[Fantasy F] Fantasy Serie A 2014/15

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 11:27

janku, trochę chyba straciłeś wyczucie dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, bo równie dobrze możesz swoim subkontom wypowiadać "wyzwania" i zgarniać pusty hajs... skąd mamy to wiedzieć? Umawialiśmy się już w tamten sezon, że premium są dobre dla arabusów, którzy znawstwem i eksperckością nie mogli dorównać np. nam.

Fajny jesteś, powyzywałeś na pojedynki jakiś januszy i jesteś królem internetów :stop: wywalić gościa z ligi. W imię zasad, nie-mój-synu...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 11:43

pan Zambrotta pisze:janku, trochę chyba straciłeś wyczucie dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, bo równie dobrze możesz swoim subkontom wypowiadać "wyzwania" i zgarniać pusty hajs... skąd mamy to wiedzieć? Umawialiśmy się już w tamten sezon, że premium są dobre dla arabusów, którzy znawstwem i eksperckością nie mogli dorównać np. nam.

Fajny jesteś, powyzywałeś na pojedynki jakiś januszy i jesteś królem internetów :stop: wywalić gościa z ligi. W imię zasad, nie-mój-synu...
Ale ja nie mam przecież premium... A zakładanie lewych kont nawet mi przez myśl nie przeszło. Poza tym wyzwania są jak najbardziej legalne i na nich chciałem zarobić jak najwięcej. A że organizator nie napisał w regulaminie, że wyzwanie odrzucone=przegrane to nie moja wina... Co mam oddać coiny?

Nie podważaj mojej uczciwości kartofelku, bo nie mam w zwyczaju oszukiwać.

Edit:
Jeżeli uważacie, że to nadużycie, to bardzo proszę pisać. Mogę opuścić ligę jeżeli to miałoby uporządkować zabawę... Piszcie szczerze - nie obrażę się...


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 11:52

Jeśli ja, jako uczestnik ligi i posiadacz 100-którejś drużyny w naszym rankingu ( Obrazek ) mogę się wtrącić, to rzeknę, że jestem całkowicie przeciwny wszelkim bajerom, darmowym czy płatnym - nie ważne. Gracie, to grajcie, ustalajcie skład, główkujcie, a nie nabijajcie jakieś coiny. Po kiego grzyba Wam to? :wink:

edit: oczywiście wywalenie Janka z ligi to albo żart, albo jakiś absurd. Bez przesadyzmu :stop: Jak ktoś chce się bawić w jakieś ulepszenia to jego sprawa, ale po cichu uważam, że takie cuś nie należy do esencji fantasy.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 12:23

pumex pisze:Jeśli ja, jako uczestnik ligi i posiadacz 100-którejś drużyny w naszym rankingu ( Obrazek ) mogę się wtrącić, to rzeknę, że jestem całkowicie przeciwny wszelkim bajerom, darmowym czy płatnym - nie ważne. Gracie, to grajcie, ustalajcie skład, główkujcie, a nie nabijajcie jakieś coiny. Po kiego grzyba Wam to? :wink:
W pierwszej edycji na starcie miałeś dwie dzikie karty. W kolejnych dają Ci jedną dziką kartę i możliwość wyboru czy chcesz drugą za 40 żetonów, dodatkowy transfer za 40 żetonów lub dodatkowego zawodnika za 30 żetonów. Moim zdaniem, to rozwiązanie jest lepsze i dostępne dla każdego za darmo.

Jeżeli chodzi o yanqueza to niech zostanie, ale obiecaj, że nie będziesz już kontynuował tego procederu z 1 on 1.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 12:27

Vimes pisze:
pumex pisze:Jeśli ja, jako uczestnik ligi i posiadacz 100-którejś drużyny w naszym rankingu ( Obrazek ) mogę się wtrącić, to rzeknę, że jestem całkowicie przeciwny wszelkim bajerom, darmowym czy płatnym - nie ważne. Gracie, to grajcie, ustalajcie skład, główkujcie, a nie nabijajcie jakieś coiny. Po kiego grzyba Wam to? :wink:
W pierwszej edycji na starcie miałeś dwie dzikie karty. W kolejnych dają Ci jedną dziką kartę i możliwość wyboru czy chcesz drugą za 40 żetonów, dodatkowy transfer za 40 żetonów lub dodatkowego zawodnika za 30 żetonów. Moim zdaniem, to rozwiązanie jest lepsze i dostępne dla każdego za darmo.
Zgadza się, popieram i jak najbardziej zamierzam skorzystać z coinsów przyznanych na starcie, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby kombinować z aktywacją jakichś darmowych bajerów, z których przez pewien czas miałbym szansę czerpać korzyści w postaci dodatkowych bonusów.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 12:30

yanquez, jak widać Vimes niczym uefa stosuje podwójne standardy i się ładnie wymigałeś przed relegacją z ligi, ale u mnie jesteś już na zawsze przegrany... wszyscy prawilni na rewirze już wiedzą, że piony z Tobą nie zbiją, arabku.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Pedros92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2009
Posty: 17
Rejestracja: 13 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 12:31

Popieram Vimesa, ale mam pewne wątpliwości, czytając waszą dyskusję. Zasady są takie, że nikt nie może mieć konta premium, ale czy jest to równoznaczne z zakazem wykorzystywania coinów?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 12:34

Pedros92 pisze:Popieram Vimesa, ale mam pewne wątpliwości, czytając waszą dyskusję. Zasady są takie, że nikt nie może mieć konta premium, ale czy jest to równoznaczne z zakazem wykorzystywania coinów?
coiny dostają na starcie wszyscy po równo, więc co z nimi zrobisz - Twoja brocha, korzystaj mądrze (ja już wykupiłem 4 zawodników z teamu na wypadek, gdyby yanquez mnie 'przypadkowo' wyzwał na 1on1). Generalnie nie lubimy tych, co wykupują za petrodolary dodatkowe coiny i przez to gra staje się miałka. W peirwszej dziesiątce w tamtym sezonie były same arabusy z premium kontami.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 12:42

Koledzy drodzy umówmy się, że nie będę wykorzystywał coinów, które zarobiłem na 1vs1.
Będę korzystał jedynie z tych, które dostałem w tym sezonie i tych, które przeszły z ostatniego. Wydałem więc 40 na dodatkowego gracza i 30 na dodatkowy transfer + wjazd do ligi (na tyle starczyło mi środków).

