Zbigniew Boniek

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2008, 21:34

Były reprezentant Polski i piłkarz Juventusu Turyn, Zbigniew Boniek stwierdził, że w bieżącym sezonie zespół Starej Damy nie ma żadnych szans na Scudetto.

- Nie róbcie sobie żartów - wprost powiedział Boniek, odpowiadając na pytanie włoskiego dziennikarza dotyczące szans Juventusu na mistrzostwo Włoch - Ciężko będzie nawet osiągnąć wicemistrzostwo, bowiem Roma ma coś, co pozwoli jej skutecznie finiszować.

Po 31. kolejkach Serie A Juventus zajmuje trzecie miejsce w tabeli, tracąc do prowadzącego Interu jedenaście punktów. Ekipa Claudio Ranieriego ma jednak jeszcze zaległy mecz do rozegrania.

ASinfo.

Nie chciałem nawet pokazywać tego newsa, bo najczęściej się już nie interesuje wypowiedziami tego "sławnego" piłkarza, który kisi swoją pupcię w Rzymie i chyba mu tam coś, co nazywa się rozum, wyżarło, bo jeśli za każdym razem, kiedy jest poruszany temat Romy i Juventusu to bierze stronę Romy, jakby niby nic, to oznacza, że jest mało obiektywny, to Juventus mu dał szansę zaistnieć, zdobywać puchary, a Roma dała dużo mniej, coś mi się wydaje, że boi się, że jakiś kibol Romy by go zatrzasł gdyby powiedział, coś złego na temat drużyny ze stolicy Włoch.

Ekspert od siedmiu boleści :roll: . :smile: .


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2008, 21:54

Co nie zmienia że często ten człowiek ma rację.
I też tym razem wcale bez niej nie jest. Szanse na Mistrzostwo Włoch są iluzoryczne. Ciężko będzie wywalczyć 2 miejsce szczególnie ze Roma w zasadzie odpadła z LM, tak więc skupi się na obronie swojej pozycji.

A na przegranie przez Inter 2 meczów i remis lub 3 mecze na to bym tym bardziej nie liczył - może i ta dużyna jest w dolku ale chyba nie aż takim.
Ale to jest piłka i wszystko jest możliwe choć malo prawdopodobne


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2008, 22:20

Oskar8 pisze:Co nie zmienia że często ten człowiek ma rację.
I też tym razem wcale bez niej nie jest. Szanse na Mistrzostwo Włoch są iluzoryczne. Ciężko będzie wywalczyć 2 miejsce szczególnie ze Roma w zasadzie odpadła z LM, tak więc skupi się na obronie swojej pozycji.

A na przegranie przez Inter 2 meczów i remis lub 3 mecze na to bym tym bardziej nie liczył - może i ta dużyna jest w dolku ale chyba nie aż takim.
Ale to jest piłka i wszystko jest możliwe choć malo prawdopodobne
Ja to troszkę inaczej widzę, bo za każdym razem jeśli tylko może, próbuje pokazać, kogo jest kibicem, a kogo nie lubi i komu nie zawdzięcza nic (czyt. Juventus), mądry człowiek się tak nie zachowuje, ale może mu pora wybaczyć, w końcu jest Polakiem, a u nas praktycznie na każdym kroku jest taki zwyczaj jaki pokazuje p. Boniek.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2008, 15:01

wloski pisze:Ja to troszkę inaczej widzę, bo za każdym razem jeśli tylko może, próbuje pokazać, kogo jest kibicem, a kogo nie lubi i komu nie zawdzięcza nic (czyt. Juventus), (...)
A kiedy Boniek wypowiadał się, że nie zawdzięcza nic Juventusowi ?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2008, 17:20

Dajmy spokój z komentowaniem słów tego "znawcy". Kiepski trener, beznadziejny selekcjoner, słabiutki działacz. Pamiętam ten jego "Goal & Go", pożal się Boże firmę. Zajmować się nim i jego wypowiedziami to tyle co słuchać Wałęsy, który żeby się o nim mówiło, zdradza "zafascynowanej" publice, że przestał być prawiczkiem w wieku 16 lat. Boniek ma kompleks JUVE, bo działacze nie proponują mu stanowiska, a chłop chce brylować. No ale do tego trzeba umieć się wypowiedzieć! Niestety tego "piękny w nocy" rudzielec nie potrafi.


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
Bieri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 3
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2008, 22:36

Wiem ze może to nie do tematu, ale nie wiem czemu nie luie tego człowieka :) Tak samo jak inzaghiego


Adis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2008
Posty: 43
Rejestracja: 02 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 14:52

"Boniek cieszy się, że Boruc trafił do ligi, w której będzie miał szansę walczyć z wieloma silnymi rywalami. - W Szkocji liczyły się tylko Celtic i Rangersi. Tutaj co tydzień będą go czekać trudne mecze - jest Inter, Milan, Roma, Lazio, Napoli, Palermo i wiele innych klubów. Artur musiał coś zmienić, to była dla niego ostatnia szansa - dodaje były reprezentant Polski."

Z każdym kolejnym wywiadem moja sympatia (o ile jeszcze można o tym mówić) do tego pana maleje.


