Jak radzą sobie byli Juventini

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2015, 23:41

lysy1983 pisze:
wloski pisze:Jak czytam te zachwyty nad Giovinco to ogarnia mnie śmiech. Ta liga jest ogórkowa. Nie wiem czy w polskiej miałby tyle bramek.
W Parmie też grał bardzo dobrze, a większość kibiców twierdzi, że nie było obcokrajowca, który lepiej grałby w MLS, a grali/grają tam min Beckham, Henry, Defoe/ Kaka czy Villa i wcale to nie była taka emerytura jak u Del Piero w Sydney, ponieważ poszli tam jednak w troszkę młodszym wieku, a żaden z nich statystyk na poziomie mrówki nie miał;)
Może dlatego że Giovinco poszedł w sile wieku? :)


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2015, 21:39



evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2015, 19:26

wloski pisze:Jak czytam te zachwyty nad Giovinco to ogarnia mnie śmiech. Ta liga jest ogórkowa. Nie wiem czy w polskiej miałby tyle bramek.
Ta liga jest taka ogórkowa, że Pirlo, który jeszcze w zeszłym sezonie grał w podstawowym składzie Juventusu szału nie zrobi ;) Na siłę próbujecie umniejszać Mrówce, a prawda jest taka, że Giovinco to naprawdę klasowy piłkarz. Nie wiem, czy to kwestia jego psychiki czy też nie leżało mu ustawienie/taktyka w Juve, ale wszędzie indziej gdzie grał, był gwiazdą zespołu. W juniorach zresztą również błyszczał i zbierał nagrody. Ja tam się cieszę, że w końcu mu się ułożyło - zarabia duże pieniądze, gra z '10' na plecach, jest niekwestionowanym liderem drużyny i gwiazdą ligi. Niech dalej trzyma poziom i będzie wizytówką szkółki piłkarskiej Juventusu (szczególnie, że nie mamy ich wiele) :ok:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2015, 21:46

evilboy pisze:
wloski pisze:Jak czytam te zachwyty nad Giovinco to ogarnia mnie śmiech. Ta liga jest ogórkowa. Nie wiem czy w polskiej miałby tyle bramek.
Ta liga jest taka ogórkowa, że Pirlo, który jeszcze w zeszłym sezonie grał w podstawowym składzie Juventusu szału nie zrobi ;) Na siłę próbujecie umniejszać Mrówce, a prawda jest taka, że Giovinco to naprawdę klasowy piłkarz. Nie wiem, czy to kwestia jego psychiki czy też nie leżało mu ustawienie/taktyka w Juve, ale wszędzie indziej gdzie grał, był gwiazdą zespołu. W juniorach zresztą również błyszczał i zbierał nagrody. Ja tam się cieszę, że w końcu mu się ułożyło - zarabia duże pieniądze, gra z '10' na plecach, jest niekwestionowanym liderem drużyny i gwiazdą ligi. Niech dalej trzyma poziom i będzie wizytówką szkółki piłkarskiej Juventusu (szczególnie, że nie mamy ich wiele) :ok:
Zgadzam się z takim podejściem. Może Gio, żeby się pokazać potrzebuje 200% zaufania i grania pod niego. Tam on jest maestro, to przez niego przechodzi każda akcja i chłopak na pewno się w Toronto odnalazł. Nie zdziwie się, jeśli gdzieś tam dla niego miejsce na Euro się znajdzie.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2015, 23:49

Po pierwsze Pirlo grał w pierwszym składzie za zasługi. Po wtóre Giovinco to średniak, który był za słaby na Juventus. Są ludzie, którzy radzą sobie w słabych klubach, gdzie cała gra jest pod nich oraz gdzie koncentracja rywala jest znacznie mniejsza. Przecież nawet zespół z dołu tabeli uzbiera w sezonie ok. 40 bramek, a co za tym idzie gwiazdor tej drużyny będzie miał gole i asysty. W poważnym klubie nie może sobie pozwolić na tyle strzału, nie dostanie każdej piłki z szesnastki pod nogi, a rywale będą bardziej wyczuleni. W USA może jest gwiazdą, ale tam poziom jest taki, że emeryci z Europy są gwiazdami. Dziwie się, że są tu jeszcze zwolennicy tej dziwnej tezy, że Giovinco to wielki talent, tylko świat się przeciw niemu zwrócił i cały czas wiatr wieje mu w twarz.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2015, 16:57