Nie będę robił trzeciego transferu (który kupiłem za wygrane coiny) i nie zbieram już na następne udogodnienia...

Proszę, żeby Zambro i Vimes pełnili rolę kontrolną i sprawdzali czy nie naruszam tych postanowień...

post 2000. :płaczę:
Ostatnio zmieniony 22 września 2014, 12:49 przez yanquez, łącznie zmieniany 1 raz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 12:49

pan Zambrotta pisze:W peirwszej dziesiątce w tamtym sezonie były same arabusy z premium kontami.
O przepraszam, zająłem 10 miejsce w klasyfikacji generalnej całej gry korzystając z konta Basic, a przede mną był przecież ciano10, który wygrał ligę prywatną naszego forum, czyli jednak można jak jesteś tru ekspertem 8).
Pedros92 pisze:Zasady są takie, że nikt nie może mieć konta premium, ale czy jest to równoznaczne z zakazem wykorzystywania coinów?
Początkowo umówiliśmy się nie płacić prawdziwymi pieniędzmi za dodatkowe opcje w grze. Wszystko co jest dostępne za darmo może być wykorzystane, więc korzystaj spokojnie ze swoich żetonów. Yanquez nie złamał litery prawa, bo nie zapłacił.

Generalnie chodzi o to, żeby nie robić tego co Arabusy, którzy mają powykupywane co się tylko da jak ci dwaj:

http://www.fantasyseriea.com/en/teams/juve4sempre/1290
http://www.fantasyseriea.com/en/teams/IIINTER/902

Myślę, że nie tylko moim zdaniem takie coś po prostu psuje całą zabawę.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 13:10

Vimes pisze:
pan Zambrotta pisze:W peirwszej dziesiątce w tamtym sezonie były same arabusy z premium kontami.
O przepraszam, zająłem 10 miejsce w klasyfikacji generalnej całej gry korzystając z konta Basic, a przede mną był przecież ciano10, który wygrał ligę prywatną naszego forum, czyli jednak można jak jesteś tru ekspertem 8).
Po pierwsze pamiętam, że jakiś Polak tam był, ale z petrodolarami nie miał szans, to było jakieś 6-7 miejsce. Po drugie, to nie kłam czarnuszku :naughty: leciałeś ze 3 tygodnie na sample premium, więc taki biedny poczciwy nie byłeś.

yanquez, Uważaj Jak Tańczysz Bo Życiowy Parkiet Bywa Śliski!


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 13:34

pan Zambrotta pisze:Po drugie, to nie kłam czarnuszku :naughty: leciałeś ze 3 tygodnie na sample premium, więc taki biedny poczciwy nie byłeś.
Tak, w poprzedniej edycji aktywowałem Sample Premium, bo jak pisałem wcześniej jest to dostępne za darmo dla każdego gracza. Próbkowe konto jest na dwa tygodnie, a nie na trzy. Jednak za wygrane w ten sposób żetony nic nie kupiłem, bo było ich za mało :prochno:.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 13:38

Ej, to może jasno sobie wytłumaczymy, że rezygnujemy z jakichkolwiek premium, co? Nie ważne czy są to (tymczasowo) darmowe udogodnienia czy płatne. Kto do tej pory zdążył to ustrojstwo aktywować i wydać dodatkowo zarobione coinsy to jego szczęście, a kto nie, ten jest prawdziwym mężczyzną 8)


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 13:56

pumex pisze:Ej, to może jasno sobie wytłumaczymy, że rezygnujemy z jakichkolwiek premium, co? Nie ważne czy są to (tymczasowo) darmowe udogodnienia czy płatne. Kto do tej pory zdążył to ustrojstwo aktywować i wydać dodatkowo zarobione coinsy to jego szczęście, a kto nie, ten jest prawdziwym mężczyzną 8)
Jeżeli o mnie chodzi, to jak ktoś chce to niech włącza, nie widzę żadnych przeciwwskazań. Ja skorzystałem z tego w poprzednim sezonie, więc w tym już nie mogę, ale nie będe nikomu odmawiał. Moim zdanim, jeżeli ktoś aktywuje Sample Premium w takim momencie, że jego drużyna zdobędzie dużo medali i co za tym idzie żetonów to będzie to taka sama zasługa jak zrobienie kapitanem zawodnika, który strzelił 5 goli. Zresztą nie demonizujmy tego, za większość medali można dostać parę żetonów. Tylko za medal związny ze zdobyciem przynajmniej 100 punktów w kolejce dostaje się ich sporo, ale to się zdarza wyjątkowo rzadko.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 14:08

Vimes pisze: Tylko za medal związny ze zdobyciem przynajmniej 100 punktów w kolejce dostaje się ich sporo, ale to się zdarza wyjątkowo rzadko.
Rzadko, ale w zeszłym roku obaj to zgarnęliśmy ;)


Zablokowany