[Fantasy F] Fantasy Serie A 2016/17

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
pritus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2011
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2011

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 13:06

Kiedy będzie można zapisać się do ligi i H2H na sezon 17/18?


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 13:12

Mogę zrobić ligę H2H. Pytanie tylko czy ma być darmowa czy ze wstępem i nagrodą dla zwycięzcy?


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 18:55

Nawet nie zmienili cen od zeszlego sezonu tylko zostawili jak leci :prochno: :prochno: :prochno:

Rincon wiecej wart niz Douglas Costa XDDD

Higuain 25 milionow XDD

Nawet chyba skladu mi sie nie chce robic


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 19:19

Kruczenzo pisze:Nawet nie zmienili cen od zeszlego sezonu tylko zostawili jak leci :prochno: :prochno: :prochno:

Rincon wiecej wart niz Douglas Costa XDDD

Higuain 25 milionow XDD

Nawet chyba skladu mi sie nie chce robic
Tak samo było, jeśli dobrze pamiętam z LM w ubiegłym sezonie... (na tej platformie) :confused2:
Może jest szansa, że jeszcze to jakoś naprawią?

Szkoda, że nie powstaje jakieś oficjalne fantasy Serie A. :think:


jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 22:59

noo, i przez to wcale nie tak łatwo jest zrobić skład, tym bardziej ze nowi zawodnicy to trochę niewiadoma... ale jak nic nie zrobią (a wątpie że zrobią) to trzeba będzie tak..


zawsze Del Piero
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 10:30

Dopóki adminem strony był Jovan Cicmil to wszystko działało jak należy, facet był otwarty na sugestie i gra się rozwijała. Niestety odkąd od poprzedniej edycji przejęli ją ludzie od https://eurofantasyleague.com jest coraz gorzej. Oni nawet się nie pofatygowali, żeby przeczytać własny regulamin i w poprzednim sezonie nie policzyli prawidłowo punktów za przełożone mecze, zrezygnowali z punktów za niektóre zdarzenia bez poinformowania graczy, a komunikacja z nimi leży. Po prostu zaczęło dominować totalne olewactwo z ich strony. Być może sądzili, że więcej na tym zarobią i się rozczarowali.

Zagram jeszcze w tym sezonie, ale ligi nie zakładam, bo nie mam zamiaru znowu pierdyliard razy do nich pisać, żeby cokolwiek poprawili. Jeżeli ktoś chce założyć i zajmować się ligą to proszę uprzejmie, do dzieła. Proponowałbym tylko, żeby dla zachowania równości szans utrzymać w mocy zasady z poprzedniego sezonu, czyli 10 żetonów za wejście do ligi i na dodatki (extras) wydajemy maksymalnie 40 żetonów.


Obrazek
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 11:55

Szukałem lepszego fantasy w necie, ale nic ciekawego nie ma. Mogliby stworzyć coś jak Fantasy Premier League, które miażdży obecnie wszystko. Prawie 4 miliony graczy zarejestrowanych przed pierwszą kolejką. Komentatorzy ligi angielskiej, eksperci wrzucają swoje składy na portale społecznościowe. Machina sama się napędza.


del_greg

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 września 2005
Posty: 9
Rejestracja: 27 września 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 18:53

no niestety Fantasy 17/18 to totalna porażka. Wyraźnie widać rzeczoną zmianę zarządzających. Wszyscy gracze debiutujący w SerieA mają 4,5.... no comment. Do tego na dziś nie wyświetlają się ceny już nabytych zawodników...


#10
pritus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2011
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2011

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2017, 10:08

Makiavel pisze:Mogę zrobić ligę H2H. Pytanie tylko czy ma być darmowa czy ze wstępem i nagrodą dla zwycięzcy?
To zrób, najlepiej żeby były zasady zachowane tak jak sezon temu (tak jak Vimes napisał).


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2017, 12:56

Skoro ligę JP zabił foch to może ktoś zainteresowany w dalszym ciągu grą podzieli się innymi ligami z ograniczonymi bonusami?

:facepalm:


calma calma
tomanek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2007
Posty: 21
Rejestracja: 15 lipca 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 14:41

Witam
Też wam tak ciężko chodzi ta strona fantasyseriea.com?
Strasznie muli, ciężko wybrać skład, non stop się ładuje strona, aż wygasa.
Macie jakiś sposób na to?


Juve15

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 66
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 20:51

Jestem na 99% pewny, że Douglasa Coste dałem na ławke, a mimo wszystko jak liga ruszyła pojawił mi się on w pierwszym składzie. Czy może miał ktoś podobną sytuacje?


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 21:06

Juve15 pisze:Jestem na 99% pewny, że Douglasa Coste dałem na ławke, a mimo wszystko jak liga ruszyła pojawił mi się on w pierwszym składzie. Czy może miał ktoś podobną sytuacje?
Zdarzały mi się takie przypadki w poprzednim sezonie. Zanim się wylogujesz odśwież stronę lub wyloguj się i zaloguj ponownie, żeby mieć pewność, że zmiany zostały poprawnie zapisane.


Obrazek
Juve15

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 66
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2017, 08:32

Vimes pisze:
Juve15 pisze:Jestem na 99% pewny, że Douglasa Coste dałem na ławke, a mimo wszystko jak liga ruszyła pojawił mi się on w pierwszym składzie. Czy może miał ktoś podobną sytuacje?
Zdarzały mi się takie przypadki w poprzednim sezonie. Zanim się wylogujesz odśwież stronę lub wyloguj się i zaloguj ponownie, żeby mieć pewność, że zmiany zostały poprawnie zapisane.
Kumam, mi pierwszy raz takie coś się zdarzyło, nie wiem jak to możliwe ... W związku z tym, że mam trochę coinsów wykupiłem sobie "on-the-fly substitution" i wstawiłem tak jak chciałem od początku Milinkovica-Savica. Wiem, że ustalone było niekorzystanie z innych dodatków, ale proszę o jednoraozowe odstępstwo z uwagi na powyższą sytuacje i fakt, że wstawiam Serba jak jeszcze ma 0 punktów :)


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 12:57

Pomijając fakt, że w trakcie kolejki strona praktycznie nie działała, teraz można by już w teorii robić transfery, a wyświetla się komunikat, że w czasie trwania rundy nie można zmieniać składu. :think: To tak zawsze było? Kiedy można oczekiwać jakiegoś odświeżenia?


Zablokowany