[Fantasy F] Fantasy Mundial 2014

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2014, 22:45

W sumie można całkiem niezły skład za ten budżet wystawić. Do ligi już dołączyłem, skład też jest teraz pozostaje czekać na rozpoczęcie rozgrywek.
Co do punktacji to rzeczywiście jest na co zwrócić uwagę przy doborze zawodników, ale i tak ciężko przewidzieć kto będzie miał jaką skuteczność podań czy też który bramkarz będzie miał więcej udanych interwencji. No zapowiada się ciekawie.


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2014, 19:09

Za dużo tych zawodników. Nie podoba mi się to upychanie na siłę grajków po 1.0 czy 1.5 ;]

Jakieś tipsy panowie macie? Ja polecam Valbuenę za 5.0


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 10:49

Pokusiłbym się o stworzenie swojej drużyny na którejś stronie, no ale właśnie... nie wiem na której. Nie widzę sensu tworzyć i tu i tu, bo zwyczajnie nie dam rady potem ogarniać obydwu. Vimes, gdzie lepiej tzn gdzie więcej osób dołączyło do ligi? :)


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 11:48

pumex pisze:Vimes, gdzie lepiej tzn gdzie więcej osób dołączyło do ligi? :)
Jeżeli chcesz grać tylko w jedną to zakładaj konto na oficjalnej fantasy firmowanej przez FIFA, bo tam są najlepsze nagrody i największy fejm dla zwycięzcy, bo zarejestrowało się już prawie 700 tys. uczestników, więc jak wygrasz to będziesz "łord klas tap plejer".

Ja gram na trzech różnych stronach, bo jak już zmajstrujesz skład to potem już dużo czasu na to poświęcać nie potrzeba.

Dla przypomnienia:

1) http://en.mcdonalds.fantasy.fifa.com/ (oficjalna, najlepsze nagrody i najwięcej uczestników na całym świecie)

2) http://mundial-2014.moja11.pl/ (tutaj zgodnie z regulaminem można mieć za darmo trzy drużyny, a jak dopłacisz to nawet sześć drużyn, są nagrody pieniężne dla najlepszych)

3) http://wygrajmundial.sport.pl/ (nagrody pieniężne dla najlepszych)

Jak chcesz to jest do wyboru, do koloru.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 12:49

i co? wiecie może jak z tym kapitanem i ustawieniem w trakcie kolejki?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 14:04

Nie doczekałem się odpowiedzi od nich :/ Natomiast znalazłem coś takiego.
FIFA has also confirmed that you can change captain as long as your new captain has not already played. O zmianę formacji ludzie pytają w komentarzach, ale niczego się nie doszukałem.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 15:09

dzięki Vimes za odpowiedź, ale powiedz proszę jeszcze, w której lidze prywatnej (ten naszej - JP) jest więcej dopisanych userów, bo o to głównie mi chodzi :wink: Na oficjalnej czy na moja11?


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 15:13

pumex pisze:dzięki Vimes za odpowiedź, ale powiedz proszę jeszcze, w której lidze prywatnej (ten naszej - JP) jest więcej dopisanych userów, bo o to głównie mi chodzi :wink: Na oficjalnej czy na moja11?
W oficjalnej jest na chwilę obecną 15 osób, a na mojej11.pl 14 osób, na sport.pl nie zakładałem ligi, więc jak ktoś to zrobił to mogę dołączyć. Jak widać fantasy mundial cieszy się zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem niż Serie A. Oficjalna ma jeszcze tę zaletę, że nie można tam korzystać z żadnych bonusów, więc wszyscy mają równe szanse. W pozostałych dwóch można wykupić bonusy jak ktoś chce.
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2014, 15:16 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 15:15

