Kurs jw // Uwagi, pytania, opinie...

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
dongiacomo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 października 2003
Posty: 5
Rejestracja: 28 października 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2003, 09:48

[color=blue][/color]Witam wszystkich Tifosi Juve 8) ,mam pytanko kiedy nastepne lezioni :?:


dongiacomo
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2003, 17:53

dongiacomo pisze:Witam wszystkich Tifosi Juve 8) ,mam pytanko kiedy nastepne lezioni :?:
HEhe napewno nie szybko :D Tutaj wakacje trwają tak długo jak nigdzie indziej :D A już wszystko umiesz, że chcesz więcej? :wink:


Obrazek
Łukasz.juventihno

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 94
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2003, 21:07

nieeeeeeeeee tylko nie jezyki jeden moze zostac angielski a wszystki do d***


forza juve forza zks stal rz-ow
I love juve,zycie,bog,rodzina
I HATE SCHOOL!!!!!!
niech smoc bedzie z wami
SonGopik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 88
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 15:06

a kiedy beda kolory?


FanRealu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2004, 15:40

Jak ktos zechce to moge tu cos czasami(rzadko bo maturka...)napisac wam po wlosku....bo ucze sie akurat, wiec nie sprawi mi to duzego problemu, tylko jakbyscie mogli mi napisac co was konkretnie interesuje to napisze.......NARKA!!!!!!


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2004, 22:05

Nie długo ten pokój zostanie zlikwidowany i przeniesiony na strone - tam będą prowadzone "lezioni" :D Takie sa plany i założenia :) Kiedy to nastapi?? W swoim czasie - na razie mamy inne rzeczy do wprowadzenia :wink:
Co do pomocy w języku włoskim ==> do FanRealu. Skontaktuj się z Martinem lub Medi. Potrzebne info do kontaktu z nimi znajdziesz w "Pracownicy" na górze na forum...


Alessandro_Del_Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 7
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 04:34

kto zda kurs dostanie Moderatora na wybranym dziale :D:D


"TU SEI LA SQUADRA DEL CUORE JESTEŚ DRUŻYNĄ NASZYCH SERC"
fefek_g

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2005
Posty: 23
Rejestracja: 03 września 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 18:58

Ja też uczę się włoskiego sam od jakiegoś czasu z książki "Mówimy po włosku"! Na razie czytam kurs dla początkujących ale już wiem że kupię też dla średniozaawansowanych fenomenalna lektura sama radość z nauki no i ta satysfakcja z siebie po skończonej lekcji :-D ! Naprawdę włoski to świetny język nic tylko się uczyć :wink: ! Potem napiszę do Juve po włosku (może to docenią i odpowiedzą :-D ). A tutaj świetne są te terminy sportowe! No i sam pomysł!


blacha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2005
Posty: 21
Rejestracja: 08 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2005, 12:05

GRATULACJE za wspaniały pomysł, zeby pomoc fanom Juve w nauczeniu sie jezyka ich idoli!!! :bravo:
włoski to piekny jezyk i do tego bardzo prosty :wink: ja sama ucze sie go juz od jakiegos czasu i musze sie z dumą przyznac ze calkiem niezle mi idzie :-D
tak wiec saluti per tutti compaesani :D


JUVE FORZA!!!
SAREMO VINCITORI PER SEMPRE!!!
Obrazek
Karman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2006
Posty: 2
Rejestracja: 12 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2006, 00:31

Witam! Chce mocno i serdecznie podziekowac czlowiekowi (badz ludziom), ktorzy zredagowali ten sliczny, maly kurs wloskiego. To chyba najlepsza okazja dla mnie by oddac najwieksze wyrazy szacunku dla wlasnie takich ludzi - ktorzy maja checi i poswiecaja czas na stworzenie czegos takiego jak jak np. ten kurs. Przeszukalem juz google jak sie dalo i nic podobnego w sieci nie znalazlem - za kazdym razem gdy znajdowalem jakis obiecujacy link okazywalo sie, ze ktos tam chce ode mnie ka$e, bo jak nie, to moge spieprzac. Na takim tle, znalazlwszy wreszcie to miejsce, widzac dobre checi, poswiecenie i bezinteresownosc ludzi az mi serce rosnie i usmiecha sie! Do Was i Wszystkim Podobnym Wam. Jeszcze raz dzieki i dziekuje i wszystkiego dobrego!


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 16:59

tak, tak, akurat...
wszyscy zachwyceni, wszyscy chcą się uczyć a nikt nawet jednego ćwiczenia nie zrobił..

lenie patentowane! :smile:

PS. blacha, masz masę błędów w podpisie :wink:

Chi offende la JUVE e' una pezza da piede.


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2006, 02:22

Karman pisze:Witam! Chce mocno i serdecznie podziekowac czlowiekowi (badz ludziom), ktorzy zredagowali ten sliczny, maly kurs wloskiego. (...) Na takim tle, znalazlwszy wreszcie to miejsce, widzac dobre checi, poswiecenie i bezinteresownosc ludzi az mi serce rosnie i usmiecha sie! Do Was i Wszystkim Podobnym Wam. Jeszcze raz dzieki i dziekuje i wszystkiego dobrego!
Piszesz całkiem serio? Większość zrobiła Medi razem z Martinem, ja opracowałem tylko dwie lekcje i przestałem dalej zajmować się tym, ponieważ nie było zainteresowania kursem. Jeżeli masz zamiar uczyć się tego pięknego języka z tych kursów to napisz. Nawet jeżeli będziesz jedyny, to będę wrzucał kolejne lekcje :)


Kombinat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 96
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 19:53

rafal005 pisze:
Karman pisze:Witam! Chce mocno i serdecznie podziekowac czlowiekowi (badz ludziom), ktorzy zredagowali ten sliczny, maly kurs wloskiego. (...) Na takim tle, znalazlwszy wreszcie to miejsce, widzac dobre checi, poswiecenie i bezinteresownosc ludzi az mi serce rosnie i usmiecha sie! Do Was i Wszystkim Podobnym Wam. Jeszcze raz dzieki i dziekuje i wszystkiego dobrego!
Piszesz całkiem serio? Większość zrobiła Medi razem z Martinem, ja opracowałem tylko dwie lekcje i przestałem dalej zajmować się tym, ponieważ nie było zainteresowania kursem. Jeżeli masz zamiar uczyć się tego pięknego języka z tych kursów to napisz. Nawet jeżeli będziesz jedyny, to będę wrzucał kolejne lekcje :)
Wrzucaj wrzucaj, on nie jest jedyny :)


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 20:40

Kombinat pisze:Wrzucaj wrzucaj, on nie jest jedyny :)
Bardzo się cieszę :) Postaram się coś wrzucić, jak tylko skończy się moja sesja egzaminacyjna, czyli najwcześniej w przyszłą sobotę :roll:


Karman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2006
Posty: 2
Rejestracja: 12 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 13:36

HEj! Pisałem zupełnie serio, oczywiscie. Ciesze sie na to co mowisz, ze dalej bedziesz wrzucal lekcyje ;) Studiamo la bella lingua!


Zablokowany