Czy nowy herb jest lepszy od starego?

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Który herb jest lepszy?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 16:39

Który z herbów Juve jest lepszy ten z lat 90 czy ten który jest obecnie?
Według mnie fajniejszy jest nowy. Taki...... nowoczesny :P i w ogóle jest super.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 17:03

mi też się bardziej podoba nowy niż stary i jestem za ty żeby co jakiś czas go uaktualniać (zmieniać) bo to przecież nie pierwsza zmiana ale co do koszulek to pasy były od zawsze i muszą zostać!!!!


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 17:04

Zdecydowanie nowy(obecny). Bardziej nowoczesny i wyrazisty. Stary znaczek był trochę ponury i mniej czytelny niż aktualny.
Myślę że obecny znaczek jest świetnie skomponowanym duetem białego i czarnego koloru z lekką domieszką żółtego. :smile: Przewaga białych i czrnych kolorów odzwierciedla kolor naszego klubu. Po prostu nowy znaczekjest bardziej nowoczesny, noi ładniejszy.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2006, 17:07 przez juveman7, łącznie zmieniany 2 razy.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 17:05

Nowy herb jest dużo ładniejszy.. Dobrze by było, żeby wszystkie kluby zrobiły taki lifting ;)


Noi Siamo Juventus.
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 17:08

Myślę, że teraźniejszy herb Juventusu jest lepszy od tego z lat 90-tych. Ale nie można poprzestać i trzeba go jeszcze zmieniać, by na kolejne lata wygladał jeszcze lepiej :dance: lecz nei wolno zapominać, iż herb lat 90-tych a także i dzisiejszy był bądz jest herbem naszego klubu, wiec porownywanie nie na miejscu :P


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 17:10

Zarzucano wilekotrotnie nowemu, że jest zbyt uproszczony itp. Ale mnie to odpowiada. Jest bardziej czytelny i taki nowoczesny :D Jedyny minus, to wg mnie brak gwiazdek nad herbem, jak to miało miejsce w starym :?


ickers

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2004
Posty: 27
Rejestracja: 08 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 17:33

Noo wg mnie nowy jest bardziej stylowy i nowocześniejszy chociaż wg mnie klub nie powinien za często zmieniać herbu,ponieważ jest on częścią historii. :D


Obrazek
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 17:59

Dla mnie stary - klasa sama w sobie, odzwierciedla dokładnie to czym była stara dama ... dla mnie ten nowy nie ma duszy, a przy starym pokochałem juve, więc sentyment pozostał.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 18:42

I ten i ten mi sie podobaja... stary jest taki bardziej ekscentryczny ( czy jakos tak :P) ale nowy ejst nowoczesny i pasuje do nowych trendow strojow... PzDr ! ;)


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 18:51

Mi również bardziej podoba sie nowy. Jest bardziej nowoczesny. Jedyny minus to rzeczywiście brak gwiazdek nad nim.
Co do zmieniania herbów to nie jestem zwolennikiem tego, klub powinien mieć zawsze nie zmienny herb. Po to aby zachować tradycję.

P.S mam pytanie : ile Juventus miał już herbów w całej historii ??


zenek gepardovic

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2006
Posty: 23
Rejestracja: 08 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 19:32

mi się bardziej podoba stary nie wiem dlaczego może ze moja pierwsza koszulka juve własnie z takim znaczkiem była


JUVE is the best!!!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 19:42

A pamietam jakie obuzenie towarzyszylo zmianie herbu w komentarzach na forum :whistle: No i jak widac po ankiecie i po dotychczasowych wypowiedziach chyba juz wiekszosc sie przyzwyczaila i podoba sie nowy herb :P Ja powiem tak: tamten mi sie podobal tak samo jak i ten, bo jak dla mnie jest to przede wszystkim kwestia przyzwyczajenia. I w dodatku przeciez az tak duzo sie nie zmienil :wink:


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 23:48

Nie zwracam na to dużej uwagi, ale jak już miałbym wybierać to chyba stary... miłe wspomnienia, gwiazdki nad herbem, wyraźniejsza zebra(w tym nowym to wygląda jak połączenie psa z minotaurem)...


Capo di tutti capi
ickers

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2004
Posty: 27
Rejestracja: 08 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2006, 07:59

P.S mam pytanie : ile Juventus miał już herbów w całej historii ??
O ile się nie mylę jest to nasz drugi herb.


Obrazek
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2006, 08:15

ickers pisze:O ile się nie mylę jest to nasz drugi herb.
O tyle co... :prochno: bo sie mylisz niestety - to juz 6 wzor herbu...
No a tak w nawiazaniu do tematu - herb zmienilismy 2 lata temu, wiec jak zobaczylem ten temat na forum to nie powiem, ze sie troche zdziwilem - ale rozumiem, ze mamy sie wypowiadac po tym okresie oswajania z nowym herbem 8) Herb jako taki podoba mi sie, ale nadal utrzymuje, ze nie trzeba bylo go zmieniac tamten tez byl spoko (tak btw. ciekawy jestem co by zrobili ze starym jakby juz Juve 30 scudetto zdobylo - musieli by zmienic chyba, zeby 3 gwiazdki byly :) ) - no w tym herbie brakuje mi wlasnie tych gwiazdek - przeciez moglibysmy sie chwalic nimi, a teraz nie ma ich :twisted:
Ale i tak do tej pory w takich stacjach jak TVN przy prezentacji grup LM itd. ciagle wklejaja stary herb :prochno:


Obrazek
ODPOWIEDZ