Autograf Del Piero

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 23:38

Asta, tak już abstrahując od reszty - ile Ty masz wzrostu i dlaczego nie grasz w siatkę na reprezentacyjnym środku bloku?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 23:48

Jutro maja odlot kolo 24 do Wloch :)


Obrazek
Damianoss60

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2010
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2010

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 23:51

Ale wam zazdroszczę.JA TEŻ CHCE!DLACZEGO NIE DOSTAŁEM JUŻ BILETU :angry: Jutro chyba uciekam do poznania i będę koczował na lotnisku!


Obrazek
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 09:01

Pewnie po tym poście wielu mnie zje , ale muszę to napisać :P Po filmikach, które widziałem, jak piłkarze spierdzielali przed Wami, to moim zdaniem akcja była źle zorganizowana. Tak jak ktoś wcześniej pisał , można było zrobić akcje na jp grupa 100 kibiców myślę , że na bank by się zorganizowała a to zawsze lepiej dla nich jak widzą 100 niż garstkę ok 20. Po drugie jak wychodzili to wszyscy mogli śpiewać hymn Juve ( myślę ,że każdy zna) zawsze miło usłyszeć śpiew tych 20 , niż tak jak na filmiku jeden śpiewa a 2 robi Oooo. Ofc widziałem tylko część , a nie całe więc nie wiem jak było. Po 3 zawsze można przywołać śpiewem piłkarza do podejścia, typu wychodzi Del Piero i przyśpiewka na jego cześć tak samo z innymi piłkarzami, ale to tylko moje zdanie oparte na części materiału. Pozdro


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 10:22

Monte Cristo pisze:Szkoda chłopaki ze się zmyliscie, Manniger zszedł i se pstryknalem fotkę, nawet Pepe i Del Neri stali na schodach. Nie to samo co
Alex ale zawsze coś!

Spytałem Marotte po moim pokracznym włosku kiedy jutro piłkarze jadą na mecz. Jeśli się dobrze zrozumielismy to maja wyjechać miedzy 5 a 6.
no to masz pamiątkę :)

Ja już miałem ich trochę dość, 3 razy w ciągu jednego dnia piłkarze Juventusu obok mnie, ile można :smile:

By pasowało, oby tylko nie chodziło o godziny poranne i godzinę rozpoczęcia spożycia śniadania :C


przez chwilę jako Marco Buffon
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 10:30

Tigmar pisze:
Monte Cristo pisze:Szkoda chłopaki ze się zmyliscie, Manniger zszedł i se pstryknalem fotkę, nawet Pepe i Del Neri stali na schodach. Nie to samo co
Alex ale zawsze coś!

Spytałem Marotte po moim pokracznym włosku kiedy jutro piłkarze jadą na mecz. Jeśli się dobrze zrozumielismy to maja wyjechać miedzy 7 a 8.
no to masz pamiątkę :)

Ja już miałem ich trochę dość, 3 razy w ciągu jednego dnia piłkarze Juventusu obok mnie, ile można :smile:

By pasowało, oby tylko nie chodziło o godziny poranne i godzinę rozpoczęcia spożycia śniadania :C
Przy autobusie dostałem autograf Del Piero, to dopiero pamiątka ;)

No tak, nie jest łatwo być popularnym kibicem :D

Dzisiaj czuwam przy hotelu a jak co to
na lotnisko, fotka z Alexem i Chiellinim obowiązkowa!


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 11:28

Może rzeczywiście macie rację. Trzeba coś zorganizować i godnie pożegnać piłkarzy na lotnisku.
Po pierwsze: jak dostać się ze stadionu na lotnisko najszybciej?
Po drugie: kto jeszcze jest na to chętny, bo jak się pewni zbierze zwiększa liczba osób to autografów nie odmówią...
Wrzucam ten post też na temat 'wylot piłkarzy z Poznania'.
Tymczasem wyruszam w droge na mecz, bo mam spory kawałem do pokonania, a warunki jakie są każdy widzi.


Adra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 stycznia 2009
Posty: 27
Rejestracja: 13 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 18:11

Wylot do Turynu jest dokładnie o godzinie 00:45, może ktoś napisał już i przeoczyłem, ale nie szkodzi jeszcze raz podać.


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2010, 18:38

To organizujemy coś w związku z tym?


