[Fantasy F] Fantasy Serie A 2014/15

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 października 2014, 17:54

Vimes pisze:Tylko wskazuję ludzi, ale nie pociągam za spust :prochno:.
Jak wiekszosc sympatycznych aparatczykow w SB :prochno:

Nieladnie Panie Vimes, nieladnie ! :naughty:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 22:40

Przed tą rundą zrobiło mi się 3 transfery :/
Zrobiłem dzisiaj dwa, ale zapomniałem, że w tygodniu wyrzuciłem jednego z Romanistów... :/

Nie liczę w tej kolejce na Romę, Juve i Inter, a to właśnie na tych drużynach opierałem całą siłę swojej drużyny... Spodziewam się spadku z drugiego miejsca po tej kolejce...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2014, 13:33

Vimes pisze:Marat87, napisz to w pierwszym poście trochę inaczej, żeby inni nie mieli wątpliwości.

1. Uczestnikami ligi mogą być wyłącznie gracze z kontem "Basic" lub "Sample Premium".
2. Dozwolone jest aktywowanie konta "Sample Premium".
3. Dozwolone jest dowolne wykorzystanie żetonów wygranych podczas trwania konta "Sample Premium".
hej hej sympatyczny chłopcze, ale kto dał Ci prawo do decydowania za wszystkich? dla mnie sample premium to również hała i nie powinno się go robić.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2014, 14:04

Jeżeli masz ochotę w każdej kolejce sprawdzać czy któraś spośród ponad 180 osób nie aktywowała "Sample Premium" to proszę bardzo. Zresztą jak już pisałem wcześniej opcja dostępna za darmo dla każdego gracza nie łamie reguł fair play. Poza tym, Miśku to dziwią mnie obiekcje w tej kwestii akurat z Twojej strony, bo o ile dobrze pamiętam to w początkach naszej zabawy w fantasy football, jeszcze w Ekstraklasie na wp.pl to Ty jako pierwszy pomimo zapewnień, że na pewno tego nie zrobisz, złamałeś reguły i wysyłałeś płatne SMSy, żeby zwiększyć swój budżet: http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... 855#657855.


Obrazek
Pedros92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2009
Posty: 17
Rejestracja: 13 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 04 października 2014, 22:23

Mam pewną wątpliwość. W obecnej rundzie rywalizuję z drużyną Gomorra AC. W porównaniu do poprzedniej rundy ma w swoim składzie, jeśli dobrze policzyłem, 11 nowych zawodników i ani jednego punktu ujemnego. Jak to możliwe?


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2014, 22:39

Prawdopodobnie aktywował dziką kartę, która pozwala na dokonanie nieograniczonej liczby transferów w danym okienku. Każdy gracz ma do dyspozycji jedną dziką kartę na starcie, którą może aktywować w dowolnie wybranym okienku, więc użytkownik miał prawo to zrobić. Jeżeli chcesz skorzystać z dzikiej karty to po kliknięciu w "Transfers" musisz wybrać "Activate wildcard" i możesz zrobić tyle transferów ile chcesz.


Obrazek
Pedros92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2009
Posty: 17
Rejestracja: 13 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 04 października 2014, 22:42

Dzięki za info.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 10:21

Pod rządami Inzaghiego Honda wyrasta na MVP tej edycji. Punktował za gola lub asystę w każdym meczu za wyjątkiem tego z Juve. Tak regularnym zawodnikiem był kiedyś Hamsik dopóki Benitez go nie "popsuł".

Mój rywal w tej kolejce h2h ma siedmiu tych samych zawodników i tego samego kapitana, więc o wyniku w dużej mierze będą decydować wyczyny obrońców.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 10:38

