Jak radzą sobie byli Juventini

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
SZAGI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2004
Posty: 147
Rejestracja: 07 marca 2004

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 01:33

Skibil pisze:Dude, eliminacje do GP Japonii zaczynają się o 7... O 8:30 to już będzie "po ptokach" ;) Skoro muszę wstać tak wcześnie to i mecz Alexa sobie obejrzę.
a faktycznie, dzieki ;p, eh co ta yerba robi z ludźmi.
Ein pisze:Oho. Olek uczy i bawi. Fanboje nauczą się liczyć różnicę miedzy strefami czasowymi.
Ani to śmieszne ani komiczne. hmm... tu nie ma co liczyć, wchodzisz na pierwszy lepszy livescore i masz :)


Konrad_cmf_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 89
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 08:34

Mecz własnie się zaczał. Jak juz mnie na mieszkaniu obudzili to obejrzę. Jestem ciekawy występu Alexa.

http://www.thefirstrow.eu/watch/145107/ ... ey-fc.html


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 09:24

Niestety jestem rozczarowany, że Alex wybrał taki poziom. To Sydney gra tak beznadziejnie, że większość drużyn z polskiej ligi by ich pokonało.


Forza Juve!
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 09:38

Co tu dużo pisać. Piłkarska emeryturka, szkoda że nie poszedł do MLS. Techniką nakrywa ich wszystkich dwiema czapkami, niech się bawi grą :)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 09:58

Obejrzałem jakieś 20 minut. Alex miał chyba tylko raz piłkę przy nodze. Nie wiem jak on się nacieszy grą kiedy jego drużyna tak gra.
Stein Huysegems - kolejny stary znajomy, kiedyś dawał radę w Alkmaar.


lichy696

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 95
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 10:10

Nie spodziewałem się wielkiego poziomu po tej lidze, ale to co oglądam... W każdym razie dziwna decyzja Alexa. Poziom słabiutki, trybuny puste, w ogóle słaba ta atmosfera :( A mógł wybrać Premier League...


Ps. dawno takiego ładnego szczupaka, jak ten na 2-0, nie widziałem :D


Mam jedną ************ schizofrenię...
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 10:42

tego Huysegemsa skądś kojarzę - pewnie z jakichś międzypaństwowych eliminacji przeciwko naszym Orłom. Aż sprawdziłem na angielskiej (bo nasza oczywiście nieaktualna) wiki czy w ogóle mam prawo go pamiętać czy to jedynie zbieżność nazwisk.

co do meczu, to tragedia. Oni mają problemy z przyjęciem najprostszej piłki, nic nie widzą na boisku, nikt się nie wystawia, nie ma prób uciekania obrońcom, naprawdę bardzo kiepsko. Ciężko będzie Alexowi się wyrwać stamtąd do ligi, w której umie się grać w piłę. On sam ładnie nimi kręcił, szkoda, że ten strzał z końcówki nie wszedł. Motorycznie jednak jest jeszcze słabszy niż w Juve - nawet kelnerzy bez problemu go doganiają. A to, że Ale umie się zastawić, obrócić, zwieść i nie za bardzo mają jak mu odebrać piłki, to inna sprawa.


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 14:22

Alex powinien grać do końca kariery w JUVE, a nie w jakimś Sydney FC... Jeszcze pomógł by JUVE nie raz. Zeszły sezon to pokazał. Wielki żal do zarządu pozostanie na zawsze...