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 02:09

Monte Cristo pisze:
Tigmar pisze:
Monte Cristo pisze:Szkoda chłopaki ze się zmyliscie, Manniger zszedł i se pstryknalem fotkę, nawet Pepe i Del Neri stali na schodach. Nie to samo co
Alex ale zawsze coś!

Spytałem Marotte po moim pokracznym włosku kiedy jutro piłkarze jadą na mecz. Jeśli się dobrze zrozumielismy to maja wyjechać miedzy 7 a 8.
no to masz pamiątkę :)

Ja już miałem ich trochę dość, 3 razy w ciągu jednego dnia piłkarze Juventusu obok mnie, ile można :smile:

By pasowało, oby tylko nie chodziło o godziny poranne i godzinę rozpoczęcia spożycia śniadania :C
Przy autobusie dostałem autograf Del Piero, to dopiero pamiątka ;)

No tak, nie jest łatwo być popularnym kibicem :D

Dzisiaj czuwam przy hotelu a jak co to
na lotnisko, fotka z Alexem i Chiellinim obowiązkowa!

nie wiem czy przebijesz moje zdjęcie z Nedvedem :-)
a autograf Del Piero of course też mam ;)


przez chwilę jako Marco Buffon
4d1k

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2009
Posty: 94
Rejestracja: 01 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 02:31

Tigmar pisze: nie wiem czy przebijesz moje zdjęcie z Nedvedem :-)
a autograf Del Piero of course też mam ;)
Byłeś na lotnisku przed wylotem??


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 02:35

Ale własnie miałem wrażenia... Byłem na lotnisku. Dostałem autograf od Nedveda, Agnelliego, Pepe, Krasicia i Traore. Po prostu czułem się jak małe dziecko które otwiera prezenty od Mikołaja.

Najbardziej mi żal tego ze Del Piero nawet odsunął trochę jednego z strażników na lotnisku żeby do mnie podejść gdy go poprosiłem o zdjęcie, własnie ojciec miał zrobić fotkę a tu goryl Alexa nagle go odrywa i zdjęcie baaaardzo słabe wyszło. Niby mam autograf, był przy mnie... Ale niedosyt zostaje.


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 02:40

rowniez przebijalem sie ze stadionu na lotnisko. bylo warto,mam koszulke z autografami Alexa,Krasicia i najwazniejsze dla mnie Nedveda :) nawet sluzba celna nie byla w stanie mnie powstrzymac :) nawet ponad 1h czekania na powrotny nocny i brodzenie po kolana w sniegu nie popsulo mi nastroju


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 02:45

JuveForeverPoznan pisze:rowniez przebijalem sie ze stadionu na lotnisko. bylo warto,mam koszulke z autografami Alexa,Krasicia i najwazniejsze dla mnie Nedveda :) nawet sluzba celna nie byla w stanie mnie powstrzymac :) nawet ponad 1h czekania na powrotny nocny i brodzenie po kolana w sniegu nie popsulo mi nastroju
Ah, to ta koszulka w której maja ciebie pochować z tego co
pamietam? :D

Ze tez wogole nie pomyślałem żeby wsiąść ze sobą koszulkę, tak to
mam wszystkie autografy na papierze. Ale i tak je czeka honorowe
miejsce!


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2010, 02:52

Monte Cristo pisze:
JuveForeverPoznan pisze:rowniez przebijalem sie ze stadionu na lotnisko. bylo warto,mam koszulke z autografami Alexa,Krasicia i najwazniejsze dla mnie Nedveda :) nawet sluzba celna nie byla w stanie mnie powstrzymac :) nawet ponad 1h czekania na powrotny nocny i brodzenie po kolana w sniegu nie popsulo mi nastroju
Ah, to ta koszulka w której maja ciebie pochować z tego co
pamietam? :D

Ze tez wogole nie pomyślałem żeby wsiąść ze sobą koszulkę, tak to
mam wszystkie autografy na papierze. Ale i tak je czeka honorowe
miejsce!
dokladnie ta koszulka :) musze ja jakos zabezpieczyc.ja myslalem o mojej duzej fladze ktora wisi nad lozkiem, ale wybralem koszulke. Milos sie zrewanzowal za brak autografu po treningu. koncze herbate i ide do lozka,zlapal mnie bol gardla i katar. ale bylo warto


ODPOWIEDZ