Jak radzą sobie byli Juventini

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 11:41

Antichrist pisze:
Marcin_ACM pisze:Caceres wymiata w Sevilli. W rolach głównych w powstrzymaniu Barcelony we wczorajszym 1-1. Moim zdaniem trzeba było go wykupić z Barcelony.
Nie czaiłem, dlaczego go nie wykupiliśmy. Napewno jest lepszy od Motty, czy Grygery. Cóż, polityka Marotty jest dziwna.
Może dlatego, że był spoza UE ?


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 15:18

[RA]MACIUS pisze:
Antichrist pisze:
Marcin_ACM pisze:Caceres wymiata w Sevilli. W rolach głównych w powstrzymaniu Barcelony we wczorajszym 1-1. Moim zdaniem trzeba było go wykupić z Barcelony.
Nie czaiłem, dlaczego go nie wykupiliśmy. Napewno jest lepszy od Motty, czy Grygery. Cóż, polityka Marotty jest dziwna.
Może dlatego, że był spoza UE ?
I kosztowal 10 baniek (albo cos kolo tego)?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 15:26

jakku1 pisze:
[RA]MACIUS pisze:
Antichrist pisze:
Nie czaiłem, dlaczego go nie wykupiliśmy. Napewno jest lepszy od Motty, czy Grygery. Cóż, polityka Marotty jest dziwna.
Może dlatego, że był spoza UE ?
I kosztowal 10 baniek (albo cos kolo tego)?
I w Sevilli gra na pozycji stopera?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 15:38

jakku1 pisze:
[RA]MACIUS pisze:
Antichrist pisze:
Nie czaiłem, dlaczego go nie wykupiliśmy. Napewno jest lepszy od Motty, czy Grygery. Cóż, polityka Marotty jest dziwna.
Może dlatego, że był spoza UE ?
I kosztowal 10 baniek (albo cos kolo tego)?
ale grał już sezon w naszych barwach więc limit non-UE go nie obowiązywał
tak kosztował coś ok.10mil E, a nie wiem czy Sevilla nie ma prawa pierwokupu za 6mil z tego co pamiętam :whistle:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 15:42

wagner pisze: ale grał już sezon w naszych barwach więc limit non-UE go nie obowiązywał
tak kosztował coś ok.10mil E, a nie wiem czy Sevilla nie ma prawa pierwokupu za 6mil z tego co pamiętam :whistle:
1.limit non-UE obowiązywał go
2.z tego co pamiętam próbowano obniżyć kwotę wykupu, Barcelona nie zgodziła się

Nie ma czego żałować, jeździec bez głowy, który odwalał cyrki w obronie w dodatku za ponad 10mln.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 15:49

Lypsky pisze:
wagner pisze: ale grał już sezon w naszych barwach więc limit non-UE go nie obowiązywał
tak kosztował coś ok.10mil E, a nie wiem czy Sevilla nie ma prawa pierwokupu za 6mil z tego co pamiętam :whistle:
1.limit non-UE obowiązywał go
2.z tego co pamiętam próbowano obniżyć kwotę wykupu, Barcelona nie zgodziła się

Nie ma czego żałować, jeździec bez głowy, który odwalał cyrki w obronie w dodatku za ponad 10mln.
to jak nazwać to co się dzieje teraz z obroną :?: :smile:
Lypsky pisze:2.z tego co pamiętam próbowano obniżyć kwotę wykupu, Barcelona nie zgodziła się
a próbowaliśmy go wykupywać ? :think: wydaje mi się że nasz "zezol" nawet nie brał go pod uwagę budując "nowe" (czy.stare :doh: ) Juve


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 15:57

Nie ma czego żałować, jeździec bez głowy, który odwalał cyrki w obronie w dodatku za ponad 10mln.
Nie zebym byl jakims wielkim fanem Urugwajczyka czy cos i ogolnie zgadzam sie z argumentami na nie, ALE 15,5 mln na gorszego Bonucciego to juz dobrze? Wiec tak czy siak z obroncami Marotta odegral padake w okienku.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 16:12

Dante93 pisze:
Nie ma czego żałować, jeździec bez głowy, który odwalał cyrki w obronie w dodatku za ponad 10mln.
Nie zebym byl jakims wielkim fanem Urugwajczyka czy cos i ogolnie zgadzam sie z argumentami na nie, ALE 15,5 mln na gorszego Bonucciego to juz dobrze? Wiec tak czy siak z obroncami Marotta odegral padake w okienku.
Za Bonucciego nie zaplacilismy 15,5m. Bylo juz pare razy to walkowane.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 17:41

jakku1 pisze:
Dante93 pisze:
Nie ma czego żałować, jeździec bez głowy, który odwalał cyrki w obronie w dodatku za ponad 10mln.
Nie zebym byl jakims wielkim fanem Urugwajczyka czy cos i ogolnie zgadzam sie z argumentami na nie, ALE 15,5 mln na gorszego Bonucciego to juz dobrze? Wiec tak czy siak z obroncami Marotta odegral padake w okienku.
Za Bonucciego nie zaplacilismy 15,5m. Bylo juz pare razy to walkowane.
Za Bonucciego zapłaciliśmy RÓWNOWARTOŚĆ 15,5 mln. O ile Almirona łatwo byśmy się nie pozbyli (poszedł bodajże za 4,5 mln) to jednak na Criscito mogliśmy zarobić nawet więcej.