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 15:05

no już nie bądź taki skrupulatny. zapomniał po prostu.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 15:29

Zapomniał??!! O Juve się nie zapomina :evil: .Boniek o ile piłkarzem był świetnym to teraz z Niego ani trener ani działacz ani znawca piłki a do tego często krytykuje Juventus, umniejsza zasługi naszego ukochanego klubu i zdaje się zapominac o tym, że sam zapisał piękno kartę historii Juve. :angry:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 15:59

No tak to jest. Największe sukcesy odnosił w Juventusie, ale wszyscy bardziej zapamiętali Go jako gracza Romy. To Jego sprawa jakie kluby wymienia w wywiadach i nic Nam do tego...


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 16:04

rafal-1897 pisze:No tak to jest. Największe sukcesy odnosił w Juventusie, ale wszyscy bardziej zapamiętali Go jako gracza Romy. To Jego sprawa jakie kluby wymienia w wywiadach i nic Nam do tego...

Racja, to Jego sprawa, ale dziwi mnie, że tak unika wiązania Go z Juve a woli gdy jest wiązany z Romą.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 16:13

Gandalf8 pisze:
rafal-1897 pisze:No tak to jest. Największe sukcesy odnosił w Juventusie, ale wszyscy bardziej zapamiętali Go jako gracza Romy. To Jego sprawa jakie kluby wymienia w wywiadach i nic Nam do tego...

Racja, to Jego sprawa, ale dziwi mnie, że tak unika wiązania Go z Juve a woli gdy jest wiązany z Romą.
Spójrz na kolor Jego włosów i na barwy Romy, a się dowiesz :P

A na serio to może dlatego, że ludzie chcą Go tak kojarzyć. Ostatnio nie zauważam wielu kibiców Juve (przynajmniej w Poznaniu). Ale czemu Boniek unika Juve - to już pytanie do niego. Jest jeszcze możliwość, że ta wypowiedź było przerobiona i wycieli Juventus :think: .


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2010, 12:18

rafal-1897 pisze:
Gandalf8 pisze:
rafal-1897 pisze:No tak to jest. Największe sukcesy odnosił w Juventusie, ale wszyscy bardziej zapamiętali Go jako gracza Romy. To Jego sprawa jakie kluby wymienia w wywiadach i nic Nam do tego...

Racja, to Jego sprawa, ale dziwi mnie, że tak unika wiązania Go z Juve a woli gdy jest wiązany z Romą.
Spójrz na kolor Jego włosów i na barwy Romy, a się dowiesz :P

A na serio to może dlatego, że ludzie chcą Go tak kojarzyć. Ostatnio nie zauważam wielu kibiców Juve (przynajmniej w Poznaniu). Ale czemu Boniek unika Juve - to już pytanie do niego. Jest jeszcze możliwość, że ta wypowiedź było przerobiona i wycieli Juventus :think: .
krytykujesz Bonka a Ty w sercu zapewne nie masz tylko jednego klubu mozna tak zinterpretowac po Twoim opisie.

co do Bonka to prawda najwieksze sukcesy odnosil z Juve ja jako kibic jak uslysze nazwisko Boniek to najpierw wlasnie kojarze go z Juve a nie z Roma. Blizej mu do Romy jego sprawa moze czul sie u nas lepiej,ale na pewno ma w sercu tez Juventus i takie szukanie haczykow ze Tu nie wymienil nazwy jest bez sensu.


Obrazek
Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2010, 12:48

Mi się wydaje, że akurat Boniek taki straszny nie jest jak niektórzy tu piszą :wink: Powinniśmy się raczej cieszyć, że Polak grał w Juve i to bardzo dobrze, nawet na stadionie nowym będzie miał gwiazdkę :-D, a że nie wymienił akurat Juve? Może zapomniał, a może brał pod uwagę formę z zeszłego sezonu :wink: Oglądałem z nim wywiad w Czempioni w plusie i nie zauważyłem żeby tam się źle wypowiadał o Juve. W jego książce też nie było jakiś złośliwości odnośnie klubu, a np. opisywał jak przeżył przegrany finał z HSV itp., itd.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2010, 13:30

peter1119 pisze:Mi się wydaje, że akurat Boniek taki straszny nie jest jak niektórzy tu piszą :wink: Powinniśmy się raczej cieszyć, że Polak grał w Juve i to bardzo dobrze, nawet na stadionie nowym będzie miał gwiazdkę :-D, a że nie wymienił akurat Juve? Może zapomniał, a może brał pod uwagę formę z zeszłego sezonu :wink: Oglądałem z nim wywiad w Czempioni w plusie i nie zauważyłem żeby tam się źle wypowiadał o Juve. W jego książce też nie było jakiś złośliwości odnośnie klubu, a np. opisywał jak przeżył przegrany finał z HSV itp., itd.

Ja się bardzo cieszę, że On, Polak grał w Juve (i to grał nie byle jak), ale w kilku Jego wypowiedziach zauważyłem, że unikał mówienia o Juve. Ale może to przez to, że Juve nie gra tak, jak powinno a On nie chce krytykowac lub/i słuchac krytyki :think: . Kto Go tam wie, co Mu siedzi w głowie :C


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
ODPOWIEDZ