[Fantasy F] Fantasy Serie A 2016/17

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2016, 15:43

Juve15 pisze:Jak myślicie, jak może zostać potraktowany przełożony mecz Crotone - Juventus? Zostanie doliczony do punktów 18 kolejki po czasie? może zostnanie przypięty do kolejki 23 albo 24? Albo może zostanie zignorowany jak mecz Genoa - Fiorentina (tylko tu była troche inna sytuacja). Napisałem, do nich maila z zapytaniem, ale wiem że nie zawsze odpisują.
Pytałem o to i odpisali mi, że mecz Genoi z Fiorentiną nie został zignorowany. Ten mecz nie był przełożony, tylko przerwany w trakcie i dokończony w innym terminie, więc punkty zostały dopisane do trzeciej kolejki, w której miał się faktycznie odbyć. Możesz to sprawdzić tutaj klikając na rezultat meczu w trzeciej kolejce.

Mecz z Crotone powinien zostać dopisany do kolejki najbliższej terminem do daty jego odbycia.
Juve15 pisze:Skorupski dostał 4 punkty za obroniony karny, a Szczęsny w poprzedniej kolejce nie. W regulaminie nie ma nic o punktach za obroniony karny więc nie wiem o co chodzi.
Obecni prowadzący grę wprowadzili zamieszanie. W regulaminie zapis zniknął, ale punkty za obronę karnego są przyznawane. Jeżeli Szczęsnemu punktów nie przyznano to napisz do nich. Odpowiadają, ale z większym opóźnieniem niż to było zazwyczaj w poprzednich edycjach.


Obrazek
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 08:19

To ja też się pochwalę, 2 kolejki temu wyrzuciłem Mertensa "bo nic nie strzela". Tydzień temu strzelił hat-tricka, a wczoraj czwóreczkę. Brawo ja :P


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2016, 19:15

Przed startem obecnego sezonu ustanowiliśmy reguły korzystania z dodatków w grze, które zostały dokładnie opisane w pierwszym poście. Liczyłem na uczciwość wszystkich graczy, ale w jednym przypadku się przeliczyłem.

Właściciel drużyny Fox River złamał ustalenia poprzez korzystanie z nadmiernej liczby wolnych transferów na rundę: http://www.fantasyseriea.com/en/teams/Fox-River/54882. Kolego czy będziesz uprzejmy samodzielnie usunąć się z ligi?


Obrazek
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 15:47

Co się stanie z Caldarą? Oznaczony jest jako zawodnik Juventusu, w kalendarium tak samo - mecze w koszulce Juve, a wiadomo, że w rzeczywistości dołączy do nas dopiero w 2018. Jak to zostanie rozwiązane?

Już jest z powrotem jako piłkarz Atalanty, nie ważne.
;)


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2017, 15:43

Witam, czy ktoś ma podobne kłopoty jak ja? Otóż w tej kolejce nie otrzymuje punktów za osiągnięcia swoich graczy.

edit. Bardzo dziękuję ;)
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2017, 15:52 przez LordRahl, łącznie zmieniany 1 raz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2017, 15:50

LordRahl pisze:Witam, czy ktoś ma podobne kłopoty jak ja? Otóż w tej kolejce nie otrzymuje punktów za osiągnięcia swoich graczy.
Punkty nie są uzupełniane na żywo, bo wczoraj mieli chyba jakiś problem z działaniem strony. Na razie nie ma się czym przejmować, pewnie uzupełnią po zakończeniu kolejki.


Obrazek
Juve15

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 66
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 23:04

Czy przypadkiem mecz Pescara - Fiorentina nie miał być dołączony do kolejki nr 22? Właśnie zakończyli rundę.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2017, 13:45

Makiavel pisze:
szczypek pisze:Obrazek

A czo to się dzieje na ostatnim miejscu naszego H2H? :prochno:

Obrazek zobaczmy co dzieje się teraz

Obrazek zobaczmy co dzieje się teraz


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 22:39

Coś pomieszali z tą zaległą kolejką Juve i Milanu bo chyba powinno być wliczone do 18 kolejki a nie do tej. :think:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 23:12

Osoby odpowiedzialne za prowadzenie gry lecą sobie w kulki, nie przestrzegają zapisów regulaminu, błędnie wprowadzają dane i nie odpowiadają na reklamacje. Przykładowo w regulaminie jest zapis mówiący, że: "Clean sheets are given to players who spend at least 45 minutes on the pitch without conceding, even if their team concedes in the remainder of the game", który w trakcie sezonu przestał być stosowany bez żadnej informacji ze strony prowadzących. Poza tym, chaos z danymi w tej kolejce, Cuadrado nie otrzymał punktów za gola z Interem, milaniści nie dostali punktów za czyste konto w meczu Bologną, zawodnicy Juventusu i Milanu powinni mieć inaczej policzone punkty za wyjście w pierwszym składzie, zwycięstwa i czyste konta, bo do tej kolejki przypisano zaległe mecze. Podsumowując, wszystko jest robione na "odwal się". Duże rozczarowanie postawą prowadzących.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 13:06

Doliczyli już te punkty zaległe czy nie? Jednym chyba coś wpadło, innym nie, wtf?
Za obronione karne też widzę przestali punktować, na widomości nie odpowiadają... :think:


calma calma
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 14:59

Jeszcze raz do nich napisałem, bezpośrednio na adres email zamiast przez formularz kontaktowy i otrzymałem taką odpowiedź:
We appreciate your time and thank you for your message. We receive over 80 emails per day and that's on a usual day but when there are issues we receive many more emails, so please keep in mind we try to answer everyone as soon as possible.

I have asked the Tech Staff to review issues and once we get definitive answers, we can send you an update. Thank you for your patience.
Odnoszę wrażenie, że osoba, która obecnie się tym zajmuje nie potrafi obsłużyć przypadku z zaległym meczem, w którym do jednej drużyny są przypisane dwa mecze w jednej kolejce.


Obrazek
MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 18:37

Juve15 pisze:
MichałJuve124 pisze:Poprawili tą 23 kolejkę.
No nie do końca, cały czas mam Alexa Sandro na ławce pomimo tego, że w meczu z Interem wystawiłem go w pierwszym składzie. A po drugie powinien mieć 5 punktów a nie 6.

Faktycznie dalej niestety nie jest wszystko dobrze. Przykładowo Buffon powinien u mnie mieć 36 pkt (chodzi o dwa mecze) bo jest kapitanem i taktyka jest na defensywe, oczywiście nie tylko jego to się tyczy .
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2017, 19:28 przez MichałJuve124, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Juve15

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 66
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 09:52

MichałJuve124 pisze:Poprawili tą 23 kolejkę.
No nie do końca, cały czas mam Alexa Sandro na ławce pomimo tego, że w meczu z Interem wystawiłem go w pierwszym składzie. A po drugie powinien mieć 5 punktów a nie 6.


nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 02:19

Czy zasada o "max 3 graczach z 1 drużyny" uległa zmianie?

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek


Zablokowany