[Fantasy F] Fantasy Champions League 2014/15

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 15:19

Na wp od pewnego czasu (nie wiem od lak dawna, wiem tylko że bawiliśmy się w to w robocie w zeszłym sezonie) jest pewnego rodzaju manager polegający na ustaleniu drużyny z zawodników Ekstraklasy, oczywiście budżet jest taki sam dla każdego.
traktuję to jako czystą zabawę stąd i moja drużyna jest jaka jest :prochno:

http://fantasyliga.wp.pl/

Jeżeli ktoś reflektuje zabawę to można by stworzyć prywatna ligę JP i zmierzyć się swoimi drużynami.

Jeżeli będzie większa ilość chętnych założenia ligi to kilka kliknięć.
Zapraszam do zabawy.

W sumie to stworzyłem już odpowiednia ligę prywatną.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam, kod do dołączenia do ligi to 393892856.
Powstała też druga liga grana systemem head2head - kod do dołączenia do ligi to - 333906956

Zapraszam wszystkich biorących udział w zabawie do dołączenia swoich drużyn do obu lig.
Na chwilę obecną (17/08/2012r. - 09:27) jest już 71 drużyn w systemie klasycznym oraz 45 w systemie h2h! Liczę jednak że znajdą się kolejni chętni do zabawy.

Edit: Dodam jeszcze że przewidziane są nagrody pieniężne dla najlepszych drużyn tygodnia i rundy.

Edyta:
Zgodnie z tym co napisał Vimes pojawił się pierwszy Fantasy raport,będę je umieszczał tutaj jak i "luzem" w temacie przed każda kolejką.:
1 kolejka.
2 kolejka.
3 kolejka.



Podobna rzecz jest też na stronce uefy i dotyczy LM i LE ale na temat o wspomnianych turniejach przyjdzie jeszcze czas ;)
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2012, 09:04 przez Łoles, łącznie zmieniany 10 razy.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 15:36

Przyjmuję wyzwanie. Zazwyczaj nieźle mi idzie w tych gierkach. Na koszykarskiej Eurolidze wygrałem z 8lat temu laptopa ;)

Wieczorkiem jak będę miał chwilkę, to założę team ;)
Rób ligę!


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 16:06

Coś jak WygrajLigę, ale na pierwszy rzut oka mniej się podoba. Nie ogarniam zbytnio, 15 piłkarzy i wszyscy w pierwszym składzie? Skład teraz trudno ustalić bo przez tydzień może być jeszcze sporo info o kontuzjach - w wygrajligę zawsze jest nius o tym kogo zabraknie w danej kolejce - tu też tak jest?


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 16:18

Ziółi pisze:Coś jak WygrajLigę, ale na pierwszy rzut oka mniej się podoba. Nie ogarniam zbytnio, 15 piłkarzy i wszyscy w pierwszym składzie? Skład teraz trudno ustalić bo przez tydzień może być jeszcze sporo info o kontuzjach - w wygrajligę zawsze jest nius o tym kogo zabraknie w danej kolejce - tu też tak jest?
Są fantasy raporty o kontuzjach na wp także wszystko jest na bieżąco - tutaj przykładowy raport z zeszłego sezonu.
Z pośród 15 "kupionych" 11 to gracze podstawowi reszta to rezerwa.
Skład można "zamknąć" na godzine przed pierwszy spotkaniem ligowym pierwszej kolejki, do tego momentu wszelkie zmiany składu sa darmowe.
Podczas sezonu regularnego jest jedna zmiana darmowa na tydzień a każda kolejna to już -2 pkty odejmowane od naszego dorobku.

Dodam jeszcze że kształt tej 15 zależy od naszego ustawienia.
Jest ich w sumie 5 (343, 352, 451, 442 oraz 433) i w zależności od tego na jakie sie zdecydujemy tyle piłkarzy rezerwowych będzie na poszczególne pozycje.
Domyślnie jest to 2xGK, 5xDEF, 5xMID i 3xATT

i tak np dla 433 na ławce zostanie nam GK, DEF i 2xMID.

Natomiast jeżeli gramy 433 i dwóch z pośród trójki naszy atakujących nie wystąpi wówczas system zaliczy punkty graczy z ławki którzy wystąpili w swoich spotkaniach ale nei byli przez nas uwzględnieni do podstawowej jedenastki.



Polecam zapoznać się z regulaminem, jest tam info za co ile punktów jest przyznawane i jest tam ogólne zbiór zasad.
W razie pytań jestem do dyspozycji.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 19:01

Wchodzę w to :ok:

Pamiętam podobną grę na ligamistrzow.com - naprawdę fajny pomysł. Jak założę team to napiszę.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 19:31

Liga powoli przybiera na rozmiarach :)
Zabawa jest fajna zachęcam jeszcze raz wszystkich.

Wp ma też fantasy LM ale akurat ona posysa strasznie i jak tylko na uefie pojawi się tegoroczna edycja pojawi się też stosowny temat.

Pojęcie o Ekstraklasie mam średnie ale cóż tam, liczy się zabawa :D


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
edda26

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2004
Posty: 2
Rejestracja: 29 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 10:10

Bardzo fajny pomysł, już się przyłączyłem do ligi. Polecam także grę http://fantasy.premierleague.com/
tez bardzo fajnie się gra.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 20:47

Challenge accepted, chociaż to będzie gra w ciemno, bo mam naprawdę mizerne pojęcie o naszej Ekstraklasie. KlubKokosa wchodzi do gry. Dołączajcie Panowie, zobaczymy kto roksi :prochno:.
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2012, 18:59 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 21:09

Ja o ekstraklasie wiem tyle że istnieją takie rozgrywki :D


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 21:45

również dołączam, widzę że już 16 drużyn ;p


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 21:50

Fajna sprawa. Nie zabiera dużo czasu, daje sporą radochę. Dobry pomysł Łoles :ok: Już jestem.


Obrazek
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 22:20

Fantasy Polska Liga to delikatnie mowiac nic ciekawego :/ Wygraj Lige w wersji papierowej kiedys bylo o niebo lepsze :) ja preferuje angielskiego Dream Teama , fantasy Premier League albo na Kicker.de - Bundeslige Manager . Kazdy woli cos innego :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 22:28

Dolaczylem :D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 23:02

Dołączyłem :)
Znalazłem odpowiednik dla ligi włoskiej :)
http://www.seriealive.com/


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2012, 13:10

blackrider85 pisze:Dołączyłem :)
Znalazłem odpowiednik dla ligi włoskiej :)
http://www.seriealive.com/
Testowałem to w zeszłym sezonie ale jakos mi sie nie spodobało.
Także ja pozostanę przy tym ekstraklasowym "managerze" i poczekam na uruchomienie LM Fantasy Maganer na stronce Uefy.

Juz 20 druzyn, ładnie sie liga powiększa :D


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Zablokowany