Vimes pisze:
pumex pisze:dzięki Vimes za odpowiedź, ale powiedz proszę jeszcze, w której lidze prywatnej (ten naszej - JP) jest więcej dopisanych userów, bo o to głównie mi chodzi :wink: Na oficjalnej czy na moja11?
W oficjalnej jest na chwilę obecną 15 osób, a na mojej11.pl 14 osób, na sport.pl nie zakładałem ligi, więc jak ktoś to zrobił to mogę dołączyć. Jak widać fantasy mundial cieszy się zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem niż Serie A.
:ok: :ok:
Dobra, postaram się założyć konto i tu i tu :)
Thx


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 16:35

No dobra, pierdyknąłem sobie team w moja11 bo tylko na nią starczyło mi czasu, dołączyłem do ligi JP i teraz pytanie za stówkę: gdzie mogę zobaczyć jej tabelę, uczestników itp? Bo albo jestem ślepy, albo niepełnosprytny, ale nie widzę takiej zakładki w menu :doh:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 16:59

pumex pisze:gdzie mogę zobaczyć jej tabelę, uczestników itp?
O ile mnie pamięć nie myli to na moja11.pl tabela będzie widoczna dopiero po starcie rozgrywek, a na razie jest tylko lista uczestników.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 17:03

Vimes pisze:
pumex pisze:gdzie mogę zobaczyć jej tabelę, uczestników itp?
O ile mnie pamięć nie myli to na moja11.pl tabela będzie widoczna dopiero po starcie rozgrywek, a na razie jest tylko lista uczestników.
No dobrze, ale gdzie mogę znaleźć tę listę uczestników?

Przejrzystość na tej stronie jest zerowa :angry:

edit:

thx Vimesie. No właśnie, teraz najwidoczniej nie mam podglądu na uczestników, bo zwyczajnie nie mogę kliknąć w nazwę naszej ligi :)
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2014, 17:54 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 17:26

pumex pisze:gdzie mogę znaleźć tę listę uczestników?
Możliwe, że w tej chwili tylko ja ją widzę, ze względu na to, że jestem założycielem ligi, więc proszę:

Obrazek

Normalnie powinna być widoczna po kliknięciu w "Ligi Prywatne" i potem w nazwę ligi. Uprzedzając inne możliwe pytania dodam, że punktacja zawodników nie jest wprowadzana "na żywo" tzn. podczas trwania meczu, tylko po jego zakończeniu, tak przynajmniej było jak grałem w Serie A na tej stronie. Zobaczenie składów rywali będzie możliwe po wprowadzeniu punktacji dla pierwszego meczu w danej kolejce.


Obrazek
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 17:51

Maly pisze:i co? wiecie może jak z tym kapitanem i ustawieniem w trakcie kolejki?
Odpowiedzi żadnej, tak jak przypuszczałem. Trzeba po prostu pójść na żywioł. Tak czy siak Kia Soul jest tak paskudna, że lepiej starać się o niższe miejsca :wink: Swoją drogą bardzo ciekawy dobór koszulek do wygrania...

Mój skład na dzień dobry

Obrazek

A co tam, może zaskoczą.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2014, 07:48

@up: czyli poszedłeś w jakość a nie ilość ;)

dziś już wiadomo, że można zmieniać także formację co mecz tylko wyskakuje informacja żeby uważać bo mogą "wyrzucić" ze składy kolesia co już zapunktował... (super jeśli robią to losowo... :?)

swoją drogą tak jak pisał ktoś na pierwszej stronie - fatalnie jest ten fantasy zrobiony... nie mogę zobaczyć punktów z meczu (wszystkich zawodników), nie mogę zobaczyć przy transferach ile kto zdobył punktów (więc po meczach grupowych także będzie kupowanie "w ciemno"), a co najgorsze - nie mogę zmienić składu na drugą kolejkę, która przecież zaczyna się zanim pierwsza się skończy... jeśli więc mam np dwóch Brazylijczyków jestem w czarnej dupie bo kapitana już nie zmienię i będę miał tego co teraz ;] przypomina mi to projekt strony internetowej gminy XYZ za 100tyś, na której nic nie ma a firma wyłoniona w konkursie należy do syna jednego z radnych... korupcja w FIFA jak widać jest chyba nie tylko jeśli chodzi o przyznawanie organizacji mistrzostw ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany