Del Piero - biografia

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
delPiotr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2003
Posty: 20
Rejestracja: 17 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 10:54

Mam takie pytanko, a mianowicie czy ma może zna ktoś dokładną biografię ALexa? Znaczy mam tu na myśli kokretnie jego życie prywatne, tzn jaki miał pierwszy samochód, pierwsze mieszkanie, ile dziewczyn itp.
Pytam dlatego, bo znalazłem na necie sporo informacji o tym, ale każda mówi co innego. Dlatego juz sam nie wiem, która jest prawdziwa. Jesli ktos cos wie na ten temat prosilbym o jakas odpowiedź. Z gory dzieki

P.s Nie wiem czy to aby odopowiedni dzial, ale mam nadzieje, że tak :-D


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 14:03

Nie wiem czy Ci pomoge i czy tu juz sprawdzales ale na JP jest naprawde wyczerpująca biografia. Pod adresem http://juvepoland.com/text.php?id=143

Sorry jak na nic sie nie zdało :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2006, 14:17

http://90minut.com/index.php?akcja=biog ... _Del_Piero

Całe życie Alexa w pigułce.Myślę że dośc dobry opis Jego karieryi nie tylko kariery.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
delPiotr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2003
Posty: 20
Rejestracja: 17 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 00:22

Dzieki za odpowiedź
Chociaż szczerze mówiąc, to te biografie już czytałem są dobre choć nie do końca wyczerpujące.
Właściwie w tym moim poście chciałem sie zapytać o życie prywatne Alexa, ponieważ nie dawno wyczytałem, że Alex był związany z Valeria Marini, o której nic nie wiedziałemi nie wiem czy to jest prawda czy tylko jakas plotka?
I z tego co dobrze wiem, to del Piero gustuje w samochodach marki Lancia, ale też nie wiem czy dalej tak jest. Czy może ktoś wie ile samochodów ma Alex? Bo np. o innych gwiazdach jest to wszystko obszernie opisane natomiast coraz mniej wiadomosci zamieszcza sie o takich pilkarzach jakim jest del Piero.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2006, 23:21

delPiotr pisze:Dzieki za odpowiedź
Chociaż szczerze mówiąc, to te biografie już czytałem są dobre choć nie do końca wyczerpujące.
Właściwie w tym moim poście chciałem sie zapytać o życie prywatne Alexa, ponieważ nie dawno wyczytałem, że Alex był związany z Valeria Marini, o której nic nie wiedziałemi nie wiem czy to jest prawda czy tylko jakas plotka?
I z tego co dobrze wiem, to del Piero gustuje w samochodach marki Lancia, ale też nie wiem czy dalej tak jest. Czy może ktoś wie ile samochodów ma Alex? Bo np. o innych gwiazdach jest to wszystko obszernie opisane natomiast coraz mniej wiadomosci zamieszcza sie o takich pilkarzach jakim jest del Piero.
Co za różnica ile piłkarz ma żon, samochodów i czy depiluje sobie nogi. Dla mnie to śmieszne, zaglądanie piłkarzom w życie prywatne, do portfela czy do łóżka. Piłkarz ma grać, strzelać bramki, osiągać sukcesy i dawać z siebie wszystko dla klubu. To co robi po treningach to jego prywatna sprawa.

P.S. "Del" przy nazwisku Del Piero piszę się z dużej litery...


delPiotr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2003
Posty: 20
Rejestracja: 17 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2006, 01:30

I co ty DeeJay możesz znać sie na piłce...
Po pierwsze ten post był założony dawno temu...
a po drugie życie prywatne znanego piłkarza jest również bardzo ważne, gdyż określa jego wizerunek i daje przykład najmłodszym! Nikt nie staje się od razu najlepszym sportowcem, piłkarzem na świecie!
DeeJay napisał:

Kod: Zaznacz cały

Piłkarz ma grać, strzelać bramki, osiągać sukcesy i dawać z siebie wszystko dla klubu.
Piłkarz to nie robot i każdy ma swoje słabości

DeeJay napisał:

Kod: Zaznacz cały

Dla mnie to śmieszne, zaglądanie piłkarzom w życie prywatne, To co robi po treningach to jego prywatna sprawa.
No ciekaw jestem czy nigdy nie czytałeś o wybrykach Beckhama, Rooney'a, Rodman, Iverson, Tyson... itd
I ciekawe jaki po przeczytaniu danych artykułów rzucasz światopogląd na nich, czy dalej ich uwielbiasz czy rzucasz mniejszy hura-optymizm!
Następnie możemy powiedzieć o reklamach... Gdzie wybór danego produktu przez sławnego piłkarza przynosi ogromne zyski itp itd...
i to wszystko jest komercja poza klubowa

A poza tym człowiek publiczny zmuszony jest do ujawnienia swojego życia prywatnego i przed tym się nie ustrzeże przed paparazzi! To samo tyczy się polityków, znanych ludzi, aktorów itd...

