Calciopoli

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
Zablokowany
Internazionale

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2007
Posty: 40
Rejestracja: 01 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 marca 2009, 21:29

Jak tak bardzo wam to przeszkadza, to spoko zmieniłem... Tylko nie wiem co was w tamtym podpisie denerwowało? Jak tu nadążyć za kibicami Juve :)
bloktorun pisze: Mi to zamiast deklaracji bardziej przypomina kopiuj/wklej z wikipedii :lol: Ale już koniec tej bezsensownej dyskusji. User napisałał że nie będzie z nami rozmawiał. Ale założyciel tematu ma naoczny dowód na... niechęć obu stron po tej całej "aferze korupcyjnej"
Bo to było kopiuj-wklej, ale mniejsza o to. Faktem jest wzajemna niechęć kibiców obu klubów po tej całej aferze i długo jeszcze Calciopoli będzie odbijało się na stosunkach obu klubów (nie tylko kibiców, ale również całych klubów).


Forza Inter!
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 marca 2009, 22:23

Internazionale pisze:
Bo to było kopiuj-wklej, ale mniejsza o to. Faktem jest wzajemna niechęć kibiców obu klubów po tej całej aferze i długo jeszcze Calciopoli będzie odbijało się na stosunkach obu klubów (nie tylko kibiców, ale również całych klubów).
Jeśli o mnie chodzi i pewnie wielu innych użytkowników nienawiść do interu nie zmieniła się znacząco po Calciopoli. U mnie to jest constans.


Leppa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2004
Posty: 4
Rejestracja: 08 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 14:57

Dziękuje wszystkim za linki a co do pracy to będzie obiektywna bo nie sposób pominąc faktu, że Inter przez ostatnie 2 lata dostał od sędziów więcej punktów niż Juve przez 10:)


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 16:56

I tym optymistycznym akcentem temat zamykamy.

Trolle moga wracac do klatek.


Jesli autor tematu bedzie sobie zyczyl dalszej pomocy prosze o kontakt na priv.


qurter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 czerwca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 27 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 25 marca 2013, 15:00

Witam tak sobie się zastanawiam co będzie dalej czy oddadzą nam kiedyś te mistrzostwa czy Agnielli jeszcze coś działa ? Tak sobie ostatnio powróciłem do tych tematów na tym forum co wtedy działo się w 2006 roku jak reagowali niektórzy tutaj kibice itp. Z jednego jestem teraz dumny że Juve znowu jest w czołówce i ma odpowiednich ludzi na odpowiednich miejscach. Oraz musze przyznać że dzisiejsze Juve podoba mi się bardziej niż Juve po śmierci Umberto gdyż wtedy mogły się dziać różne rzeczy które knuł Moggi oraz to że w Juve w tamtym czasie grało sporo Judaszy i Zdrajców.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 marca 2013, 15:54

Myślisz, że jak byśmy teraz zostali zrzucenie do serie b to nie znalazło by się paru "judaszów i zdrajców" ??
A co do calciopoli to nic z tego dalej nie będzie, zostanie tak jak teraz, zamiecione pod dywan, co by nie wyszło na temat tamtego procesu, FiGC będzie udawało że nie ma tematu i nic się nie dzieje, bo to oni musieli by nam przyznać oficjalnie z powrotem te tytuły, a to by znaczyło, że degradacja była bezpodstawna i jednocześnie FIGC przyznało by się do błędu i dało by nam podstawy do walki o meeeega odszkodowania dla nas. Tak więc, nie, nie ma szans na jakikolwiek korzystny dla nas zwrot w tej sprawie.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 marca 2013, 15:54

Nie żartujmy, bo czego można się spodziewać? Że złodziej odda co ukradł? :angry:
Szkoda gadać.


qurter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 czerwca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 27 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 25 marca 2013, 16:51

teraz także znalazło by się prau zdrajców jak i judaszy ale w tamtym okresie było ich sporo.Po tym co zrobił nam Thuram który stracił u mnie sympatię, za to co mówił w wywiadach bądź Mutu którego wyciągneliśmy z niesamowitego bagna. Mniej mam żalu do Zambro i Cannavaro(chociaż tutaj mimo że był z nami 2 lata i zapewniał nas że zostanie a zrobił inaczej). Co do afery to przykro jest mi że nic już nie da się zrobić może gdyby wtedy nowy zarząd walczył do końca nie musielibyśmy grać w Serii B ;/ Ale jestem niezmiernie szczęsliwy że prawdziwi fani wytrzymali to i mogą podziwiać sukcesy nowego wspanialszego Juve!


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 marca 2013, 17:23

Wątek był przerabiany tyle razy, że nic nowego nie można już dodać. Btw. kto to jest ten cały Agnielli?


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2013, 02:49

Przyznam szczerze, że przez lata pozostawałem całkowicie głuchy na doniesienia o Calciopoli. Nie interesowało mnie to i nie chciałem, by zaczęło. Skupiałem się wyłącznie na piłce i do dziś nie wiem o co tam chodziło, poza tym, że Moggi wpływał na wybór obsady sędziowskiej. Teraz naszło mnie i postanowiłem poszukać co się z nim stało. Czy został skazany, za co, kiedy, czy się odwołał, czy został z czegoś uniewinniony. Niestety nic konkretnego nie mogę znaleźć. Raz jakiś tajemniczy news, że prawda wyszła na jaw, raz, że idzie z Interem na wojnę do sądu. Same pieprzenie, pierdoły i domysły prasy. Przypomina mi się, że kiedyś żądano dla niego 5 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Mógłby ktoś powiedzieć jak się to wszystko skończyło? Za co aktualnie jest skazany/zawieszony, co z prawie 6-letnią karą pozbawienia wolności?


ObrazekObrazek
Zablokowany