Jak radzą sobie byli Juventini

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 03 września 2015, 00:47

naros pisze:
whitesignus pisze:Obrazek

Ładna asysta Pirlo w MLS. Strzelcem Villa.
W USA sikaja po nogach z powodu jego zagrywek na treningach, pewnie nawet nie wiedzieli, że tak można grać :C

Jeśli będą mu zostawiać tyle miejsca, to Andrea wytruchta jeszcze kilka takich asyst.
Podanie piękne w stylu Maestro ale poziom obrońców przeciwnika jest dla mnie szokujący :shock: Co robi Pan z nr 32 w momencie podania? :shock:
A jak pisałem, że liga australijska jest co najmniej na tym samym poziomie co MLS to zostałem wyśmiany :prochno:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2015, 16:51

Gorąca prośba z mojej strony. Mianowicie proszę o pisanie nowych informacji o naszych byłych zawodnikach w stworzonych specjalnie dla nich tematach (w tym pokoju). Jest ich trochę, zwłaszcza o piłkarzach, którzy opuścili nas niedawno. Po to są stworzone wątki o ich profilach więc warto się dostosować i zachować chronologię.

Ten temat powinien służyć do wpisów o zawodnikach, którzy nie mają swojego oddzielnego tematu.

Z góry dziękuję :ok:


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2015, 20:44

Doszła do mnie plota, że Vidala wyrzucono z kadry Chile, bo przyszedł nawalony na trening o 8 rano.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 04 września 2015, 08:53

Push3k pisze:Doszła do mnie plota, że Vidala wyrzucono z kadry Chile, bo przyszedł nawalony na trening o 8 rano.
Heheh a tak płakał niedawno, ciekawe czy te pogłoski o konflikcie z niektórymi piłkarzami Juve to true?

Podobno pojawia się wersja że pojechał do syna bo ma złe wyniki badań, ja jednak wierze że Arturo zmienia nazwisko na Vodkal :smile:


Juve, storia di un grande amore
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2015, 09:10

Myślę, że pogłoski o zaburzeniu relacji Vidala z kolegami z zespołu są prawdziwe...oni podobno byli zażenowani głupotą Vidala a poza tym zobaczcie jak został pożegnany Tevez i Llorente, którzy byli krócej od Vidala o 2 lata przez zawodników a jak Vidal...w przypadku Vidala tego pożegnania nie było ! To mówi samo za siebie...


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2015, 11:21

Naprawdę tak Wam ciężko dostosować się do mojej prośby, że musicie o Vidalu pisać dosłownie w 3 tematach? :think:


Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2015, 18:14

Wracając jeszcze do Krasica, to nie oszukujmy się - on nigdy nie był wielkim graczem i nie było widać w jego grze jakiejś porywającej jakości i techniki. Być może to, że kibicował Juve, dało mu chwilowego kopa i jeden sezon u nas miał bardzo dobry.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2015, 17:33

Wrzucam do ogólnego bo dotyczy wielu piłkarzy. Skrót z wczorajszego meczu legend z Boca.
Akcja bramkowa: Camor---> Nedved---> Trezeguet---> GOL. Pamiętacie? ;)


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 września 2015, 19:42

Dragon pisze:Wrzucam do ogólnego bo dotyczy wielu piłkarzy. Skrót z wczorajszego meczu legend z Boca.
Akcja bramkowa: Camor---> Nedved---> Trezeguet---> GOL. Pamiętacie? ;)
Za każdym razem jak widzę ich w akcji to mam wrażenie, że mimo swoich lat każdy z nich nadal mógłby śmigać z powodzeniem w biało-czarnych barwach po boiskach Serie A. ;)


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2015, 20:46

vitoo pisze:
Dragon pisze:Wrzucam do ogólnego bo dotyczy wielu piłkarzy. Skrót z wczorajszego meczu legend z Boca.
Akcja bramkowa: Camor---> Nedved---> Trezeguet---> GOL. Pamiętacie? ;)
Za każdym razem jak widzę ich w akcji to mam wrażenie, że mimo swoich lat każdy z nich nadal mógłby śmigać z powodzeniem w biało-czarnych barwach po boiskach Serie A. ;)
Tak, to tylko wrażenie :) Gra się tak jak przeciwnik pozwala, a jest ogromna różnica pomiędzy towarzyskim meczem z kolegami, a walką o punkty :)


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2015, 00:04

Podczepię pod ten temat-Dlaczego JP nic nie pisze o Moggim? Na stronie interu podają że w usazadnieniu podali że Lucek był jednak winny.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2015, 22:30

Dzisiaj debiut w Lechii Gdańsk zaliczył Milos Krasić. Wszedł na boisko w 73 minucie, dośrodkował dwa razy w pole karne z prawej strony i tyle wiatru po nim było.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 11:39

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby Krasic nie upadł bardzo nisko to by nigdy do polskiej ligi nie zawitał. Nie był może nigdy wybitny, ale pierwsze pół sezon u nas, z tego co pamiętam, miał tak dobre, że plasował się w jakimś rankingu bodaj w pierwszej trójce najlepszych graczy lig europejskich, obok...C.Ronaldo :prochno: Tak na marginesie, drugi sezon z rzędu mamy byłego gracza Juve w naszej lidze piłki kopanej.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 16:54

Coman wszedł na boisko wzamian za Arturo w 56 minucie, normalnei bym sobie włączył meczyk Bayernu bo jest na ES2, ale Majka walczy o podium w Vuelta, wiec mecz olewam.
Ale w przerwie kolarstwa, obejrzałem 2 minuty meczu ( jeszcze I połowa) i fajna sytuacja, jak BM rozgrywa piłke miedzy pomocą a obroną i pileczka jak po sznurku bez udziału Artura... zaczynam rozkminiac jego poziom frustracji przy takim rozgrywaniu, a teraz zmiana za Kingsleya w 56 minucie.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 17:08

ta, a tuż przed zejściem przez głupią stratę spowodował groźną kontrę.
Póki co Arturo swoją grą nic nie wnosi do gry Bayernu.
Ostatnio zmieniony 13 września 2015, 12:02 przez gregor_g4, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