[Fantasy F] Fantasy Champions League 2014/15

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 19:17

@up
Nawet nie wiedziałem, dzięki.
Nie zmienia to faktu, że próbowałem się zmobiilizować na mecz z Vimesem i i tak chyba na pewno przegram. Dziękuję Ci Lechu za stratę bramki i punktów z Pogonią. Ach ta nasza liga.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 15:02

podziekuj slusarskiemu, ze bral wzory od torresa hehe

p.s. panowie wazna sprawa! ma moze ktos kod do ligi prywatnej strony lechia.net? bo nie moge nigdzie znalezc a bardzo potrzebne jest

dzieki


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 22:46

Jak tam po meczu Polonia - Widzew? Miałem Wszołka i to mi się udało, trochę gorzej z Bartkowskim, który zaliczył okrągłe zero. Najbardziej chyba w ten weekend liczę na Ślusarskiego (kapitan).


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 22:53

Elegancko, Broź 9, Wszołek 8, Brzyski 6 :D Szkoda ze nie kupilem jednego z dwojki Teodorczyk/Golebiewski jak mnie kusilo :/ ale nic, I believe in Daniel Ljuboja ! :prochno:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2012, 18:19

Jak tam emocje :]
Ja postawilem tym razem na Górnik i Polonie. Niestety mam też dwóch ze Śląska ale nie chcialem robic dużego minusa :)
W lidze dopiero 35 miejsce ale niedużo brakuje do pierwszej strony :)
No i w H2H nadal pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw. Ciekawe co przyniesie kolejka

Dziś wieczorem "hit" kolejki. Z tego powodu odstawilem Kuciaka na rezerwę, Sagana musiałem zamienić i doszedł Danch. W sumie weszło 3 z Górnika na którego chciałem postawić już w poprzedniej kolejce. Oby nie za późno...


Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 13:33

Vimes widzę ładnie poszedł w górę, a jeszcze ładniej dopakował się kasą. :wink:
Co do mnie to mozolnie coś tam odrabiam(chyba trochę za dużo ujemnych niekiedy brałem, choć ostatnio się opłaciło), ale dopiero 28 miejsce w lidze po ost. kolejce. W H2H, pokutuję za mojego farta w naszych podobnych rozgrywkach o SerieA i cienko jest.
Jakbym spotkał rozgłaszających, że Piech mógł wczoraj nie zagrać, to bym nogi powyrywał. :evil: Zmieniłem kapitana na Ljuboję...


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2012, 14:24

strong return pisze:Vimes widzę ładnie poszedł w górę, a jeszcze ładniej dopakował się kasą. :wink:
KlubKokosa idzie na mistrza, więc szejkowie się zainteresowali 8).

Wczoraj mogło być jeszcze lepiej, bo metoda historyczna podpowiedziała, że Jankowski strzeli Bełchatowowi, więc go kupiłem. Niestety zdjąłem go z pierwszego składu, bo trener posadził go na ławce, a on i tak strzelił. W kontuzję Piecha, a raczej w to, że nie wystąpi nie uwierzyłem i się opłaciło.


Obrazek
Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 października 2012, 18:36

Ja niestety nie wierzyłem w Kolejorza po ich ostatnich grach i się też nie opłaciło - Cessay poleciał z klubu a Henriquez z 10 pkt siedzi na ławce :prochno:

Nie mialem nosa i pierwsza przegrana w H2H praktycznie przesądzona :/


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2012, 21:49

KlubKokosa liderem w h2h i wiceliderem w lidze klasycznej :happy:. Liczyłem, że w tej kolejce uda się odblokować osiągnięcie za zdobycie 70 punktów, ale ostatecznie są 63 punkty. Moje ekstraklasowe ogóry dobrze się spisują, więc może zawalczą o końcowy triumf.


Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 21 października 2012, 17:06

O motyla noga, Mila(na wielkim farcie) i Razack po 2 gole plus Bróż za Cessay'a i efekt jest nadspodziewanie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 17:52

Brzyski, gosciu, kocham Cie.

Na nim zarobilem najwiecej punktow od poczatku. Jeszce jakby dzisiaj karnego wykorzystal, byloby z 40 punktow :ok:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 10:00

KlubKokosa liderem ligi :happy:. Zaowocował nos do transferów niczym u pawicy grabówki, bo Brzyskiego i Teodorczyka kupiłem przed tą kolejką 8). Mam najlepsze ogóry w naszej lidze :prochno:.


Obrazek
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 17:13

Brawo! Ja myślałem, że nie ma dla mnie żadnej nadziei, ale ostatnio nieźle mi idzie. Będę gonić czołówkę, choć dużych szans sobie nie daje - za duża strata. No, ale grać trzeba dalej 8) .


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2012, 19:38

Wiedziałem, że warto postawić na Teodorczyka jako kapitana i jeszcze dwóch innych polonistów w pierwszym składzie. Bardzo dobrą piłkę grają w tym sezonie! Już zmodyfikowałem lekko skład na następną kolejkę i mam ładne trio w ataku: Teodorczyk - Milik - Ljuboja :D . No, ale nadal jestem zaledwie w 50... A jak u was nastroje?

EDIT:
Też miałem Jeża w pierwszym.
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2012, 20:02 przez Azazel, łącznie zmieniany 1 raz.


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 04 listopada 2012, 19:56

K.M. pisze:Wiedziałem, że warto postawić na Teodorczyka jako kapitana i jeszcze dwóch innych polonistów w pierwszym składzie. Bardzo dobrą piłkę grają w tym sezonie! Już zmodyfikowałem lekko skład na następną kolejkę i mam ładne trio w ataku: Teodorczyk - Milik - Ljuboja :D . No, ale nadal jestem zaledwie w 50... A jak u was nastroje?
A ja uwierzyłem, że Jeż podtrzyma formę i posadziłem Teodorczyka na ławę. Zamiast 10 pkt jeden na minusie. Januszostwo pełną gębą.


Zablokowany