Autograf Del Piero

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2010, 19:31

Tytułowy autograf Alessandro del Piero to moje jedno z największych marzeń i mecz Juve- Lech jest doskonałą okazją, aby to marzenie zrealizować.
Już teraz wiem, że niezależnie, czy uda się zdobyć bilet na mecz będę w okolicach 1 grudnia w Poznaniu.
Chciałbym więc Was zapytać, kiedy będzie możliwość ewentualnego złapania na chwilę graczy Juventusu, aby zyskać autograf lub zdjęcie. Teraz, kiedy już jesteście bogatsi o doświadczenie z meczu z Red Bull możecie wstępnie stwierdzić, kiedy taka szansa się pojawi, czyli np. przylot drużyny na lotnisko, czy jakiś otwarty trening lub coś w tym guście.
Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek informacje proszę o pisanie.
Pozdrawiam.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2010, 19:39

Miałem napisać dokładnie takiego samego posta, brawa dla autora.
Również mam takie samo marzenie i pytanie. Ale jednak chciałbym celować trochę wyżej, bo marzy mi się zdjęcie z ulubionym piłkarzem :smile: . Szkoda, że jest to mało realne ;)


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2010, 19:41

artoni pisze:Tytułowy autograf Alessandro del Piero to moje jedno z największych marzeń i mecz Juve- Lech jest doskonałą okazją, aby to marzenie zrealizować.
Już teraz wiem, że niezależnie, czy uda się zdobyć bilet na mecz będę w okolicach 1 grudnia w Poznaniu.
Chciałbym więc Was zapytać, kiedy będzie możliwość ewentualnego złapania na chwilę graczy Juventusu, aby zyskać autograf lub zdjęcie. Teraz, kiedy już jesteście bogatsi o doświadczenie z meczu z Red Bull możecie wstępnie stwierdzić, kiedy taka szansa się pojawi, czyli np. przylot drużyny na lotnisko, czy jakiś otwarty trening lub coś w tym guście.
Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek informacje proszę o pisanie.
Pozdrawiam.
Podczas tego spotkania trudno będzie Ci nawet zobaczyć del Piero, tak sądzę.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 października 2010, 20:15

Nie przesadzaj. Zarządzimy ogólnokrajową mobilizację, zdobędziemy plan pobytu drużyny, opracujemy taktykę, której nie powstydziłby się Lippi i nie wymkną się nam. :dance:


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2010, 20:16

wojczech7 pisze:
artoni pisze:Tytułowy autograf Alessandro del Piero to moje jedno z największych marzeń i mecz Juve- Lech jest doskonałą okazją, aby to marzenie zrealizować.
Już teraz wiem, że niezależnie, czy uda się zdobyć bilet na mecz będę w okolicach 1 grudnia w Poznaniu.
Chciałbym więc Was zapytać, kiedy będzie możliwość ewentualnego złapania na chwilę graczy Juventusu, aby zyskać autograf lub zdjęcie. Teraz, kiedy już jesteście bogatsi o doświadczenie z meczu z Red Bull możecie wstępnie stwierdzić, kiedy taka szansa się pojawi, czyli np. przylot drużyny na lotnisko, czy jakiś otwarty trening lub coś w tym guście.
Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek informacje proszę o pisanie.
Pozdrawiam.
Podczas tego spotkania trudno będzie Ci nawet zobaczyć del Piero, tak sądzę.
Nie chodzi o to, by miało się to stać w trakcie meczu, albo przed lub po, a nawet tego samego dnia. Zdaję sobie sprawę, że będzie to praktycznie nierealne. Ale jeśli jest szansa na dzień wczesniej to proszę pisać.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2010, 23:19

Kumpel, fan Barcy, mieszkający w Wielkopolsce był w Krakowie przy okazji meczu Wisła-Barcelona. Dostał bilety stojąc w kolejce, oglądał mecz z trybun. Był przed hotelem Barcelony, ma zdjęcia z Yaya Toure, Iniestą czy Laportą :P Autografy również. A więc się da, jeśli się chce 8)


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2010, 07:36

Heh, jest to temat do dyskusji.. Ostatnio mecz Lecha z klasową drużyną skończył się tak, że nawet w hotelu, na lotnisku, drodze nie widziano piłkarzy.. Warto próbować, z forum kolekcja24.pl wiem, że autografy "próbować" zbierać będzie dużo kolekcjonerów, może spiknij się z nimi xD

Zycze powodzenia(ja juz wysłałem list do Del Piero ze znaczkiem zwrotnym, czekam na odp :)


NaXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 4
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2010, 09:07

Pluto pisze:Nie przesadzaj. Zarządzimy ogólnokrajową mobilizację, zdobędziemy plan pobytu drużyny, opracujemy taktykę, której nie powstydziłby się Lippi i nie wymkną się nam. :dance:
A moze zablokujemy ruch powietrzny, i Juventini zablokuja granice... Gdy juve sie bd chcialo wydostac, zarzadamy autografow dla wszystkich :> :D


Obrazek
Jedno serce!
Jedno bicie!
Juventus Turyn!
Ponad życie!
18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2010, 14:59

moim zdaniem to jedynie pod hotelem ale tak ja prędzej ktos powiedział www.kolekcja24.pl tam napewno się już szykują;)


dojek4

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 listopada 2010
Posty: 3
Rejestracja: 24 listopada 2010

Nieprzeczytany post 24 listopada 2010, 19:16

Piłkarze Manchesteru City i WKSu gdy grali w Poznaniu mieszkali w Sheratonie bez problemu można ich było zobaczyć jak jechali na trening itp. jeśli się stało pod hotelem.


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 listopada 2010, 19:53

Gwiazdorzy z Man City chyba nie potrafią pisać, bo nie podeszli do nikogo. Mam nadzieję, że "Nasi" tak nie zrobią.


10 Szymon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 171
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2010, 20:51

Reaper pisze:Gwiazdorzy z Man City chyba nie potrafią pisać, bo nie podeszli do nikogo. Mam nadzieję, że "Nasi" tak nie zrobią.
a o której lądowali w Poznaniu?
dojek4 pisze:Piłkarze Manchesteru City i WKSu gdy grali w Poznaniu mieszkali w Sheratonie bez problemu można ich było zobaczyć jak jechali na trening itp. jeśli się stało pod hotelem.
a o której mieli treningi :D i którzy?


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2010, 21:19

dużo ludzi powołuje się na stronę kolekcja24.pl . trochę to forum jest nieczytelne w poszukiwaniu czego takiego. może mógłby ktoś dać jakiś konkretniejszy link? Dzięki.


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 19:44

byłem tam i założyłem temat, ale jakiś konkretów nikt nie powiedział. W tym momencie interesuje mnie inna rzecz. Przyjadę do Poznania dopiero w dzień meczu, więc będę szukał szansy na autograf raczej po spotkaniu. Np pod hotelem, gdzie będą mieszkać. w dzień po meczu, zanim wsiądą do autokaru jadącego na lotnisko. Myślę, że tu będzie największe prawdopodobieństwo.
Może ktoś pomóc?
Powiedzieć, gdzie piłkarze będą mieszkać i np. kiedy mają lot. Każda informacja jest cenna.
Proszę... ktoś musi coś wiedzieć, przecież tu jest dużo ludzi z Poznania.


Arqueno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 sierpnia 2010
Posty: 13
Rejestracja: 11 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 20:38

Też chciałbym poznać te cenne informacje. :)


ODPOWIEDZ