A dla jasności konkretnej dodam tylko, że takie wiadomości zbiera się do pisana np. artykułów, prac magisterskich, jakichś felietonów...

[/code]


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 listopada 2006, 10:15

delPiotr pisze:I co ty DeeJay możesz znać sie na piłce...
Ty za to pewnie dobrze wiesz, z kim spał wczoraj Del Piero. :dance:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2006, 11:37

DeeJay pisze:
delPiotr pisze:I co ty DeeJay możesz znać sie na piłce...
Ty za to pewnie dobrze wiesz, z kim spał wczoraj Del Piero. :dance:
Nie wiem czy wie to delPiotr, ale mi sie wydaje, że Alex spał ze swoją żoną Sonią :D


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 listopada 2006, 12:30

Co wiecej... pewno oka nie zmrużyli :smile:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2006, 12:41

Tak apropo życia Alexa, to już chyba najwyższy czas, żeby na świecie pojawił sie Alessandro Junior Del Piero i poszedł w ślady ojca :D


Obrazek
diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 12:26

19 września to data, o której każdy kibic Juventusu powinien pamiętać. Nie ze względu na wielkie zwycięstwo odniesione tego dnia, a dlatego, że 16 lat temu rozpoczął się nowy rozdział w historii Juventusu. W 1993 roku na Stadio Delle Alpi Juventus podejmował Reggianę, mecz zakończył się zwycięstwem Bianconerich 4-0, ale najważniejsze wydarzenie miało miejsce w 80 minucie, gdy Fabrizio Ravanelli, strzelec pierwszej bramki, zszedł za wtedy prawie 19-letniego chłopaka obdarzonego wielkim talentem. Minutę później wszystko potwierdziło się na boisku, gdy zmiennik ustalił wynik spotkania. Bramkarz Reggiany Andrea Sardini nie wiedział wtedy, że stanie się częścią tej historii, ponieważ to właśniego jego pokonał Alessandro Del Piero, zdobywając swoją pierwszą bramkę w Serie A. Kolejne 261 (do teraz) były tylko kwestią czasu...

skopiowane z SoloJuve po to aby przypomnieć na JuvePoland
Ostatnio zmieniony 19 września 2009, 19:58 przez diegoool, łącznie zmieniany 1 raz.


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 17:54

diegoool pisze:19 września to data, o której każdy kibic Juventusu powinien pamiętać. Nie ze względu na wielkie zwycięstwo odniesione tego dnia, a dlatego, że 16 lat temu rozpoczął się nowy rozdział w historii Juventusu. W 1993 roku na Stadio Delle Alpi Juventus podejmował Reggianę, mecz zakończył się zwycięstwem Bianconerich 4-0, ale najważniejsze wydarzenie miało miejsce w 80 minucie, gdy Fabrizio Ravanelli, strzelec pierwszej bramki, zszedł za wtedy prawie 19-letniego chłopaka obdarzonego wielkim talentem. Minutę później wszystko potwierdziło się na boisku, gdy zmiennik ustalił wynik spotkania. Bramkarz Reggiany Andrea Sardini nie wiedział wtedy, że stanie się częścią tej historii, ponieważ to właśniego jego pokonał Alessandro Del Piero, zdobywając swoją pierwszą bramkę w Serie A. Kolejne 261 (do teraz) były tylko kwestią czasu...
Ehhh, nawet sobie szczerze mówiąc nie zdawałem sprawy :] Fajnie, że jest ktoś, kto to pamięta i nam przypomniał :]


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 17:58

diegoool pisze:19 września to data, o której każdy kibic Juventusu powinien pamiętać. Nie ze względu na wielkie zwycięstwo odniesione tego dnia, a dlatego, że 16 lat temu rozpoczął się nowy rozdział w historii Juventusu. W 1993 roku na Stadio Delle Alpi Juventus podejmował Reggianę, mecz zakończył się zwycięstwem Bianconerich 4-0, ale najważniejsze wydarzenie miało miejsce w 80 minucie, gdy Fabrizio Ravanelli, strzelec pierwszej bramki, zszedł za wtedy prawie 19-letniego chłopaka obdarzonego wielkim talentem. Minutę później wszystko potwierdziło się na boisku, gdy zmiennik ustalił wynik spotkania. Bramkarz Reggiany Andrea Sardini nie wiedział wtedy, że stanie się częścią tej historii, ponieważ to właśniego jego pokonał Alessandro Del Piero, zdobywając swoją pierwszą bramkę w Serie A. Kolejne 261 (do teraz) były tylko kwestią czasu...
Przecież to nie jest Twój post, tylko skopiowany news z innej stronki o Juventusie i to bez żadnego źródła :?


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 19:37

Dobra skopiowane czy nie, ma ktos link na YT do tego gola? :)


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2009, 19:40

stahoo pisze:Dobra skopiowane czy nie, ma ktos link na YT do tego gola? :)
A prosze bardzo :P


ODPOWIEDZ