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 października 2012, 06:35

Ja przepraszam bardzo,że wam nieco przerwę paplaninę(*) o Alexie ale tak po nocy,czy też nad ranem,przy lampce wina "na dobicie" przed snem postanowiłem zgłębić losy,czy też bardziej opinię o Eljero Elii :wink: w tym celu udałem się na "werderski" odpowiednik tegoż miejsca-oficjalne forum fanów Werderu :ok: JUż jakoś w dzień myślałem o tym jak on sobie tam radzi,aż nadszedł czas by coś więcej się dowiedzieć..

po osttnim meczu werderu oj część fanów ekipy z Bremy lekko beszta(dostrzega jego chyba jednak marny potencjał?) naszego ex-murzynka.
Jeden pisze np "Elia zawsze chce coś innego/wyjątkowego zrobić i też przeciwko augsburgowi miał jedną dobrą akcję w której przeszedł 3 rywali.Ale tyle niezrozumiałych,łatwych strat.Momentami z utrzymaniem się przy piłce niczym ściana(:prochno: )... w najlepszym wypadku jest on współ-biegającym,dobrym graczem przy dobrej pogodzie."

"przed własną bramką on powinien próbować zgasić,przyjąć/zgrać piłkę i przejśc do ofensywy.Tego,że rywale też zrobią krok do przodu i mu w tym mogą przeszkadzać tego mu nikt pewnie nie powiedział-wielki błąd Thomasa Schaffa ;- ) "

" no już znam powód czemu nie miał w Juve miejsca"
(inny mu odpowiada na to) "prawidłowo.No i dlaczego w hsv wiele posżło mu też źle.Ale KATS(KATS? nie mam pojęcia kto to/co to.. ale się domyślam,że jhakiś werderowski Agnelli/Marotta) ma miłośc do graczy których sporetowe osiągnięcia i kontrowersyjne cechy charakteru są dalekie od wymogów.No i właśnie na takiego piłkarza wydana została większość pieniędzy.No tu już trzeba się w głowę puknąć"

"sensownie zainwestowane 5.5mln€ i top w roku podatkowym z dwucyfrowym,milionowym deficytem..
ALe szczerze:kto co innego oczekiwał po ostatnim 2.5 roku sportowo katastrofalnie dla Elii przegranym,straconym? Pierwsze występy były jeszcze pozytywne,teraz popada on w letarg z poprzednich sezonów"


pierwszy raz w życiu bawiłem się aż tak w tłumacza :prochno: dlatego też wybaczcie jakieś literówki itp,a no i pewne idiomy ciężko było mi przetłumaczyć tak dosłownie na polski stąd np jest "współ-biegający".
Wyszły z tego 3 lampki wina,a że po piwach to wyjdzie z tego ból głowy pewnie,czyli efekt końcowy taki sam jak i (wielce prawdopodobny) efekt kupna Holendra przez werder :wink: bo (choć i sam chciałem w zeszłym sezonie aby więcej u nas grywał) chyba jednak Antek(Conte,not me) miał rację co do niego-grajek z niego marny.

E:
a,no i Eljero został zmieniony ogólnie w tym meczu w 60-którejś minucie.gwiazdka z pierwszego zdania tyczy się Alexa o którym coś tam chciałem też powiedzieć,ale...ZIEW a o 15 siena....


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 października 2012, 08:27

a tym czasem Davids został grającym trenerem w Barnet (angielska 4 liga)
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19920753


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 12:10

Aleks dzisiaj ustrzelił brameczkę, ale i tak jego drużyna przegrała 2-3 Chciałem obejrzeć mecz, niestety nie znalazłem żadnej transmisji. Poczekam na skrót z meczu. Jeśli ktoś ma jakiś dobry namiar na transmisje z Australii to bym poprosił o link


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 12:13

Na profilu fb juvepoland dziś były 3 linki


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 13:33

Czy Alex nie wyrównał tym golem rekordu wszechczasów w ilości strzelonych rzutów wolnych, należący (podobno) do Mihajlovicia?


Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 14:51

Na profilu fb juvepoland dziś były 3 linki

Komuś może się to wydać dziwne, ale nie każdy żyje w świecie fb


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 15:03

Tata pisze: Komuś może się to wydać dziwne, ale nie każdy żyje w świecie fb
To szukaj sobie linków sam. Co mnie to obchodzi czy ktoś ma fb czy nie. Chciałeś się dowiedzieć gdzie znaleźć link, odpowiedź dostałeś.


ODPOWIEDZ