Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 26 razy
Podziękowano: 43 razy

Nieprzeczytany post 10 maja 2022, 15:02

Maly pisze:
10 maja 2022, 14:44
Nie żartuje, gość nie pasował do koncepcji OGS, do tego co robił z drużyną wcześniej i dzięki czemu zdobyli 2 miejsce w lidze. Kupił sobie Sancho a nagle nie było dla niego miejsca bo przecież nikt nie posadzi CR7 na ławce.
Czyli wracamy do punktu wyjścia. Po odejściu z Realu Ronaldo przechodził do klubów, w których trenerzy byli miękkimi fajami, skoro:
a) jeden zawodnik rozbijał im całą koncepcję
b) mimo tego nie potrafili posadzić go na ławce

A Sancho nie siedział dlatego, że zwyczajnie grał słabo? Czytałem swego czasu forum devilpage i tak to opisywali kibice.
Maly pisze:
Serio, było o tym dziesiątki artykułów, o tym że dzieli szatnię też. Przewertuj nawet ten temat jakie były smrody w szatni a z pewnością to nie wszystko bo nie wszystko wychodzi do mediów.
Wpisałem nawet dosłownie w google: "Cristiano Ronaldo dzieli szatnię". Wyskoczył mi jeden gówno-artykuł z angielskiego brukowca. Pełen niczym niepodpartych plotek. Coś jak słynne Sarriego - "tej drużyny nie da się trenować", które to wszyscy teraz powtarzają, a którego nikt nie jest w stanie potwierdzić (a sam Sarri zaprzeczył). Jak masz coś ciekawego pod ręką, chętnie rzucę okiem.
Maly pisze:
U nas też były ale wyszły dopiero po czasie.
J/W. Ale znaczy co? Arthur, który narzekał, że Cristiano jego dietę skrytykował? Serio nie mogę nic znaleźć, co by wskazywało na podział w szatni Juve za "kadencji" Ronaldo. Chyba że mówimy o jakichś płaczach Bonucciego i Chielliniego, ale obaj wiemy, że to żadne obecnie mentalne autorytety w Juve, mimo że za takie się uważają. I też poza żalem o niespodziewane odejście nie widzę krytyki wpływu na szatnię.

Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 41 razy
Podziękowano: 181 razy

Nieprzeczytany post 26 lipca 2022, 13:44

Hiszpańskie media informują, że Cristiano Ronaldo jest zainteresowany dołączeniem do Atletico Madryt. Portugalski napastnik jest skłonny obniżyć swoją pensję nawet o 30 procent, byle tylko nie występować w Manchesterze United w przyszłym sezonie. Taki pomysł nie podoba się kibicom Atletico, którzy zaczęli protestować w mediach społecznościowych, używając hashtagu #ContraCR7. "Lepiej przegrać, niż wygrać z takim gościem" - pisze jeden z internautów.
"On zburzy tę drużynę, a przy okazji kariery innym zawodnikom. Na przykład zniszczy Antoine'a Griezmanna i sugeruję się tym, jak popsuł Paulo Dybalę w Juventusie" - dodaje kibic Atletico Madryt. Niechęć fanów madrytczyków jest naturalnie uzasadniona, bo Ronaldo zdobył 25 bramek i zanotował dziewięć asyst w 37 meczach przeciwko Atletico. Dziennik "Daily Mirror" informuje, że Ronaldo mógłby zostać wypożyczony z Manchesteru United, jeśli zgodzi się na przedłużenie kontraktu o jeden sezon, czyli do czerwca 2024 roku.

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 41 razy
Podziękowano: 181 razy

Nieprzeczytany post 17 listopada 2022, 16:02

Przemówił :)
„Jeśli mam być szczery, to młodszych trenerów cechuje jedna rzecz, której nie rozumiem. Tym ludziom wydaje się, że mają jakąś wyjątkową receptę i mogą od tak odmienić to, co latami decydowało o obliczu futbolu. Szanuję każdego trenera oraz różne opinie, podejścia i mentalności, ale są sprawy, z którymi się nie zgadzam”.

„W mojej karierze pracowałem z najlepszymi szkoleniowcami – Zidanem, Ancelottim, Mourinho, Fernando Santosem czy Allegrim i dużo się od nich uczyłem, więc mam w tych kwestiach pewne doświadczenie. Właśnie dlatego, gdy widzę kogoś, kto uważa, że może dokonać w piłce rewolucji, to jestem temu przeciwny”.
Pięknie podsumował swój profesjonalizm i współpracę z Lopetegui, Sarrim, Pirlo, OGS i Ten Hagiem :)

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 52 razy
Podziękowano: 24 razy

Nieprzeczytany post 17 listopada 2022, 22:30

Jednak moje przypuszczenia na sb się potwierdziły https://transfery.info/aktualnosci/cris ... ata/175950

ODPOWIEDZ