[Fantasy F] Fantasy Serie A 2014/15

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 08:54

Ardjan pisze:Najlepsza moja kolejka w tej edycji no i zwycięstwo nad yanquezem w H2H 8) Batorego Ciągle Walczy!
No pierwsza moja porażka w H2H 😢... GRATZ ! Ja tam się cieszę , bo zdobyte pierwsze miejsce i teraz prowadzę w obu ligach.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 11:07

Ja też zanotowałem swoją najlepszą rudne i w związku z tym... spadłem w niemal wszystkich klasyfikacjach. Cóż to tylko potwierdza, że liczby nie niosą ze sobą żadnej informacji, jeśli nie interpretuje się ich w szerszym kontekście.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 12:20

yanquez pisze:Koledzy drodzy umówmy się, że nie będę wykorzystywał coinów, które zarobiłem na 1vs1.
Będę korzystał jedynie z tych, które dostałem w tym sezonie i tych, które przeszły z ostatniego. Wydałem więc 40 na dodatkowego gracza i 30 na dodatkowy transfer + wjazd do ligi (na tyle starczyło mi środków).

Nie będę robił trzeciego transferu (który kupiłem za wygrane coiny) i nie zbieram już na następne udogodnienia...

Proszę, żeby Zambro i Vimes pełnili rolę kontrolną i sprawdzali czy nie naruszam tych postanowień...
Jak obietnica o niekorzystaniu z trzeciego free transferu ma się do trzech ostatnich kolejek?


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 14:03

Nijak. Przeciez odwolales swoje oskarzenia o tym, ze wykorzystalem miliard coinow na dodatkowych graczy, wiec uznalem, ze wydalem wszystko prawidlowo...

Widze, ze utrata pierwszego miejsca boli :twisted:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 14:13

Boli mnie to, że nie można Ci wierzyć na słowo. Poprzednim razem się pomyliłem i za to przeprosiłem. Teraz mam rację, bo korzystasz z dodatków za 110 żetonów (30 za dodatkowego zawodnika i 2 razy 40 za dwa dodatkowe free transfery). Dla mnie zwycięstwo osiągnięte dzięki łamaniu reguł jest bezwartościowe. Jeżeli Ty chcesz być Lancem Armstrongiem to Twój wybór.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 14:43

...bo jak ja pisałem, żeby pieprzyć te wszystkie dodatkowe bajery i grać jak Bóg przykazał bo będą konflikty, to żeście mnie olali :whistle:

W końcu dobra kolejka w moim wykonaniu -> największa zdobycz punktowa w pierwszej setce.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 17:43

Vimes pisze:Boli mnie to, że nie można Ci wierzyć na słowo. Poprzednim razem się pomyliłem i za to przeprosiłem. Teraz mam rację, bo korzystasz z dodatków za 110 żetonów (30 za dodatkowego zawodnika i 2 razy 40 za dwa dodatkowe free transfery). Dla mnie zwycięstwo osiągnięte dzięki łamaniu reguł jest bezwartościowe. Jeżeli Ty chcesz być Lancem Armstrongiem to Twój wybór.
Łamanie reguł. Ok.
Do zobaczenia w przyszlej edycji i innych tematach!

I nie myslcie, ze sie obrazilem. I tak Was lubie :-D


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 18:14

Znalazłeś błąd w grze pozwalający na zdobycie żetonów i wykupienie dodatków. Zamiast zgłosić go twórcom gry postanowiłeś go wykorzystać do zdobycia niesprawiedliwej przewagi nad pozostałymi uczestnikami ligi. Następnie kiedy zwrócono Ci na to uwagę zobowiązałeś się przestać i dostałeś drugą szansę. Jednak nie wytrzymałeś i złamałeś własne słowo. Gdybyś się z tego powodu obraził to dopiero byłaby groteska. Nawiasem mówiąc, fakt, że potrzebowałeś aż tyle środków dopingujących, żeby mnie wyprzedzić odbieram jako komplement. Przyznaję, że odczuwałem pokusę, żeby zacząć nabijać żetony tak jak Ty, ale się powstrzymałem. Przynajmniej wiedziałeś jak się w tej sytuacji zachować. Jednak postaram się Ciebie wyprzedzić w klasyfikacji dla Polski grając czysto i stosując się do reguł fair play.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 19:16