Vimes pisze:Jeżeli masz ochotę w każdej kolejce sprawdzać czy któraś spośród ponad 180 osób nie aktywowała "Sample Premium" to proszę bardzo. Zresztą jak już pisałem wcześniej opcja dostępna za darmo dla każdego gracza nie łamie reguł fair play. Poza tym, Miśku to dziwią mnie obiekcje w tej kwestii akurat z Twojej strony, bo o ile dobrze pamiętam to w początkach naszej zabawy w fantasy football, jeszcze w Ekstraklasie na wp.pl to Ty jako pierwszy pomimo zapewnień, że na pewno tego nie zrobisz, złamałeś reguły i wysyłałeś płatne SMSy, żeby zwiększyć swój budżet: http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... 855#657855.
nie mam zbyt dużego ciśnienia żeby się kłócić w tej sprawie, ale nikt nikomu nie każe sprawdzać codziennie, tylko wyrywkowo patrzeć i usuwać dziadów - coś a'la komisja dopingowa. Po drugie naprawdę marny przykład przyrównywania tego do jakiś piłkarzyków ekstraklasowych na wupe.peel. To było chyba 2 lata temu(!), żadne zasady nie były prowadzone, a z mojej strony wdał się lekki trolling :prochno: W tej zabawie chodzi o miano najlepszego eksperta serie a ever, tu muszę i jestem i zawsze będę czysty jak łza.

Honda na kapitanie <3


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 11:01

Tego kolesia z kontem "Full Premium" zauważyłem tylko dlatego, że po trzech meczach w kolejce miał prawie 90 punktów i z ciekawości kliknąłem w jego drużynę, żeby zobaczyć jak to zrobił. Gdyby nie pojawił się na pierwszej stronie tabeli to bym go nawet nie zauważył. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktoś siedział i sprawdzał każdą drużynę lub nawet na wyrywki. Aczkolwiek ludzi z "Full Premium" dużo łatwiej wychwycić ze względu na to, że ich wyniki są napompowane dodatkami i prędzej czy później zostaną wykopani. Natomiast "Sample Premium" takich korzyści nie daje.

Zresztą konto "Sample Premium" jest nieszkodliwe, ono nie daje Ci żadnych innych korzyści poza tym, że możesz wygrać żetony za medale. Konto "Sample Premium" jest aktywne przez dwa tygodnie, więc w tym czasie możesz co najwyżej i to jak będziesz miał farta wygrać tyle żetonów, żeby wykupić jednego dodatkowego zawodnika lub jeden dodatkowy wolny transfer, a idę o zakład, że 90% użytkowników w tej edycji to się nie uda, bo zdobycie jedynego tak naprawdę wartego dużo żetonów medalu wymaga osiągnięcia 100 punktów w kolejce.

Poza tym, ten "problem" sam się rozwiązuje, bo z "Sample Premium" można skorzystać tylko raz w historii konta, a nie raz w edycji. Jeżeli wykorzystałeś je w poprzedniej, to w tej już nie możesz. Ja już nie mogę z tego skorzystać, ale nie zamierzam być psem ogrodnika i zabranić innym.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 17:20

Kilka stron temu była dyskusja na ten temat i osoby które się wypowiedziały, zgodziły się na sample premium. Kto się nie udzielał, ma pecha. Rok temu można było używać, to dlaczego nie używać teraz? To byłoby nieuczciwe w stosunku do nowych graczy. Na prawde, te kilkadziesiąt coinów zdobyte w dwa tygodnie nie sprawią, że ktoś wygra tą grę.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 20:28

Berardi na ławce w tej kolejce... Smutek :-(


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 22:48

Pierwsze miejsce w lidze klasycznej utrzymane, ale absencja Hamsika i karny sprokurowany przez Lichtsteinera kosztuje mnie porażkę w h2h. Berardi również na ławce.

Nasz arabski kolega, który wykupił pełno dodatków tym razem się przejechał: http://www.fantasyseriea.com/en/teams/IIINTER/902. Pewnie go zabolał ten gol Ceseny w 90 minucie :prochno:.


Obrazek
Err0r404

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2014
Posty: 28
Rejestracja: 19 lipca 2014

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 22:56

Vimes pisze:Mój rywal w tej kolejce h2h ma siedmiu tych samych zawodników i tego samego kapitana, więc o wyniku w dużej mierze będą decydować wyczyny obrońców.
Jednak bardzo szczęśliwie wygrałem, dzięki Hamsikowi na ławce :D


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 23:02

Gratuluję zwycięstwa :ok:. Moja druga porażka jednym punktem.


Obrazek
Zablokowany