[Fantasy F] Fantasy Mundial 2014

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2014, 01:53

bendzamin pisze:
Ardjan pisze:Jednak cofam słowa, że oficjalny Fantasy jest spoko, jak Ramos przy dostaniu 5 bramek dostaje 7 punktów to jest coś nie halo :doh:
A ma już doliczone to: Every 2 goals conceded (Goalkeeper and Defender) -1? Ja mam w składzie Żordiego Albe i jeszcze nie ma, pewnie wklepią dopiero.
Nie ma doliczonych minusowych, za to już dodali mu za blokowanie strzałów czy tam odzyskanie piłki i już ma 11 punktów :lol:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2014, 10:41

no dziś patrze i dodali Cesarowi 3 punkty za Blocked Shots... tylko, że no kurde przecież wczoraj tego nie było i mogłem już go podmienić... kompletna amatorka to Fantasy, na prawdę

ps. śmiałem się wczoraj bo sprzedałem Ramosa rzutem na taśmę a tu proszę... za co mu tam podoliczali aż tyle? (bo na whoscored ma tylko 2 takle, 2 przechwyty i zablokowany strzał)
ps2. z Oscarem na pewno oszukali z tymi odbiorami
ps3. de Vrij to chyba ze 20 punktów zdobył


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2014, 14:02

:rotfl:
Ramos (po przyjęciu 5 goli na klatę) - Balls recovered 3
Blocked shots 2
Passes completion >80% 1
Played minutes 3
Razem: 9, wyświetlane 11
:smile:

Neymar za te 2 gole ma... 14? Ciekawy ile Robben załapał...


Fajny turniej. Warto było czekać.

BTW wg LM Ramos powinien zgarnąć 0 albo 1 punkt. Gdybym wiedział, że tak robią to bym wystawił 5 obrońców, z Hondurasu, Algierii i tak dalej :wink:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2014, 18:16

nie no te balls recovered biorą z kosmosu zdecydowanie

a co do ustawienia to powiem wam szczerze, że pamiętałem że tak to właśnie wyglądało 4 lata temu i z góry nastawiałem się na grę jednym napastnikiem, zobaczymy czy to zda egzamin bo jednak takich obrońców jak Ramos to nie mam

ps. wchodzę o 17:50 na fantasy i co widzę? Julio Cesar znów tylko 6 punktów (te 3 za blocked shots zabrali), cudem udało mi się go zmienić na czas ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2014, 18:17

Casillas 10 pkt > Cillessen 9 pkt :D

Van Persie tylko 1 pkt więcej niż Ramos :) Podobnie Blind.

No trzeba twórcom przyznać, że zrobili super fantasy ;]


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2014, 20:02

masz obu, że to wiesz?

i jakim cudem kasijas 10? 9 strzałów obronił? co to za bzdura...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2014, 21:48

Cillesen 6 punktów jednak ;)

Chyba aktualizacja była. ile ma teraz Iker?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2014, 21:54

aktualizacja? ludzie to jest parodia a nie fantasy... kompletna amatorka, zawodników można zmieniać co mecz a aktualka trwa dwa dni więc zmiany trzeba robić w zasadzie w ciemno, wstyd


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2014, 23:11

Jeśli była aktualizacja, to Albie nie naliczyli punktów za stracone bramki :lol: Parodia, a patrząc na nagrody, można się było spodziewać, że będzie poważnie.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2014, 02:19

Dobra, można już oficjalnie powiedzieć, że oficjalna fantasy jest niedorobiona jak Walduś Kiepski. Z dzisiejszych hitów Ramos wciąż z 9 punktami, a Darmian z 4 punktami. Podejrzewam, że 90% środków przeznaczonych na tę grę poszło do kieszeni jakiegoś cwaniaka ze znajomościami w FIFA, a 10% rzucili jakimś studentom informatyki i to nie najzdolniejszym, żeby wytworzyli tę grę. Dziwna i ciągle zmieniana punktacja, brak możliwości przejrzenia punktacji wszystkich zawodników, brak podliczania tabeli i klasyfikacji na bieżąco, niemożność zobaczenia jak idzie rywalom. Przy tej wersji FIFA, fantasyseriea.com jest po prostu mistrzowska, bo nawet w pierwszym sezonie działania nie miała tyle błędów, co oficjalna po paru meczach i jest zdecydowanie bardziej funkcjonalna. Oficjalna to chyba nawet nie wersja beta, tylko alfa i będą ją dopracowywać w trakcie mistrzostw.


Obrazek
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2014, 13:10

Maly pisze:kompletna amatorka, zawodników można zmieniać co mecz a aktualka trwa dwa dni więc zmiany trzeba robić w zasadzie w ciemno, wstyd
Dlatego ja postawiłem na "twardą" 11tkę. Chociaż jeszcze głupszy jest brak zmian pomiędzy rundami grupowymi...

Ale tak patrząc na przypadek Ramosa to się zastanawiam kim zastąpić Buffona - bramkarzem Algierii czy Iranu :?:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2014, 22:20

Bart985 pisze:Dlatego ja postawiłem na "twardą" 11tkę.
gratuluje ci, że przewidziałeś, że będzie to tak dupnie wyglądało ;]

z Ramosem w sumie mam pomysł - on pewnie ma dużo punktów za "recovered balls" do czego mogło być pociągane przyjęcie piłki po wybiciu przez zespół przeciwny, głupie to że nie wiem ale innej możliwości nie widzę

ps. moi obrońcy to porażka :/ nastawiłem się na bocznych a żaden nie zaliczył jeszcze bonusu za wrzutki...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2014, 23:12

Moja drużyna na oficjalnej fantasy zdobyła już 93 punkty, a jeszcze nie zagrali Messi, Di Maria i Rojo, ale nie wiem jak dobry to wynik, bo nie ma rankingów aktualizowanych na bieżąco. Zarejestrowało się już prawie 900 tys. i tak się zastanawiam na ile to wystarczy. Miejsce wśród pierwszych 10 tys. graczy, 1 tys. graczy, a może w pierwszej setce?


Obrazek
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2014, 01:59

44 + Hazard (c) + Muller + Kryśka i najbardziej wyczekiwany - bramkarz Iranu :think:
Brak aktualki, brak podglądu kumpli z ligi - Fantasy zgapiło z sędziowania. Albo odwrotnie :wink:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2014, 08:38

ok to i ja dam dla porównania: 94 punkty przy 10 zawodnikach, do tego na pewno zmienię jeszcze jednego z obrońców (za 5pkt) oraz zastanawiam się nad bramkarzem (5pkt, o ile ten z Iranu będzie grał) oraz pomocnikiem (za 7pkt), także jak ugram 110 to max (Vimes już ma więcej), rewelacji się nie spodziewam bo obrońcy tragedia... jeden czyste konto a "Ramosa" nie mam... no i dobrze rozpoczęli wszyscy niemal drodzy napastnicy a takowych także nie posiadam ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany