Jak radzą sobie byli Juventini

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 16:49

Co więcej...Diego leci do drugiej Bundesligi jeśli utrzymają sie takie wyniki jak w tej chwili :prochno:


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 17:01

kamilu_87 pisze:Co więcej...Diego leci do drugiej Bundesligi{...}
Nie Diego, a Wolfsburg. Jestem przekonany, że jeśli Wilki spadną to Diego odejdzie. Nie wyobrażam sobie go w 2 Bundeslidze.

Edit. A może jednak Wilki nie spadną? Gladbach remisuje na obecną chwile z Hamburgiem, a Wolfsburg wygrywa 2:1.

Edit Już 3:1 :D


Obrazek
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 22:12

A nie wiecie jak tam sobie Giovinco w Parmie radzi?


To oczywiście żart.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 10:26

Treze wczoraj nie strzelił karnego ale bramkę i tak zdobył.


Obrazek
aroninho11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 92
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2011, 14:05

Treszeguet ma łącznie 12 bramek strzelonych w Alicante, ale Hercules jest teraz Na spadkowym miejscu i Trezeguet najprawdopodobniej przeniesie się. Tak jak Drenthe, może iść do Włoch, lub do Marsylii. Mam nadzieję że trafi do jakiegoś klubu w kt.órym coś zdobędzie. Brawo Treze!


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 15:43

Dosyć niespodziewanie karierę zakończył Patrick Vieira:
http://www.eurofutbol.pl/news/303990-Pa ... l-kariere/
Wiązałem z nim wielkie nadzieje, kiedy przechodził do nas w 2005 roku, ale okazał się zwykłym najemnikiem...
Mimo wszystko kolejny wielki piłkarz kończy karierę.
Dziwi mnie to, że nie znalazł sobie jakiegoś klubu we Francji :think: Lepsza chyba kasa w City :whistle:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 15:56

Vieira to byla straszna pomylka, jeszcze wieksza w Interze. Nigdy nie zapomne jak sie calkowiecie spalil w meczu z Arsenalem, jak go Fabregas nawijał jak... mlodego chlopca.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 18:08

Ta pamiętam jakie to miało być starcie, wielki powrót Vieiry na Highbury i dupa, spalił się, zresztą tak jak cała reszta zespołu.


#AllegriOut
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 18:20

Arsenal był wtedy w świetnej formie. My męczyliśmy się z Werderem :doh:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 18:26

Moggi też robił głupie transfery i wywalał pieniądze w błoto, Vieira jest tego najlepszym przykładem... Wprawdzie było ich niewiele, ale zawsze. Na Marotcie wiesza się już psy, a wiele będzie zależeć od aktualnego mercato, jeśli Juve wejdzie do LM, to powinien zyskać zaufanie, które tak szybko stracił.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 19:15

ewerthon pisze:Moggi też robił głupie transfery i wywalał pieniądze w błoto, Vieira jest tego najlepszym przykładem... Wprawdzie było ich niewiele, ale zawsze. Na Marotcie wiesza się już psy, a wiele będzie zależeć od aktualnego mercato, jeśli Juve wejdzie do LM, to powinien zyskać zaufanie, które tak szybko stracił.
Przepraszam, co Ty chcesz od Vieiry? Bardzo dobry transfer. Poza tym jak na gracza o takiej charakterystyce był bardzo bramkostrzelny. Oj, żeby Marotta takich "wpadek" miał więcej.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 19:28

zahor pisze:
ewerthon pisze:Moggi też robił głupie transfery i wywalał pieniądze w błoto, Vieira jest tego najlepszym przykładem... Wprawdzie było ich niewiele, ale zawsze. Na Marotcie wiesza się już psy, a wiele będzie zależeć od aktualnego mercato, jeśli Juve wejdzie do LM, to powinien zyskać zaufanie, które tak szybko stracił.
Przepraszam, co Ty chcesz od Vieiry? Bardzo dobry transfer. Poza tym jak na gracza o takiej charakterystyce był bardzo bramkostrzelny. Oj, żeby Marotta takich "wpadek" miał więcej.
Pamietam tamten sezon i niestety moim zdaniem ten piłkarz się nie sprawdził. Zapłacili za niego ok. 20 mln euro (z tego co wiem) i jak na tą sumę grał poniżej oczekiwań.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 19:50

Vieira? Beznadziejny transfer... Na pewno nie był wart pieniędzy jakie za niego wyłożyliśmy. Kumpel, kibic Arsenalu uszczypliwie wypomina mi do dziś ten "interes"...
zahor pisze: Co nie zmienia faktu że ja pamiętam go jako solidnego, sprawdzającego się w lidze gracza, który na pewno przewyższa obecnego Melo, którym wielu się tak zachwyca.
Vieira z Arsenalu na pewno przewyższa Melo. Ale Vieira z Juve, przewyższa Felipe co najwyżej wzrostem :wink:
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2011, 19:55 przez Kubba, łącznie zmieniany 1 raz.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 19:50

ewerthon pisze: Pamietam tamten sezon i niestety moim zdaniem ten piłkarz się nie sprawdził. Zapłacili za niego ok. 20 mln euro (z tego co wiem) i jak na tą sumę grał poniżej oczekiwań.
Kosztował chyba trochę mniej, ale faktycznie może to i tak sporo jak na gościa w tym wieku. Co nie zmienia faktu że ja pamiętam go jako solidnego, sprawdzającego się w lidze gracza, który na pewno przewyższa obecnego Melo, którym wielu się tak zachwyca.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 20:23

zahor pisze:
ewerthon pisze: Pamietam tamten sezon i niestety moim zdaniem ten piłkarz się nie sprawdził. Zapłacili za niego ok. 20 mln euro (z tego co wiem) i jak na tą sumę grał poniżej oczekiwań.
Kosztował chyba trochę mniej, ale faktycznie może to i tak sporo jak na gościa w tym wieku. Co nie zmienia faktu że ja pamiętam go jako solidnego, sprawdzającego się w lidze gracza, który na pewno przewyższa obecnego Melo, którym wielu się tak zachwyca.
Podpisuje się pod tym rękoma i nogami. Vieira przychodził do nas mając opinię jednego z najlepszych dm-ów na świecie, a kosztował mniej niż Melo. Nie nazwałbym tego transferu wtopą Moggiego. Co prawda nie grał tak jak za najlepszych lat w Arsenalu, ale moim zdaniem nie zawiódł. Problemem ówczesnego Juve było to, że Capello grał w środku dwójka defensywnych pomocników, brakowało kogoś kreującego grę. Dlatego sromotnie polegliśmy z Arsenalem i Liverpoolem.


Obrazek
ODPOWIEDZ