evilboy pisze:Na siłę próbujecie umniejszać Mrówce, a prawda jest taka, że Giovinco to naprawdę klasowy piłkarz.
:rotfl: Chyba zależy o jakiej klasie mówimy :wink: Ile on jeszcze razy miałby udowodnić zarówno w Juve jak i w reprze, że jest cienki jak barszcz żeby w końcu ludzie przejrzeli na oczy? Zawodnik na jego poziomie nie ma miejsca bytu w takim klubie jak Juventus. Grać to on sobie może z ogórkami przeciwko ogórkom, pewnie wtedy jego warunki fizyczne nie odgrywają tak dużej roli stąd może sobie postrzelać.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2015, 00:32

jarmel pisze:
evilboy pisze:Na siłę próbujecie umniejszać Mrówce, a prawda jest taka, że Giovinco to naprawdę klasowy piłkarz.
:rotfl: Chyba zależy o jakiej klasie mówimy :wink: Ile on jeszcze razy miałby udowodnić zarówno w Juve jak i w reprze, że jest cienki jak barszcz żeby w końcu ludzie przejrzeli na oczy? Zawodnik na jego poziomie nie ma miejsca bytu w takim klubie jak Juventus. Grać to on sobie może z ogórkami przeciwko ogórkom, pewnie wtedy jego warunki fizyczne nie odgrywają tak dużej roli stąd może sobie postrzelać.
Może w Toronto wieje słabszy wiatr niż w Piemoncie :prochno:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2015, 17:02

Obrazek
Oficjalnie koniec kariery. Miejsce w zarządzie Romy.
Federico grał u nas chociażby w Serie B. Przyszedł z ... Torino.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2015, 17:05

Szkoda chłopa, ale Roma fajnie się zachowała dając mu miejscówkę. Przynajmniej nie zostanie bez grosza.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2015, 17:35

Do dziś nie wiem dlaczego włodarze Juve pozbyli się Federico po Serie B. Poziomem nie odstawał od takiego Molinaro.. :doh:


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2015, 17:47

Simi pisze:Do dziś nie wiem dlaczego włodarze Juve pozbyli się Federico po Serie B. Poziomem nie odstawał od takiego Molinaro.. :doh:
Tym bardziej, że kilka lat później za duet bocznych obrońców Balza-Cassani każdy na tym forum dałby się pociachać.

Ech, co to za czasy były :prochno:


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2015, 20:27

Tymczasem nasz stary znajomy Ciro Immobile zabłysnął, niestety nie na boisku :prochno: http://weszlo.com/2015/08/12/jak-obrazi ... -immobile/


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2015, 20:55

A co w tym takiego? Ten tekst pisał chyba jakiś rozżalony kibic Borussi. Immobile nie powiedział nic złego o Kloppie, przynajmniej ja na żadnej stronie nic takiego nie przeczytałem, powiedział, że nie przykładał dużej uwagi do taktyki, jedynie wytrzymałościówka, ale koniec końców go pochwalił. Co do adaptacji w drużynie może mu po prostu nie poszło. Ma komuś za złe, że mu nie pomógł, wylał żal i tyle.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2015, 02:14

Poza tym piszą tu w takim tonie, jakby trafił do Realu, ManU albo Bayernu a nie do europejskiego średniaka, jakim jest BVB. Patrząc po wynikach to z Torino Juventus więcej się natrudził niż z BVB w zeszłym sezonie


whitesignus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 196
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2015, 09:50

Obrazek

Ładna asysta Pirlo w MLS. Strzelcem Villa.
W USA sikaja po nogach z powodu jego zagrywek na treningach, pewnie nawet nie wiedzieli, że tak można grać :C

Jeśli będą mu zostawiać tyle miejsca, to Andrea wytruchta jeszcze kilka takich asyst.


Serce w barwach bialo czarnych od 2003r.
Obrazek
ODPOWIEDZ