie ciekawostki, niektorzy z tych pilkarzy to naprawde se wyrobili kariery od czasow Serie B.


ODPOWIEDZ