[Fantasy F] Fantasy Serie A 2015/2016

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 23:11

Strona główna:

http://www.fantasyseriea.com/en/index.php

Liga JP:

http://www.fantasyseriea.com/en/manage- ... Polska/107

Kod do Ligi JP: ZxQe6TfIVzAL

Wstąpienie do ligi klasycznej kosztuje 1 coin ( waluta fantasy ligi ).

1. Uczestnikami ligi mogą być wyłącznie gracze z kontem "Basic" lub "Sample Premium".
2. Dozwolone jest aktywowanie konta "Sample Premium".
3. Dozwolone jest dowolne wykorzystanie żetonów wygranych podczas trwania konta "Sample Premium".
4. Niedozwolone jest używanie konta "Full Premium".


Dla przypomnienia, zabronione dla uczestników ligi JuvePolska jest uczestnictwo 1 on 1 challenge, w przypadku zaobserwowania czerpania profitów z tego rodzaju działalności, należy spodziewać się usunięcia z rozgrywek.


Jakieś pytania to śmiało pisać.
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2015, 16:27 przez Kruczenzo, łącznie zmieniany 1 raz.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 23:29

A mógłbyś może napisać o co w tym chodzi? :)


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 23:56

Każdy z graczy zostaje managerem wirtualnej drużyny, składającej się z 18 zawodników Serie A.

Krótki ekstrakt z regulaminu dla ułatwienia dla nowych graczy, ale sugeruję przeczytanie całości.


Obrazek




* Tam, gdzie jest gwiazdka oznacza, że zawodnik musi przebywać na boisku przez co najmniej 45 minut, żeby dostać te punkty. Od razu wyjaśniam, że nawet jak piłkarz zdobędzie zwycięską bramkę, ale był na boisku przez krótszy czas niż 45 minut to punktów za zwycięstwo nie dostanie.

Punkty zdobyte przez kapitana są mnożone razy dwa, czyli należy wybrać zawodnika, którym Waszym zdaniem najlepiej zapunktuje w danej kolejce. Jeżeli kapitan z jakiegoś powodu nie zagra, wtedy razy dwa są mnożone punkty wicekapitana.

Piłkarze rezerwowi punktują tylko wtedy, gdy nie zagrał ktoś z podstawowego składu. Zmiany są dokonywane automatycznie. Z tym, że obrońcę może zastąpiąc tylko obrońca, pomocnika pomocnik, a napastnika napastnik.

Przed startem pierwszej kolejki możecie wykonać dowolną liczbę transferów. Potem możecie robić transfery pomiędzy kolejkami. Z tym, że pierwszy transfer w każdym okienku jest za darmo, a każdy kolejny oznacza odjęcie 4 punktów z Waszego dorobku. Ceny zawodników będą się zmieniać w zależności od tego jak dobrze punktują.

Każdy gracz dysponuje dziką kartą, którą może uruchomić w dowolnym okienku transferowym i wykonać dowolną liczbę transferów bez odejmowania punktów.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2015, 00:08

A więc jestem w tej Twojej lidze. I kiedy się ona zaczyna. I wtedy gramy między sobą? W sensie grają między sobą Ci gracze, którzy są w danej lidze?


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2015, 22:09

Team już zrobiony. Gdyby ktoś wziął się za h2h jestem chętny, niestety ruszam na urlop i nie będzie mnie dwa tygodnie więc proszę trzymać dla mnie miejsce :D


★ ★ ★
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2015, 10:52

Dunio333 pisze:A więc jestem w tej Twojej lidze. I kiedy się ona zaczyna. I wtedy gramy między sobą? W sensie grają między sobą Ci gracze, którzy są w danej lidze?
Zaczyna się tak samo jak Serie A. Nikt z nikim nie gra ( chyba, że w lidze h2h ), po prostu dostajesz punkty za dokonania piłkarzy grających w danej kolejce. Co rundę twoje punkty są dodawane do już zdobytych i na tej podstawie jest określane twoje miejsce w lidze.

Drużyna SolicKeeper na pokładzie! Czasu będę miał tyle samo co w poprzedniej edycji, czyli składy będą układane na pałę, ale powalczę chociaż o pierwszą stronę :prochno:


jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2015, 21:24

A można wykorzystywać punkty zdobyte w poprzednim sezonie? czy tylko te 50 które każdy ma na starcie?


zawsze Del Piero
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2015, 21:57

jaro10 pisze:A można wykorzystywać punkty zdobyte w poprzednim sezonie? czy tylko te 50 które każdy ma na starcie?
Bardzo dobre pytanie, też czekam na odpowiedź


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 31 lipca 2015, 22:19

jaro10 pisze:A można wykorzystywać punkty zdobyte w poprzednim sezonie? czy tylko te 50 które każdy ma na starcie?
Jak dla mnie ok, nie widze problemu żeby tak bylo.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2015, 22:24

Można było w tamtym roku, to czemu by zabraniać w tym. Ja już zresztą wydałem na dwa ulepszenia :prochno:


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2015, 16:27

Dla przypomnienia, zabronione dla uczestników ligi JuvePolska jest uczestnictwo 1 on 1 challenge, w przypadku zaobserwowania czerpania profitów z tego rodzaju działalności, należy spodziewać się usunięcia z rozgrywek.


Juve15

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 66
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2015, 16:39

Czyli jeżeli mam teoretycznie 60 coins mogę wykupić sobie prawo do posiadania dodatkowo 2 zawodników z tego samego zespołu? Czyli łącznie do posiadania 5?


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2015, 17:14

Dołączam do gry w moim drugim sezonie w fantasy Serie A

Pamiętam, że w zeszłym roku był chyba news na stronie głównej Juvepoland reklamujący uczestnictwo w Fantasy lidzie. Może w tym roku także warto o coś takiego poprosić, bo widzę, że na razie mało zespołów zapisało się do ligi, a przecież start już za tydzień.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2015, 18:50

A powiedzcie wy mi czy przed każdym meczem mogę skład zmieniać? Czy taki jaki wybiorę przed początkiem sezonu to taki już do końca sezonu musi zostać?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2015, 19:04

Dunio333 pisze:A powiedzcie wy mi czy przed każdym meczem mogę skład zmieniać? Czy taki jaki wybiorę przed początkiem sezonu to taki już do końca sezonu musi zostać?
Możesz (ba, powinieneś) taki skład zmieniać przed każdym meczem, pamiętając oczywiście, że ilość transferów jest w pewnym sensie ograniczona w danej kolejce (tzn. jeden jest darmowy, a za kolejne płaci się ujemnymi punktami).


Zablokowany