[Fantasy F] Fantasy Serie A 2013/14

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2014, 21:34

Chciałem ustawić jedenastkę na tę kolejkę, planowałem kupno Teveza. Oczywiście roma grała wczoraj, przez co gram tym samym składem co w poprzedniej kolejce, a apacz strzelił już dwie...

#januszowe


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 26 marca 2014, 21:39

No i gitarka Tevez na kapitanie i już 24pkt :P


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2014, 22:19

Mate.G pisze:No i gitarka Tevez na kapitanie i już 24pkt :P
Ale z Ciebie Janusz!!!! Nawet nie wiedziałeś, że Tevez nie zagra! ;) Wszystkie media zgodnie twierdziły, że wyjdzie Osvaldo i Llorente ...


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 26 marca 2014, 22:28

Kolejny raz dylemat kogo kupic przed tą kolejką, Paloschi czy Totti? Januszowe żale przybywajcie...


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2014, 10:46

Ostatnio zapominam zmieniać skład, więc w tabeli coraz niżej.
W ogóle jakaś januszowa ta kolejka. Każdy z moich pomocników zdobył 2pkt :prochno: A na 6 obrońców, tylko jeden grał (Bonucci) :) Gdzie do tej pory zwykle nawet rezerwowi regularnie grali. Do tego dochodzą mi 3pkt za Toniego i Higuaina łącznie 8)

O dziwo, awansowałem w tej kolejce. Chyba pozostali grają z taką samą intensywnością, co ja.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2014, 12:13

Pierwsze miejsce dość niespodziewanie utrzymane, bo nie zapunktowałem na czystych kontach, a w dodatku Tevez strzelił doppiettę i przypuszczałem, że ktoś mnie dzięki temu wyprzedzi a tu jednak nie, więc nie narzekam. W dodatku na moja11.pl moja drużyna zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, więc wciąż się liczę w walce o te 1000 PLN.

Przed tą kolejką mam normalnie moralny dylemat, czy posadzić moich neapolitańczyków na ławce, czy zostawić w pierwszym składzie. Pewnie jakieś gole padną i z czystym kontem raczej nie wyjedziemy.


Obrazek
meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2014, 18:35

W h2h ostatnie kolejki oraz ta zaległa są uzupełnione, także można zerknąć kto ma jeszcze realne szanse na cokolwiek :)


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2014, 13:19

Dzika karta nr2 wykorzystana i od razu widać efekty. Cztery kolejki pnę się w górę. W H2H idzie jednak dość kiepsko ale usprawiedliwiam się pechem - bo jak inaczej nazwać największą ilość 'puszczonych' punkto-goli w całej lidze? Zostało nie wiele kolejek ale liczę na awans z 30-tego miejsca do czołowej 20-tki. Mam nadzieję że Vimes`y i inni fani defensywnej taktyki potracą trochę pkt na koniec :twisted: .


★ ★ ★
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2014, 14:37

Za to w mojej ekipie zeszło powietrze, ale liczę na "DNA mistrzów", "zwycieska mentalnosc", "szukanie okazji na rynku transferowym" i mocny finisz zakończonym happy-endem w lidze, bo Juventusowym zwyczajem krajowe puchary olałem :whistle:


Mam dylemat straszny, Carlitos czy Gigi? Tevez to na moje 50% szans, że zagra od 1 minuty, jednakże jak zagra to pewnie dopiette ukuje, z drugiej strony pewniak Buffon i 90% na czyste konto...


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2014, 23:10

Chopacy, w jaki sposób będzie/była doliczana punktacja za mecz Roma-Parma?


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2014, 00:00

yanquez pisze:Chopacy, w jaki sposób będzie/była doliczana punktacja za mecz Roma-Parma?
Doliczyli punkty do kolejki, w której ten mecz miał się odbyć. Jeśli na tamtą kolejkę miałeś w składzie kogoś z Romy/Parmy, to dodały Ci się punkty. Lipa, myślałem, że będą podpinać to pod 31. kolejkę i nawystawiałem ich jak głupi :prochno:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2014, 07:25

Hey guys,

just a quick reminder: the Roma - Parma match from round 22 will be continued on April 2nd.

Since some of the match was started in round 22 and the game points were counted for that round, the rest of the game events will be counted for round 22 as well.

Usually with re-scheduled games we would count the points to the nearest round, but this game was abandoned, not rescheduled. This means some of the points were only counted for round 22 so it's only fair that the rest of the points be counted for that round too.

Naturally, points will be given for managers who had Roma or Parma players in round 22, not those who have them now.

Regards,
Fantasy Serie A staff
W announcements ten komunikat pojawił się już jakiś czas temu.


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2014, 17:22

W tej kolejce wróciła stara dobra naparzanina w stylu ofensywnym, czyli to co tygryski lubią najbardziej. Skończyła mi się cierpliwość do Hamsika, dobrze, że dziś nie zagrał. Jako, że jestem zmuszony odrabiać straty, to na kapciu wylądował najrodowitszy i najmadrzejszy ze wszystkich Włochów, liczę, że przynajmniej jakąś dopiettę ukąsi. Chociaż jak nie zagra nie będzie najgorzej, Immobile na vice i wchodzi Palacio :prochno:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2014, 14:59

Ktoś pośpieszył się z 34 kolejką i wpisał punkty bez punktów rezerwowych wchodzących w miejsce niegrających zawodników. Lepiej niech każdy sprawdzi swój dorobek bądź autor skoryguje wpisy. Chwała mu jednak za to że do tej pory chce mu się pamiętać o zabawie i uzupełnia wyniki za tych co już się poddali :roll:


★ ★ ★
meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2014, 15:52

booyak pisze:Ktoś pośpieszył się z 34 kolejką i wpisał punkty bez punktów rezerwowych wchodzących w miejsce niegrających zawodników. Lepiej niech każdy sprawdzi swój dorobek bądź autor skoryguje wpisy. Chwała mu jednak za to że do tej pory chce mu się pamiętać o zabawie i uzupełnia wyniki za tych co już się poddali :roll:
Ale co się nie zgadza konkretnie? Specjalnie poczekałem do podliczenia kolejki aż punkty będą widoczne jako "last round", więc na moje oko wszystko powinno być ok.

E:
zerknąłem i faktycznie coś poprawili pomimo tego, że kolejka była już "zamknięta".

OK poprawione, dzięki za czujność :ok:


Zablokowany