Vimes wiem, ze ta gra jest dla Ciebie ważna i dlatego wyszedłem z ligi. Dla mnie to po prostu wejście raz w tygodniu na LGDS i zmiana kilku zawodników. Nie zrobiłem nic sprzecznego z rulesami gry, ale umiem się zachować w obliczu zazdrości. ;) Nie znalazłem błędu gry, tylko grałem head-to-head z wieloma użytkownikami. Nie moja wina, że niektóre niemotki nie potrafią skorzystać z pełni potencjału jaki dają twórcy. Invidia gloriae umbra est jakby to powiedział Makiavel ;)

Mam nadzieję, że dobrze wydasz swoje 140 żetonów... Casus Interu w Calciopoli??? :think: Chyba dodam sobie opis "140 żetonów sul campo" :rotfl:

Aha! Raczej nie będę już wchodził do tego tematu w tym sezonie (teraz wlazłem, żeby tylko napisać, że niestety nie da się wyjść z H2H), więc ewentualne żale proszę na PW.

Poważnie mówiąc: mam nadzieję, że się nie gniewamy i nie jeździmy sobie w innych tematach. Hej!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 20:05

W jednym się z Tobą zgadzam ta gra to tylko zabawa. Jednak nawet w przypadku tak mało istotnej zabawy ważne jest dla mnie postępowanie fair play. W poprzedniej edycji odmówiłem korzystania z konta "Full Premium", chociaż twórcy gry oferowali mi to za darmo w zamian za pomoc przy aktualizacji składów po mercato, bo uważałem, że to dałoby mi niesprawiedliwą przewagę, a więc było nie fair wobec pozostałych uczestników ligi. Podobnie teraz nie będę korzystał z błędów gry, żeby nabijać żetony i kupować dodatki. Jeżeli kogoś, kto chce konkurować z innymi na równych prawach nazywasz "niemotką" to nie mamy o czym rozmawiać.

Tekstu o 140 żetonach nie rozumiem. Aktualnie mam 27 żetonów z poprzedniej edycji. Jeżeli do czegoś je wykorzystam to będzie to dołączenie do innych lig.

Ja się nie gniewam. Jestem po prostu bardzo rozczarowany tym, że nie byłeś w stanie dotrzymać własnej publicznie złożonej obietnicy. Nawet w przypadku tak mało istotnej kwestii jak ta gra.


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 20:52

Vimes zakładam, że chodzi o 140 (dokładnie 139) żetonów, które niechybnie wygrasz, jako nagrodę za ligę JuvePoland


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 21:03

Już wielokrotnie przekonałem się o mądrości tkwiącej w przysłowiu "Nie dziel skóry na niedźwiedziu". Typowanie zwycięzcy, kiedy do końca zostało jeszcze 27 kolejek to wróżenie z fusów. Zwłaszcza w przypadku tej gry.


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 21:28

Masz 35 punktów przewagi po relatywnie nieudanej rundzie, więc cóż, trudno nie uważać, że jesteś murowanym faworytem.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 22:24

@yanquez - ja też wywnioskowałem, że zadeklarowałeś się nie korzystać z korzyści, które osiągnąłeś przez system challengów, czyli trzeciego transferu co rundę. I to wzbudziło niesmak.

Makiavel pisze:Masz 35 punktów przewagi po relatywnie nieudanej rundzie, więc cóż, trudno nie uważać, że jesteś murowanym faworytem.

Rzeczywiście, nie sposób zneutralizować przewagi 35 punktów przy 27 kolejkach do końca, bo to daję zawrotną średnią do odrobienia co kolejkę na poziomie 1,27.


Czasami myślę, że "Faceci w Czerni" to nie fikcja, bo skąd by się brali tacy kosmici jak zahor, Makiavel czy Antek666?


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 22:51

Ardjan pisze:@yanquez - ja też wywnioskowałem, że zadeklarowałeś się nie korzystać z korzyści, które osiągnąłeś przez system challengów, czyli trzeciego transferu co rundę. I to wzbudziło niesmak.

Makiavel pisze:Masz 35 punktów przewagi po relatywnie nieudanej rundzie, więc cóż, trudno nie uważać, że jesteś murowanym faworytem.

Rzeczywiście, nie sposób zneutralizować przewagi 35 punktów przy 27 kolejkach do końca, bo to daję zawrotną średnią do odrobienia co kolejkę na poziomie 1,27.


Czasami myślę, że "Faceci w Czerni" to nie fikcja, bo skąd by się brali tacy kosmici jak zahor, Makiavel czy Antek666?
Kolejny błysk geniuszu na forum... Faktycznie nie wpadłem na to, że Vimes, który był lepszy w 7 z 11 dotychczasowych rund od zawodnika obecnie drugiego może nagle zapomnieć jak to robił i zacząć seryjnie przegrywać.


Zablokowany