Caceres - lubiłem go, szkoda, że nie został ale z drugiej strony 10 mln to za dużo.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 17:46

Mietson pisze:
jakku1 pisze:
Dante93 pisze: Nie zebym byl jakims wielkim fanem Urugwajczyka czy cos i ogolnie zgadzam sie z argumentami na nie, ALE 15,5 mln na gorszego Bonucciego to juz dobrze? Wiec tak czy siak z obroncami Marotta odegral padake w okienku.
Za Bonucciego nie zaplacilismy 15,5m. Bylo juz pare razy to walkowane.
Za Bonucciego zapłaciliśmy RÓWNOWARTOŚĆ 15,5 mln. O ile Almirona łatwo byśmy się nie pozbyli (poszedł bodajże za 4,5 mln) to jednak na Criscito mogliśmy zarobić nawet więcej.

Caceres - lubiłem go, szkoda, że nie został ale z drugiej strony 10 mln to za dużo.
Tak, ale zwroc uwage na kontekst.

Barcelonie bysmy nie dali Almirona i polowy Criscito za Caceresa. Uklad wymienny typu Almiron + polowa Criscito byl mozliwy tylko i wylacznie w jednym przypadku. W przypadku Bonucciego. I skorzystalismy. Trudno powiedziec, ze byl to zly uklad, zwlaszcza, ze Preziosi to straszny dziad, z ktorym negocjacje pewnie by utknely w martwym punkcie. W najlepszym wypadku skonczyloby sie na kopertach i pewnie bysmy wyladowali bez srodkowego obroncy, bez 10 milionow, ale za to z cienkim Criscito :smile:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2011, 17:50

jakku1 pisze:
Mietson pisze:
jakku1 pisze:Za Bonucciego nie zaplacilismy 15,5m. Bylo juz pare razy to walkowane.
Za Bonucciego zapłaciliśmy RÓWNOWARTOŚĆ 15,5 mln. O ile Almirona łatwo byśmy się nie pozbyli (poszedł bodajże za 4,5 mln) to jednak na Criscito mogliśmy zarobić nawet więcej.

Caceres - lubiłem go, szkoda, że nie został ale z drugiej strony 10 mln to za dużo.
Tak, ale zwroc uwage na kontekst.

Barcelonie bysmy nie dali Almirona i polowy Criscito za Caceresa. Uklad wymienny typu Almiron + polowa Criscito byl mozliwy tylko i wylacznie w jednym przypadku. W przypadku Bonucciego. I skorzystalismy. Trudno powiedziec, ze byl to zly uklad, zwlaszcza, ze Preziosi to straszny dziad, z ktorym negocjacje pewnie by utknely w martwym punkcie. W najlepszym wypadku skonczyloby sie na kopertach i pewnie bysmy wyladowali bez srodkowego obroncy, bez 10 milionow, ale za to z cienkim Criscito :smile:
Akurat Criscito byśmy sprzedali tak czy inaczej. 6 mln to zresztą mało bo teraz Genoa życzy sobie za niego bodajże 15. Z drugiej strony, nikt normalny chyba im tyle nie da. Podsumowując, samej gotówki daliśmy za Bonucciego 4,5 mln. Akurat ten transfer zasługuje na pochwałę, mimo średniej dyspozycji Leosia, uważam, że jest on młody i z odpowiednim trenerem może znacząco podnieść poziom swojej gry.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 20:30

Sport.pl pisze o możliwym powrocie Trezegueta do Francji. Wymienia się m. in. Monaco i Lyon. Zawsze lepiej to, niż Serie A.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 14:52

Nasz były prawy obrońca Martin Caceres doznał poważnej kontuzji w meczu z Almerią. W mojej opinii ten cały Jacobsen powinien dostać minimum 10 meczy zawieszenia. Wracaj do zdrowia Martin!

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Po-ba ... omosc.html


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 16:08

http://www.goal.com/en/news/15/germany/ ... burg-squad
Diegus nie potrafi sie pogodzic z tym, ze trener go nie wybral :lol:


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 16:48

Jesli wszystkie trzy kluczowe mecze Bundesligi skoncza sie aktualnymi wynikami, to Wolfsburg z Diego zlatuje z ligi. Eintracht i Monchengladbach prowadza po 1:0.


ODPOWIEDZ